Jakie są wasze fantazje erotyczne?

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
A wy, dziewczyny, jakie macie jeszcze fantazje dotyczące dominacji nad wami ? co wam się pdoba ? Czego byście chciały ? :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
hehe dobre

on jest delikatny i tyle

ja bym chciała być bita, ale z pewnym umiarem- tzn w pośladki żebym nie miala samych siniaków na ciele, jakies pejcze by mi się podobały, kajdanki (tego akurat już próbowałam)
 

ufocom

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
31
Punkty reakcji
1
Wiek
34
hm ja mam trochę dziwną chyba:) Chciał bym z 2 paniami tak by jedna była na mnie "nadziana" a 2 z przypietym w pasie penisem wchodzila w moj tylek:)nie jestem bi zeby nie bylo hehe:)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
He, ja nigdy nie mialam fantazji typu seks z kobieta czy grupowy czy trojkat. Moj facet o tym wie. Jedyne co czaem to seks na ostro z ukochanym i to mam :) Takze nie mam jakis wygorowanych fantazji, takie zwyczajne , nieperwersyjne, innych nie chce, tylko z nim, o kazdej porze dnia i nocy. Kobiety mnie nie interesuja, inni faceci nie pociagaja, on w zupelnosci mi wystarcza, mysle, ze tak jest najlepiej :) W koncu na sama mysl z kims innym odrzuca mnie i taki mega wstret, ale jak bylam sama to mialam tak samo... gdybym miala to robic to tak jak jedzenie ohydnego szpinaku, wiec nie zmusilabym sie bo po co ;)
mimo ze widze ze niektore fantazje tu sa perwersyjne , to wierze, ze sa jeszcze ludzie, ktorzy maja takie zwyczajne, zwiazane tylko z partnerem jak ja :)
 

katmolek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
hej Dziewczyny,
nie oceniajcie mnie proszę od razu, ale mam romans z własnym kuzynem. Około roku temu rozstałam się ze swoją wielką miłościa i od tamtej pory trochę się pogubiłam, inaczej patrzyłam na mężczyzn, ciągle któregoś porównywałam z byłym. Do momentu. Tak się trafiło, że jakieś 3-4 tygodnie temu miałam wesele brata ciotecznego, byłam na tej imprezie sama, żadnego kolegi nie chciałam brać, okazało się, że mój kuzyn też jest sam i w końcu świetnie się razem bawiliśmy. Wtedy jeszcze nic nie zaszło_Od tamtej pory mieliśmy cały czas kontakt (smsy, facebook), w końcu umówiliśmy się na imprezę i tam już coś było. Teraz chcę więcej i coraz więcej, zawsze od małego świetnie się razem dogadywaliśmy i on też zawsze czuł coś więcej do mnie, niż tylko to co można czuć do kuzynki. Co mam teraz zrobić, chcę go więcej, jeszcze nie spaliśmy razem, ale bardzo tego chcę...ale wiem, że tak nie można, tym bardziej, bo widzę, że oboje się w siebie wkręcamy... A może miałyście kiedyś podobną sytuację? Albo może ktoś Wam się podobał z rodziny?
 

chabrowa

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2010
Posty
49
Punkty reakcji
4
mysle , ze powinnas sobie odpuscic dla wlasnego dobra.
pomysl jak na to zareaguja twoi rodzice, jego rodzice.

bo jak dobrze rozumiem jestescie kuzynami w prostej lini?
 

SailorMoon

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
37
no troszke nie typowa sytuacja. jesli jestescie spokrewnieni w prostej lini także radze odpuścić i pozostań przyjaciółmi natomiast jeśli nie, dzielą was dalsze stosunki rodzinne to bez obaw myślę że wszyscy zrozumieją ;)

zawsze lepiej kuzyn niż ojciec ;)
 

katmolek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
dzięki za łagodne słowa, bo już się bałam ostrych obelg. Wiem, że muszę odpuścić, bo nic dobrego z tego nie będzie, a już i tak będę się w piekle smażyła..
 

czatula

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Ja miałam podobna sytuację ale to było gdy miałam z 15 lat a kuzyn 16. Całowaliśmy się kiedyś podczas wakacji. Było wspólne spanie na sianie (bez sexu) ale całowanie i pieszczoty tak, nawet mnie doprowadził palcami do orgazmu. Ale to było raz kiedyś tam i później do tego tematu nie wracaliśmy.
Pozdrawiam

Czatula.pl
 

czatula

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Ja spełniam swoje fantazje. Poprostu, cos mi przychodzi do glowy i to robię.
 

Radziejny

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław, Poland
Co do mnie . Dziewczyna mnie prowokuje wszędzie abyśmy się kochali . Z mojej listy został mi jeszcze księżyc, sex na dywanie rodziców gdy śpią , sex w więcej niż 3 osoby (ale na to ona się nie zgodzi :D ).
 

pit1983

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Obecnie w pracy siedzę w pokoju z koleżanką, od której nie mogę oderwać wzroku. Ma 35 lat - jest starsza ode mnie o 8. Mimo wieku ma absolutnie genialną figurę. Na twarzy widać oczywiście, że nastolatką już nie jest, ale jest naprawdę ładna. Trochę flirtujemy ze sobą, ale tylko trochę, bo ona jest mężatką a ja jestem żonaty i chcę żeby tak pozostało.

Dziś ubrana jest w długą (trudno żeby w taką pogodę była ubrana w krótką) spódnicę , ale za to bardzo obcisłą - podkreślającą jej super pośladki. Ma bluzkę taką na zakładkę (często w takich chodzi) - czyli że lewa strona
bluzki zachodzi na prawą - bez guzików - tylko z takim zawiązywanym paskiem. Siedzi bokiem do mnie i widzę jak jedna część bluzki trochę się rozchyla, odsłaniając pewną część jej biustu i pokazując biały koronkowy stanik.

TAK - bardzo często mam fantazję z nią w roli głównej. Takie widoki, jak opisałem powyżej, prowokują mnie niestety do fantazjowania. I niestety najgorsze jest to, że wcale nie chce by to się zmieniło...
 

Bond102

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Kolego nie fantazjuj tak zajmij się pracą, ponieważ takie fantazje uzależniają i będzie ich coraz więcej i nie tylko w pracy. Ponieważ jest mężatką to wasz ewentualny związek ma małe szanse na przetrwanie, a i przy okazji możesz dostać wpie.... , więc lepiej uważaj :)
mimo wszystko możesz z nią spróbować, jeśli jesteście dla siebie stworzeni to powodzenia życzę
 

pit1983

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Kolego nie fantazjuj tak zajmij się pracą, ponieważ takie fantazje uzależniają i będzie ich coraz więcej i nie tylko w pracy. Ponieważ jest mężatką to wasz ewentualny związek ma małe szanse na przetrwanie, a i przy okazji możesz dostać wpie.... , więc lepiej uważaj :)
mimo wszystko możesz z nią spróbować, jeśli jesteście dla siebie stworzeni to powodzenia życzę

Nie mam mowy żeby było z tego cokolwiek więcej niż fantazja. Nie chcę!
 

Natkaa02

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Zawsze chciałam pokłócić się z facetem o coś. Trochę pokrzyczeć itd. a wtedy on sie patrzy takim wkurzonym wzrokiem na mnie... podchodzi, kładzie dłoń na karku, przyciąga i całuje. Ja się chwilę opieram, a potem mnie tez już ponosi... :D

a druga to na stole w kuchni ;))
 

mantra22

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja wczoraj przeczytałam na erotyzmie oczami kobiet artykuł o erotycznej zabawie z kostką lodu i teraz mam ochotę na takie zabawy z kosteczkami. Taka zabawa w której to facet zwiąże mi oczy i będzie powoli wędrował po moim ciele zimną kostką, aż się rozmarzyłam :)
 

Wikta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
151
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Miasto
Poznań
Em... tak. No więc masz kłopot, bo to co robicie nazywamy kazirodztwem, a to jest w Polsce zakazane. Radziłabym skończyć z tym, i poszukać sobie chłopaka nie z rodziny. No bo pomyśl sobie jak zareaguje twoja rodzina? Zapewne będą przerażeni, wściekli, lub okażą jakiekolwiek inne złe emocje. Ja powiem szczerze- mam ładnego kuzyna. Ale nigdy nie myślałam o tym by się z nim przespać, całować... czasem się przytulamy, ale robię to jedynie bo jest moją rodziną. Może powinnaś była z nim o tym porozmawiać?
 
Do góry