Jakie odżywki na początek?

Status
Zamknięty.
Z

zypek84

Guest
Czy ktokolwiek z was pracuje nad swoim ciałem? Zapisałem się na siłkę, chcę troszeczkę sobie pomóc odżywkami.
Jakie odżywki byście mi zaproponowali na początek?
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
zapraszam do odpowiedniego działu: kulturystyka

Swoja droga: masz dietę?
 
Z

zypek84

Guest
hmmm... czy mam dietę? Póki co dieta jest moja - taka jak zawsze. Zmienić coś w tym zakresie? Będę wdzięczny za wszystkie sugestie ;-)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
jeżeli chcesz sobie wspomóc budowanie sylwetki to tylko dieta ;)
proporcje składników:
białko 2-3g/kg masy ciała
węglowodany 4-6 g/kg
tłuszcze 1g/kg
 
Z

zypek84

Guest
A na jakie produkty się to przekłada? Czy będę mógł jeść jeszcze coś smacznego? ;-)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
piers z kurczaka
piers z indyka
twaróg
ryż brązowy
kasza gryczana
makrela
jaja
mleko
płatki owsiane
oliwa z oliwek
tuńczyk

Jak sobie smacznie przyrządzisz to i ze smakiem zjesz ;)
 
R

rabunia89

Guest
Pomyśl nad odżywkami mimo wszystko. Warto brać coś na masę, dobrym produktem jest Mega Gain, ale warto również poznać inne, by dobrać odpowiedni dla siebie.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
mimo wszystko nie musi pomyśleć nad odżywkami , nie wprowadzaj w błąd.
 
Z

zypek84

Guest
Rabunia Google pod Mega Gain pokazuje mi to http://www.sklep.effectiv.eu/index.php/product/72/ O to ci chodziło?
To jak to w końcu jest? Czytam tu, czytam tam i każdy pisze coś innego. Jedni polecają odżywki, a inni odradzają ;/
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Moim zdanie odżywki zostaw na później bo masa na początku ładnie idzie a później sie pomyśli.
Jedynie to jakiś Gainerek lub białko.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Czy ktokolwiek z was pracuje nad swoim ciałem? Zapisałem się na siłkę, chcę troszeczkę sobie pomóc odżywkami.
Jakie odżywki byście mi zaproponowali na początek?

na poczatek odzywki wogole nie sa potrzebne, mozna odpowiednia ilosc skladnikow pokryc ze zwyczajnego jedzenia

odzywki sa dla zawodnikow o duzej masie, bo skladniki dobiera sie wedle wagi ciala, jak juz sie nie da jesc tych 3 kurczakow dziennie aby dostarczyc odpowidnia ilosc bialka to sie kupuje odzywke ;]

pare miesiecy mozesz pochodzic spokojnie na silke bez odzywek, byle miec dobra diete ulozona
 
R

rabunia89

Guest
zypek, tak pisałam dokładnie o tym. Widzę, że głosy są podzielone, więc decyzję musisz podjąć samodzielnie. Mega Gain powinien ci pomóc, ale zdecyduj już sam (ewentualnie konsultuj się z kimś kto ma za sobą treningi)
 
Z

zypek84

Guest
Jeszcze inne pytanie - czym się różni ten produkt, który poleciłaś od tego http://www.sklep.effectiv.eu/index.php/product/71/
Na co zwracać uwagę?
 
Z

zypek84

Guest
Nie - ja wcześniej pokazywałem to o czym pisała rabunia - Mega Gain, a później wskazałem Protein 80. Poczytałem opisy i widzę, że jest to coś zupełnie innego.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
NO jest to jak jak mowie Protein tłumacząc na polski to białko :p tanim i dobrym zamiennikiem masz WPC 80 ostrowie czy łowickie, czyli prawie samo białko 82/5/2 a jeśli chodzi o mega gain to jest to gainer który ma skład w stosunku 16/78/1.
Mam nadzieje że już wiesz jaka jest różnica :eek:k:
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
ogarnij najpierw podstawy w żywieniu a dopiero się łap za suplementacje.

Zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry