Jakie oświetlenie do łazienki

K

Kaja Metrowska

Guest
Cześć ! Szukam obecnie fajnych pomysłów na oświetlenie do łazienki ! Zastanawiam się albo nad dwoma kinkiecikami po obu stronach lustra albo nad ledami. Co sprawdzi sie Waszym zdaniem lepiej?
 
I

Infiner

Guest
W Black Red White masz spory wybór kinkietów: http://www.dekoracje.brw.com.pl/oswietlenie/kinkiety/ - dobrze jest zapolować na promocję ponieważ możesz wtedy kupić kinkiet w znacznie niższej cenie ;)
Sam zamawiałem tam oświetlenie do mieszkania. Podejrzewam,że część wyposażenia mogą mieć również w sklepach stacjonarnych ale to na pewno nie w każdym mieście.
Kupowanie przez internet też ma swoje zalety. Kurier wszystko przywiezie Ci pod nos.
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Jeśli ledy do łazienki to tylko te najmocniejsze. Jeśli robisz makijaż w łazience to będzie potrzebne ci dość mocne światło. Możesz zastanowić się nad halogenkami, ale są bardziej energożerne. :)
 
M

Mother Russia

Guest
Na sufit w centralnym punkcie coś klasycznego, co nie żre dużo prądu. Natomiast nad lustrem, do doraźnego użycia, prądożerne halogeny, aby dobrze doświetlić wszelkie zakamarki twarzy na czas skomplikowanych zabiegów upiększających.
 
W

wiemlepiej

Guest
Ja tam mam ledowe żarówki, wkręcone do kinkietów nad lustrem i dają bardzo dobre światło. Jest naprawdę jasno. Fakt, że mają około 16 W, no ale i tak nie żrą za dużo prądu, a już na pewno nie tyle, co halogeny. Kupowałam je w Perfektmarket, więc i cena była atrakcyjna.
Mi to zdecydowanie wystarcza, żeby się dobrze umalować. Do tego mają barwę bardzo zblizoną do światła dziennego, co jest dla mnie ważne, bo w łazience nie mam okna. Na to więc też powinnaś zwracać uwagę przy zakupie.
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
U mnie idealnie sprawdzają się lampy ledowe po obu stronach lustra i jedna w centralnym punkcie łazienki.
 

Weronika

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2019
Posty
3
Punkty reakcji
0
Usunięto link z reklamą, przyznano ostrzeżenie. Marketing szeptany.
Kinkiety stąd to mistrzostwo! Wizualnie miód na serce. Pasują do każdego wystroju i świetnie oświetlają pomieszczenie, więc polecam ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

czrn

Zbanowany
Dołączył
9 Grudzień 2021
Posty
13
Punkty reakcji
0
Pytanie jakie oświetlenie bardziej Tobie odpowiada. Sam jednak miałem w poprzednim mieszkaniu, które sprzedałem ledy w suficie. OBecnie w domu mam żyrandol plus dodatkowo dwa kinkiety przy lustrze. I jestem zadowolony, ze się na to zdecydowałem. Kołeczka w suficie jakie miałem wcześniej byłyl w okresie montazu bardzo modne, obecnie już niekoniecznie. A o wiele łatwiej jest wymienić żyrandol na nowy niż demontować sufiot podwieszany i montować zupełnie inne halogeny. Wymaga to przeprowadzenia przynajmniej częściowego remontu jak również jest o wiele droższe.
Lampa wisząca, którą wybrałem pochodzi ze sklepu Leroy Merlin. Zerknij sobie zresztą na ich stronę, możęsz przejrzeć tam sobie pełen asortyment ich oświetlenia. Osobiśćie jestem zadowolony z wyboru.
main.jpg
 

shyann88

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2022
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Mi się bardzo podobają oświetlenia LED. W łazience fajnie wkomponowują się zamiast klasycznego żyrandola. Takie oświetlenia też dają pole manewru z dodawaniem różnych akcesoriów LED, tak żeby się to wszystko razem spinało w naszej wymarzonej łazience.
 

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
87
Punkty reakcji
0
Nie jestem osobiscie wielka fanką oświetlenia w suficie w łazience. Miałąm takie w poprzednim mieszkaniu. Kosztowało niemało i z czasem mi się znudziło. Żyrandol klasyczny znacznie łatwiej wymienić niż wykonywać przebudowę sufitu. W łazience warto jest rownież zadbać o oświetlenie przy lustrze, które pomoże wykonywać z rana toaletę oraz makijaż ;)

Jesli szukalibyscie natomiast ciekawych pomysłow na płytki ceramiczne w łązience, polecam zerknać sobie na stronę Tubądzin:
Jest to producent, ma jedne z oryginalniejszych wzorów:
image
 
Do góry