jakie ogrzewanie domu dla mnie najlepsze?

I

ItaliaAmore

Guest
fokus32 napisał:
spróbuj tego co u nas, amerigas, odsyłam na stronę najlepiej, tam jest najwiecej informacji. Po pierwsze gaz bardzo dobrej jakości i kaloryczności, obsługa zbiornika po stronie firmy, w tym dostawy gazu, bardzo wygodne rozwiązanie
my głównie kontaktowaliśmy się telefonicznie, przez co ofertę mamy dobraną pod siebie :)
sadze, ze wszystkie oferty w amerigasie sa pod konkretna osobe, bo kazdy dom inny i inne parametry itp Modzi przejrzyj wątek, wydaje mi sie, ze ktoś pisał
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
Co sązicie o ogrzewaniu na biomasę, pellet? Ktoś z Was posiada i powie jak to wygląda, jak z kosztami?
 

Aro38

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
wiesz najważniejsze że zasypujesz zasobnik pelletem raz na kilka dni to zależy od pogody a do tego pellet możesz kupić ze strony producenta.
 
M

malgorzatakonik

Guest
Gazowe, bo nie musisz przy nim "chodzić". Nam zalezy na komforcie oraz na tym, aby nasz dom był bezpieczny. A dostawca przy każdej dostawie sprawdza stan zbiornika jego szczelność itp
 
M

malgorzatakonik

Guest
Aro38 napisał:
wiesz najważniejsze że zasypujesz zasobnik pelletem raz na kilka dni to zależy od pogody a do tego pellet możesz kupić ze strony producenta.
ogrzewanie gazowe jest bezpieczne i ekologiczne, a co najważniejsze - nie wymaga pracy domowników, ja np nie wyobrażam sobie mając małe dziecko chodzić i zasypywać zasobnik.
 

Aro38

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
no to zależy bo nie każdy ma możliwość podłączenia gazu ziemnego a piec na pellet można kupić niemal w każdym sklepie hydraulicznym
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Z tego co się orientowałam to tez można pellet kupić przez internet z dostawą pod same drzwi :) więc kwestia niewygody czy problemu z dostawą odpada, nie u każdego gaz można podłączyć
 
M

malgorzatakonik

Guest
uważam, że gazowe jest najlepsze, lpg albo gaz ziemny. Ustawiasz sobie stałą temperaturę w domu i jest przyjemnie bez żadnego palenia w piecu.
 

Aro38

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
w przypadku pieca na pellet z podajnikiem można zastosować regulator pokojowy i na nim zadać oczekiwaną temperaturę także jak dla mnie to nie ma w tym wypadku różnicy
 

olwiakowalska

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2017
Posty
8
Punkty reakcji
1
Hej ;)

może warto byłoby się skonsultować z jakimś specjalistą, który zna się na danej dziedzinie. Razem z mężem poszperaliśmy w Internecie za namowa znajomych i udało nam się po sensownej cenie sprowadzić specjalistę, który nam doradził w tej kwestii.
 

Micha Zawadzki

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja polecam styropian termo organiki, którym ocieplałem swój dom i jestem bardzo zadowolony
 

Caryno

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
na stronie gielda-paliw.com możecie sprawdzić ceny lub szukać ofert, a jest w czym wybierać. Bez większego problemu można uzyskać oferty gdzie cena będzie nawet z kosztami wysyłki znacząco niższa. I to nie jakiś 4 gatunek węgla
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
pellet to dobre rozwiązanie. Moi znajomi sobie chwalą. Kupują przez internet na epellety.pl. Mają czysto w kotłowni. Mało popiołu. Cieszą się również z tego jest mało zabawy z obsługą.
 

jankowski

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
[SIZE=8pt]nie mając gazu miejskiego można zawsze skorzystać z gazu ze zbiornika który można postawić sobie w ogródku koło domu.[/SIZE]
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
Czy ten pellet łatwo się przechowuje? Bo chyba wilgoć za dobrze na niego nie działa? W duże worki jest pakowany?
 
Do góry