Jakie profile na Facebooku polecacie?

pozytywnie18

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja ze swojej strony polecam profil facebook.com/dupskopl?fref=ts , warto też wejść na ich stronkę, znajdziecie tam wiele śmiesznych materiałów, pozdro
 

Dinus75

Zbanowany
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hejka:) Ja polecam profil goldvod tv, dotyczy to darmowej telewizji w necie, teraz chyba coraz bardziej modnego i wygodnego tematu:) Na FB mają oni aktualizowane liczne promocje, informacje o darmowych kodach i innych promocjach:) Wiadomo, nie jest to do końca darmowa TV, ale takie grosze, jakie trzeba tam wyłożyć, są praktycznie niezauważalne...:) Baza filmów jest bardzo rozbudowana, z tego, co pamiętam to około 2000 filmów i nie tylko filmów, także jest w czym wybierać:)
 

maricza

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zobaczcie sobie również prace ze szkoły Dziewulskich na FB. Ja miałam możliwość ich śledzić w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i jestem pod ogromnym wrażeniem ich charakteryzacji czy efektów specjalnych.
Uważam, że warto u nich rozpocząć naukę, jeśli sztuka i film to Wasza pasja :)
 

Whoaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
A od siebie polecam "Droga do sukcesu". Dopiero będzie start, ale ciekawy pomysł. Coś w stylu wyznajemy czy anonimowe, ale niekoniecznie zabawne historie, a inspirujące. :) Jeśli się uda stronka to wielu ludzi może, że tak powiem, obudzić ze snu zwanego monotonią.

/historiesukcesu
 

fis

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja polecam to: facebook.com/groups/1274131085965378/ Starsze Panie publikujące obrazki. Beczka generalnie:)
 

Misiak12

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2018
Posty
7
Punkty reakcji
0
jak kogoś z Was interesuje fotowoltaika to podrzucam fajny profil facebook.com/pvprojekt/ - trochę ich instalacji, ale też trochę praktycznej wiedzy
 
Do góry