Jakie są wasze fantazje erotyczne?

Kwiat_Lotosu

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
mysle , ze powinnas sobie odpuscic dla wlasnego dobra.
pomysl jak na to zareaguja twoi rodzice, jego rodzice.

bo jak dobrze rozumiem jestescie kuzynami w prostej lini?


Zgodzę się z chabrową. Pominę już nawet kwestię legalności takich związków.

Taka znajomość może się rozwinąć, możecie się zapędzić za daleko, a wtedy co?

Ty zakochana, on zakochany. Ukrywacie się przed rodzicami, w końcu im mówicie, oni tego nie akceptują. Co później?

Na pewno jako kobieta chciałabyś mieć kiedyś dzieci. Dzieci z takich związków obarczone są ogromnym prawdopodobieństwem różnych chorób i genetycznych uszkodzeń. Przecież nie chciałabyś takiego ryzyka?

Na pewno jeszcze trafisz na faceta, którego pokochasz. Wpadłaś w pułapkę, nie ma co Cię traktować obelgami. Różnie się w życiu układa.

Moim zdaniem powinnaś z nim o tym porozmawiać, wyjaśnić,że nie może tak być i przestać się z nim spotykać w takim charakterze.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Zgodzę się z chabrową. Pominę już nawet kwestię legalności takich związków.

Taka znajomość może się rozwinąć, możecie się zapędzić za daleko, a wtedy co?

Ty zakochana, on zakochany. Ukrywacie się przed rodzicami, w końcu im mówicie, oni tego nie akceptują. Co później?

Na pewno jako kobieta chciałabyś mieć kiedyś dzieci. Dzieci z takich związków obarczone są ogromnym prawdopodobieństwem różnych chorób i genetycznych uszkodzeń. Przecież nie chciałabyś takiego ryzyka?

Na pewno jeszcze trafisz na faceta, którego pokochasz. Wpadłaś w pułapkę, nie ma co Cię traktować obelgami. Różnie się w życiu układa.

Moim zdaniem powinnaś z nim o tym porozmawiać, wyjaśnić,że nie może tak być i przestać się z nim spotykać w takim charakterze.

pragnę zauważyć, że tytułem tematu jest "sex z kuzynem", a nie "związek z kuzynem"
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ale facet się nie zaangażuje. do związku trzeba chęci z dwóch stron. poza tym ja nie mówię, że pochwalam to - chociaż sam mam kuzynki, które chętnie bym przeleciał, ale nigdy tego nie próbowałem i nie spróbuję. po prostu czasami jakby jakaś jednorazowa akcja wyszła (spontanicznie) to nie miałbym wyrzutów sumienia, jednak autorka takie coś planuje to faktycznie może za tym stać ukryta potrzeba zaangażowania.

nie mam w tym temacie nic do powiedzenia więcej więc znikam.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
To zły pomysł.
Widze,że bardzo się pogubiłaś.
Zostaw go w spokoju i sobie też troche odpocznij.
 

vulcano

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
Miasto
znienacka
Zawsze chciałam pokłócić się z facetem o coś. Trochę pokrzyczeć itd. a wtedy on sie patrzy takim wkurzonym wzrokiem na mnie... podchodzi, kładzie dłoń na karku, przyciąga i całuje. Ja się chwilę opieram, a potem mnie tez już ponosi...

ooo tak <3



oprócz tego, plaża. dziika plaża, wszystko pod gołym niebem. noooo :D
 

kozuchos

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
ja tez uwazam jak reszta tych co tu pisala ze powinnas jak najszybciej zerwac z nim znajomosci na tle seksualnym i znalezc sobie jakiegos chlopaka spoza drzewa genealogicznego
Na razie jestes po prostu pogubiona i potrzebowalas w kims sparcia ale na razie musisz byc silna i powiedziec mu ze to za daleko zaszlo
Powodzenia :)
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Katmotek Posłuchaj rad wyżej i zrób tak, jak Ci zaradzili. Wyobrażasz Sobie to, jak zajdziesz z nim w ciąże? ... :mruga:
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Nie mam fantazji erotycznych :] :lol: Lepiej to spełniać, a nie marzyć :sexy: :papa:
 
F

FazZi

Guest
Koleżanko czasem pozory mylą może on specjalnie tak robi zeby tylko Ciebie zobaczyć lub też sprawdzić, ewentualnie tylko cie wykorzysta. Lepiej uważaj
 

WujekDobraRada1

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja zakupiłem mojemu kochaniu mały wibratorek na bunga-bunga.waw.pl, znaczy nam w zasadzie bo pomagam jej korzystać z niego :) , i jest dziko :) . teraz marzy mi się stamtąd jakiś pejcz albo krem na pobudzenie:) :)
 

onwet

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Piła
fantazja może przerodzić się w dewiację ; ] :papa: :mruga: niektóre fantazje powinno się trzymać głęboooko w psychice .
 

xsmyk

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Chojnice
Znam to uczucie. Ale minie, zobaczysz :). I nie ma czego się wstydzić ani bać, moimzdaniem to normalne - przynajmniej w moim przypadku. Nie doszło do niczego oprócz przytulania się, trzymania za ręcę itd. Poza tym mój kuzyn ma dziewczynę. Nie znosze jej, ale chyba się powstrzymam, żeby jej coś zrobić :p :). Przyjaźnij się z kuzynem, ale nie pozwól na nic więcej :).
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
zawsze lepiej kuzyn niż ojciec ;)
A to niby czemu? Ojciec chyba lepiej zna córkę i bardziej zadbałby o jej potrzeby.

Co do tematu: odpowiem Ci cytatem- "w życiu liczą się tylko dwie rzeczy: seks i alkohol". Więc korzystaj nawet z kuzyna.
 

piotreksz

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
A to niby czemu? Ojciec chyba lepiej zna córkę i bardziej zadbałby o jej potrzeby.

Co do tematu: odpowiem Ci cytatem- "w życiu liczą się tylko dwie rzeczy: seks i alkohol". Więc korzystaj nawet z kuzyna.

Po pierwszej linijce myslałem że to sarkazm, ale gdy przeczytałem drugą widzę że chyba masz jakieś problemy.


Sex z kuzynem? odpada, czy daleka czy nie to rodzina.
 

your_beybe

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
...
odpuść sobie,bo jakby nie patrzeć jesteście rodziną... także o żadnym sexie mowy nie ma&wszystko w temacie ;]
 
Do góry