Jakie piersi podobają się mężczyznom?

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
to jest wlasnie ciekawe :p faceci pisza, ze podobaja im sie duze piersi, a w koncu jak juz widza zdjecia, to glosuja na srednie rozmiary
nie rozumiem tego :]
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
ee nie.. ja nigdy nie pisalem ze lubie duze :> .. niektorzy panowe napisali ze duze ale Ci co pozytywnie zopiniowali zdjecia to maja chyba taki gust :)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Wydaje mi sie ze malo jest takich przypadkow ze to konieczny wymog zeby kobieta miala duze piersi :) .. wkoncu liczy sie caloksztalt :D
 

zielonooka23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
...dziękuje wam za posty!! widze jednak faceci maja niezmienne zdanie na temat piersi...heh a odnosnie kompleksow, to chyba ja tez je powinnam miec, ale jakos nie specjalnie sie tym przejmuje, bo wazne jest to kim sie jest, a nie jak sie prezentuja piersi :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Karolina167 co do tego, ze facet kocha za caloksztalt to sie jak najbradziej zgadzam :)

chodzilo mi o to, ze jakby to ujac najpopularniejsze sa piersi sredniej wielkosci, mimo iz faceci twierdza ze lubia duze, to
np. panie ze srednim biustem maja najwieksze powodzenie w konkursach itp, tak mi sie wydaje :p
prosze o męską korekte :p
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
hehe
ja kiedys lubilem srednie
a teraz duze (moja zona takie ma - moze dlatego)
biust to dodatek do osoby a nie odwrotnie....
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
ze srednim biustem maja najwieksze powodzenie w konkursach itp, tak mi sie wydaje :p
prosze o męską korekte :p

ja nie widze potrzeby korekty :D ..

a tak wogole "wielkosc" to dla mnie zly parametr.. facet.. Trolle tez :D moim zdaniem jak patrzy to po prostu intuicyjnie albo mu sie poodba albo i bardzej chodzi o ksztalt niz wielkosc... jesli by chodziolo o wielkosc to kazda pani ponizej dolnej granicy niewiadomo jak piekna by byla niezauwazana

biust to dodatek do osoby a nie odwrotnie

dokladnie... wiec najbardzej uniwersalna odpowiedz w tym temacie to "mezczyzna podobaja sie piersi swojej partnerki" :)
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
zazdroszcze mój biust to mój odwieczny problem i chyba jedyny kompleks :(

Karolino167 - mnie faceci wypowiadający się w tym temacie przekonywali, że to nie mężczyzni a właśnie, same kobiety do swych piersi dopisuja tę calą ideologię, uważając, że wiekszość facetów to jednak woli duze. Wedlug nich to trend, który wykreowały same kobiety... I mając w pamięci post , w którym Troll przyrównywał piersi do owocow :), to na zakończenie pocieszę Cię, że z tymi dużymi piersiami i facetami to jest tak jak z facetami i owocami :) Są smakosze arbuzow i melonów, są wielbiciele śliwek i pomarańczy a bywają nawet tacy , którym smakuja wszystkie. Tak więc, czy jesteś posiadaczką śliwek, jabłek czy też pomarańczy, z pewnością znajdzie się taki , który to właśnie twoje piersi uzna za te najpiękniejsze .
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Tyle że jeżeli owoc ci nie smakuje to zamieniasz go na inny a jak jest z piersiami swojej wybranki ? :p
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
Kerio - nie znam takiego przypadku, żeby piersi wybranki nie smakowały jej partnerowi :) Przeciez to oczywiste, że jeśli jesteśmy z kimś z miłości, to ta osoba staje się dla nas najpiekniejsza...
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
...dziękuje wam za posty!! widze jednak faceci maja niezmienne zdanie na temat piersi...heh a odnosnie kompleksow, to chyba ja tez je powinnam miec, ale jakos nie specjalnie sie tym przejmuje, bo wazne jest to kim sie jest, a nie jak sie prezentuja piersi :D


Zielonoka ja widzialem Twoje i juz Ci tlumaczylem ze nie masz co sie martwic :) Sa w sam raz :eek:k:
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Tak kobiety mają taką perspektywę przez którą uważają że np. jej piersi są za duże czy tam za małe... jak co to mężczyzna wie lepiej:D

Do kobiet: Chyba macie się podobać nam ( mężczyzną [nie mi...] ) a nie sobie... <_<
 
Do góry