jakie opony i gdzie?

S

sigurr

Guest
Szukam opon do Nissana Micry - zimówki. Chce kupić teraz, bo podobno w tym okresie taniej - jeżeli nie wyprowadźcie mnie z błędu. Kojarzycie czy nie ma teraz gdzieś własnie jakichś bardzo duzych promocji etc?
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Chcąc kupić jakiekolwiek opony, trzeba znać wielkość, bo chyba to robi różnicę czy jest to 13 czy 14-tka? A jeśli chodzi o opony wogóle,to najlepsza - przynajmniej moim zdaniem jest Dębica.
 

zygmuntPachowiak60

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie. Czy ktoś mógł by mi polecić dobry sklep internetowy z oponami? Poszukuję

205/55 R16 91 V
gdzie mam zamówić?
 

aglinc

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
zygmuntPachowiak60 napisał:
Witam serdecznie. Czy ktoś mógł by mi polecić dobry sklep internetowy z oponami? Poszukuję
205/55 R16 91 V
gdzie mam zamówić?
Co do sklepu to ja ci kolego nie pomogę. Niby każdy sklep dobry ale wszedzie zdarzaja sie wpadki. nokian taki masz na opony.inowroclaw
ale posprawdzaj jeszcze inne sklepy
 

konrad509

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2013
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Nie śmiejcie się ale wiem gdzie można kupić opony firmy dębica. W birdronce jest promocja :crazy:
 

DarkDrako

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Jakoś do mnie Dębica nie przemawia, ja raczej zawsze czyham na promocje lepszych marek jak Bridgestone itd. Co do sklepu to zwyczajnie najpierw wybieram model, a później szukam najtaniej :)
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
DarkDrako napisał:
Jakoś do mnie Dębica nie przemawia, ja raczej zawsze czyham na promocje lepszych marek jak Bridgestone itd. Co do sklepu to zwyczajnie najpierw wybieram model, a później szukam najtaniej :)
Ja jako kompletny laik, czytałam i czytałam.. i niby wiem co i jak z zimowymi oponami ale jakby dalej nie wiem co wybrać. Z reklam wynika że każda dobra ;). Ale fakt ten Bridgestone wydaje się porządny i coraz bardziej skłaniam się ku niemu.
 

Uniek

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2011
Posty
54
Punkty reakcji
1
Bridgestone to klasa premium i nie bez powodu. Raz miałem zimówki od nich - na początku myślałem, że to ja jestem takim pewnym kierowcą ale kiedy ze swojego samochodu z BS przesiadłem się na inny bez tak dobrych opon zrozumiałem, że to nie ja tak świetnie prowadzę na śniegu tylko opony taką robotę robią..
 
I

Infiner

Guest
A gdzie lepiej kupować zimówki w stacjonarnych sklepach czy przez net? Tą drugą opcją faktycznie jest taniej?
 
K

Kaja Metrowska

Guest
My kupiliśmy przez net - w motointegrator.pl
Z porównania na przykładzie opon Goodyear Ultra Grip 9 wyszło nam, że zaoszczędziliśmy tam po 40 zł na na oponie w stosunku do ceny w lokalnym sklepie. Zasada jest prosta - im droższa opona tym oszczędności przy kupowaniu przez net większe.
 

Uniek

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2011
Posty
54
Punkty reakcji
1
Ja jestem zwolennikiem wulkanizacji w realu. Tu też zawsze coś można wynegocjować cenowo a widzi się dokładnie co bierzesz. Choć dużo znajomych zamawia. Ale trzeba uważać czy faktycznie sklep ma na stanie opony które chcesz kupić bo czekać miesiąc aż sprowadzą to nie jest fajna sprawa.
 
I

Infiner

Guest
W przypadku kupowania przez internet zwykle (bo nie zawsze jest to regułą) jest taniej i wybór jest większy.
Podobnie jak koleżanka wyżej zamówiłem opony przez motointegrator (wykupiłem tam też opcję montażu w serwisie partnerskim - gdyby to wszystko podsumować korzystnie na tym wyszedłem), wybór padł na Continetal ContiWinterContact - bo w wielu testach zajmowały one czołowe pozycje i muszę powiedzieć, że rzeczywiście jeździ się na nich rewelacyjnie. Czuć większą przyczepność.
 
R

rafaldiablo

Guest
Kaja Metrowska napisał:
My kupiliśmy przez net - w motointegrator.pl
Z porównania na przykładzie opon Goodyear Ultra Grip 9 wyszło nam, że zaoszczędziliśmy tam po 40 zł na na oponie w stosunku do ceny w lokalnym sklepie. Zasada jest prosta - im droższa opona tym oszczędności przy kupowaniu przez net większe.
Ja tez szukam na necie. Miałaś może do czynienia z tym sklepem ??

Jak wyglądają te ceny w porównaniu do tradycyjnych sklepów?
 
R

rafaldiablo

Guest
Jest tu kto? To może ktos słyszał chociaz o tej stronce:

hurtopony.pl/opony-zimowe.html

??
 
K

KentKent

Guest
Ja opony wolę kupować stacjonarnie, mogę wtedy zobaczyć jak wyglądają realnie, ostatnio kupowałem przy okazji serwisu auta w jednym z serwisów Euromaster mają też świetną ofertę na opony, od razu je założą, wyważą;)
 

a_psik

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
czy ktos moze wskazac jakies ciekawe materiały, które pomogą ogarnąć się w napędach do terenówek oraz w rodzajach opon?
 

Kamilosh

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
17
Punkty reakcji
1
poczytaj na rajdy.pl lub na forach jak chociazby 4x4 forum. Możesz też sprawdzić blogi takich grup jak np Spartan AST
 

AnaM.

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Przez internet bym jednak opon nie kupiła. A w Biedrze to już na pewno nie :p
 

LukaszM88

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2015
Posty
51
Punkty reakcji
0
nie rozumiem odradzania zakupu opon przez internet?? Przecież stacjonarny sklep też może kupić w jakieś hurtowni która oferuje opony przez internet. Różnica jest na pewno w cenie. Ja przymierzam się do zakupu Yokohama V905. Miałem już styczność z tą oponą i byłem zadowolony.
 
Do góry