Jakie sklepy internetowe polecacie?

mella

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Witam, mam pytanie jakie sklepy internetowe Wy polecacie i czy ktoś z Was kupuję na www.zoomania.pl, bo ja od jakiegoś czasu zaopatruję się u nich i jestem zadowolona. Czekam na Wasze opinie :)
 

Pablo.s

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Ja kupuję w Krakvet.pl, mają bardzo niskie ceny, bardzo dużo asortymentu, miłą obsługę, do tego bardzo szybka dostawa. Polecam mocno.
 

słowik80

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Za to moje zwierzątka stołują się w delazoo.pl.Mam ich trochę więc muszę kupować największe paczki, a tam jest tanio, duży wybór i przynajmniej doradzają z głową. A ja nie muszę biegać z marketu z ogromnymi pakunkami...
 

scandal

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2007
Posty
271
Punkty reakcji
1
Wiek
43
Głównie kupuję na animalii. Kupowałam też na stronie hurtowni weterynaryjnej weta z mojego rodzinnego miasteczka - ale wsiąkła mi ta strona i nie mogę znaleźć ;)
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
ja kupuje na Telekarmie. Zawsze bardzo szybko przychodzi przesyłka.
 
A

ann han

Guest
Każdy ma swoje preferencje ja osobiście cenię sobie www.delazoo.pl za szybką obsługę, wysoką jakość oferowanych produktów. No i przede wszystkim mają atrakcyjne ceny, każdy może tam kupić coś dla swojego zwierzaka:) Idą święta więc może warto kupić swojemu ulubieńcowi jakiś gustowny upominek?? Sklepów jest mnóstwo, ja stawiam na www.delazoo.pl, Można tam znaleźć wszystko czego się potrzebuje.
 

sim

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
69
Punkty reakcji
1
Ja zazwyczaj kupuję na krakvet.pl. Wcześniej chodziłam do normalnego osiedlowego sklepu, ale tam zawsze czegoś brakowało i wiecznie był problem z karmą. W internecie trafiam zazwyczaj na jakieś ciekawe produkty, albo gadżety dla moje suni. Ostatnio kupiłam jej szczotkę do zębów i preparat witaminowy Arthroscan.
 
A

ann han

Guest
Czasem lepiej skorzystać z usług sklepu internetowego, bo czasem trudno jest znaleźć sklep zoologiczny, albo po prostu ciężko dostać to, czego potrzebujemy. Dlatego ja korzystam zawsze z usług sklepu delazoo.pl, ale to chyba już pisałam wyżej. Chciałam zauważyć, że każdy za nas może polecić jakiś swój ulubiony sklep z asortymentem, karmą dla zwierzaków, ale najlepiej jest się przekonać na własnej skórze. Może ktoś jeszcze oprócz mnie korzystał z usług delazoo.pl i może się na temat tego sklepu wypowiedzieć??
 
Y

Yee

Guest
A ja ostatnio kupuję moim pupilom różne pierdołki w krakvet.pl.
Najpierw jakiś żwirek, później karmę dla kota, a teraz zastanawiam się nad miskami dla psiaka :)
Jest o wiele taniej, a poza tym nie muszę nosić się ze żwirkiem dla kota przez pół miasta! :D
 
A

ann han

Guest
Ja jednak najczęściej korzystam z delazoo.pl, bo z tego co zdążyłam zauważyć mają nie tylko szeroki asortyment, ale też można się z nimi bardzo łatwo skontaktować. Poza tym mój pies dość dużo je więc często muszę mu kupować karmę. A szybka dostawa sprawia, że mój pies nigdy nie jest głodny, bo zanim skończy się zapas karmy przyjeżdża nowa;)
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
A kupuję zwierzakom pożywienie na e-karma.pl. Mają bardzo niskie ceny, opłaca się zamówić u nich kilkukilogramową torbę suchej karmy. Starcza na długo, od 70 złotych jest dowóz za darmo i co ważne trwa zaledwie dobę. Mają tam dobrą jakość, smakuje im, są zdrowe i zadowolone. Mają też jakieś specyfiki do pielęgnacji i różne gadżety.
 
A

Alternative Trippin

Guest
Zgadzam się z samozdrowie, ja też kupuję na e-karma.pl, bo mają karmy bardzo dobrej jakości. Poza tym, produkty, które są u nich w e-sklepie, są znacznie droższe w sklepach stacjonarnych. No i bardzo szybko wysyłają zamówienie, przynajmniej mi bardzo szybko realizowali i jestem zadowolony z ich usług.
 

lucjan007

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
przetestowałem siedem-zyczen.sklep.pl normalny sklep,mila obsługa.pierwszy raz tam kupiłem i wszystko ok.jak ktoś ma jakieś doświadczenia z tym sklepem to niech napisze.Chciał bym wiedzieć czego dalej mogę się spodziewać.http://www.siedem-zyczen.sklep.pl
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Ja dołączam z kolei do wcześniejszych wypowiedzi. Na e-karma.pl są produkty dla psów i dla kotów począwszy od karm, puszek dla naszych pupili, przez produkty do higieny, kosmetyki i na akcesoriach kończąc. Wspomnieliście też o cenach. Faktycznie - można sporo zaoszczędzić kupując na przykład większą torbę karmy. No i są one dobrej jakości (karmy). Nie można dostać ich wszędzie.
 

admin_surfer

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zapraszamy na www.zabanet.eu - Sklep producenta legowisk (ceny od 15 zł i wysyłka gratis). Na stronie dostępne też forum gdzie możecie zasięgnąć darmowej porady ekspertów: behawiorysty, groomera oraz lekarzy weterynarii. ZAPRASZAMY

SKLEP: www.zabanet.eu
FORUM: www.zabanet.pun.pl
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
W sklepie krakvet.pl najbardziej podoba mi się to, że do każdego produktu dołączone są obszerne informacje, dlatego przed wyborem można sobie najpierw poczytać i uzyskać cenne informacje. Poza tym mają tam przystępne ceny co tez jest zachęcające...
 

martkaa333

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Oj, już niczego nowego chyba nie wymyślę tutaj ;) Bo napisaliście już o e-karmie ;) Tak więc napiszę może trochę bardziej ogólnie - ciesze się, że takie sklepy internetowe w ogóle istnieją bo dla ludzi, którzy nie mają zbyt wiele czasu - sa one niewątpliwie wybawieniem :) A dodatkowo, w zoologicznych sklepach powiedzmy "osiedlowych" nie zawsze w asortymencie są produkty, których akurat potrzebujemy więc internet załatwia nam sprawę ;)
 
Do góry