Jakie schody do domu

B

boczer

Guest
Witam. Remontuję obecnie dom i zastanawiam sie nad zrezygnowaniem ze schodów tradycyjnych na rzecz kręconych. Czy ktoś ma może u siebie takie? Czy się sprawdzają?
 
J

jagnam

Guest
Jeśli nie masz wiele przestrzeni w pomieszczeniiu to takie schody będą dobrym rozwiazaniem. Jeśli jednak masz miejce to lepiej byłoby moim zdaniem pozostać przy schodach tradycyjnych. Sa o wiele wygodniejsze Do tych kręconych trzeba sie przyzwyczaić.
Obecnie bardzo modne są schody drewniane na konstrukcji metalowej ( mam takie w swoim domu). Zerknij sobie tutaj:
http://otoschody.pl/- na stronie masz obecnie sporą galerię takich schodów. Mam takie u siebie Konkretnie te na zdjęciu poniżej:
384e_schody_drewniane14.jpg
 
E

Elen

Guest
A to zalezy...jesli masz male dzieci albo lubisz zakrapiane imprezy, to odradzam- dzieciak spadnie a ty mozesz skrecic kark na takich schodach. Ale jesli mieszkasz sam i nie myslisz o starosci, to sobie zafunduj te krecone. Bedziesz siedzial i podziwial. ;) <a co tam...zyje sie raz>
 

Marek1989

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2016
Posty
12
Punkty reakcji
0
[SIZE=10.5pt]Witam wszystkich! :)[/SIZE][SIZE=10.5pt] Według mnie schody kręte świetnie sprawdzają się w nowoczesnych domach. Ich zaletą z całą pewnością jest to, że zajmują zazwyczaj o wiele mniej miejsca niż tradycyjne. Ponadto pełnią także funkcję dekoracji, tak więc nie będą źle się prezentować w przechodnich pokojach. Mam nadzieję, że pomogłem[/SIZE][SIZE=10.5pt] i życzę udanego remontu! :)[/SIZE]
 
Do góry