jakie opony i gdzie?

Adrianko

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
LukaszM88 napisał:
nie rozumiem odradzania zakupu opon przez internet?? Przecież stacjonarny sklep też może kupić w jakieś hurtowni która oferuje opony przez internet. Różnica jest na pewno w cenie. Ja przymierzam się do zakupu Yokohama V905. Miałem już styczność z tą oponą i byłem zadowolony.
Gdzie je kupowałeś? Też muszę kupić na ten sezon komplet nowych zimówek i własnie się rozglądam. O V905 też słyszałem dobre opinie..
 

LukaszM88

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2015
Posty
51
Punkty reakcji
0
mam kumpla który prowadzi zakład wulkanizacyjny więc kupuje u niego opony po cenach bardzo przyjaznych dla mojego portfela :)
 

Adrianko

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
A no to chyba, że tak.. Ja chyba kupię przez neta.. masz może namiar na jakiś dobry sklep albo hurtownie? Jak cenowo u Ciebie to wyglądało?
 

LukaszM88

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2015
Posty
51
Punkty reakcji
0
Adrianko napisał:
A no to chyba, że tak.. Ja chyba kupię przez neta.. masz może namiar na jakiś dobry sklep albo hurtownie? Jak cenowo u Ciebie to wyglądało?
nie mam takiego namiaru bo kupuje przez znajomego i nie muszę się martwić poszukiwaniami.
 

Adrianko

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
Okej już też za późno bo opony są już wsadzone na felgi.. Poszperałem w necie i kupiłem sobie cały komplet w moim zdaniem dobrej cenie. Jeździłem już trochę i przyznam, że fajnie się jeździ, dobrze trzymają się drogi. Bieżnikowo też widać jakość jest!
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Zbliża się zima wielkimi korokami. Macie już zmienione opony? Mnie dopiero czeka zmiana opon na zimowe. Pytanie tylko "jakie opony i gdzie?" :)
 
Do góry