Jakie profile na Facebooku polecacie?

kimbra

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
1
"Tkliwi nihiliści opanowujący pozycję dystansu" - bardzo lubię, ale ostatnio trochę martwe się zrobiło.
 

Pawcikowy

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dla fanów języków obcych i nie tylko! N[SIZE=12pt]owości z branży tłumaczeniowej, ciekawostki językowe, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji! [/SIZE]facebook.com/tlumacz.pl.5
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Nie mam ulubionego ale ogólnie to dzięki bo może coś się z waszych propozycji przyda.
 

flash01

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja zachęcam do obejrzenia Breaking Muse-pokaż co masz
-strona przedstawiająca ciekawych ludzi oraz interesujące wydarzenia kulturalne odbywające się we Wrocławiu.
 

margaretkaa

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
ja ostatnio odkryłam fajnie prowadzony profil jednej z firm przeprowadzkowych, japa. Rewelacyjne zdjęcia, fajnie pomyślane trochę śmieszne, trochę ciekawe, duża różnorodność
 

nowakjan

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Znalazłem fajny profil z filmami facebook.com/smakikina . Widać że profil dopiero co otwarty, ale pozycje są nietuzinkowe. Zapowiada się nieźle :)
 

Jamejski

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hmm ciekawa grywalizacyjna apka. Robią ją najlepsi w tej dziedzinie w Polsce więc można się pobawić :)
Jako że jestem zwolennikiem nurtu grywalizacji biorę się za zdobywanie rzeczy dla żony ;)
 
C

cudarchitektury

Guest
Polecam fanpage facebook.com/cudaarchitektury związany z niezwykłymi budowlami na świecie
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
No na fejsie jest duzo tego typu stron , zalezy czym kto sie interesuje. U mnie to znani sportowcy , ale tez osoby co dopiero darza do slawy .Kupe tego jest szczerze , wiele wspanialych, wybitnych ludzi tam mozna znalesc.
 
Do góry