Jakie odzywki byscie doradzili

Status
Zamknięty.

dodektrn

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
33
witam,od poczatku grudnia wjezdzam juz pelna para w diete na mase i treningiem na mase i chcialbym sie dowiedziec jakie odzywki na start byscie polecali??(nigdy wczesniej nic nie bralem)

myslalem o WPC 80 Ostrowia oraz Olimp Carbo,co o nich myslsicie?dobry wybor?i jak je "dawkowac"?
z tego co wiem to carbo chyba w dni treningowe od razu po treningu(?)tylko nie wiem jak sie to przyrzadza ;] a o WPC ostrowii to w ogole nie wiem kiedy brac i jak ;/

wiek 20,wzrost 180,waga 76
chcialbym tak dobic do min 85kg do pcozatku maja a pozniej sie wziac za redukcje(jezeli da sie w ogole w takim tempie tyle przybrac masy)

BTW moj staz to niecaly 1 rok(pol roku na silce-ogolnorozwojowka,bo wtedy jeszcze nei bylem w nic wtajemniczony,a od sierpnia juz cwicze w domu) i moze to jeszcze za wczesnie na jakies odzywki i narazie skoncentrowac sie na dicie i treningu,a dopiero na jesien(jak zaczne znowu masowac bo redukcji na lato) zaczac brac jakies odzywki?
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
kup sobie gainer mutant mass + jakieś lepsze białeczko do uzupelniania braków

carbo sie nie oplaca.
 

mrjakob1997

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Witam. mam sprawą mam 13 lat i ćwicze już 4 miesiące ale przed siłownia robiłem jeszce pompki tez 4 miesiace i sie podciągałem wyciskam na klate 75kg jestem bardzo zdziwiony.. a waże 66 kg 167cm.i chciałem o pomoc czy mogę coś wzionś Cretive cos takiego.. Brat mi mówił że mam na sucho! jechać i nie wiem co robic Pomoc!!^^ z Góry dzięki
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
13 lat? mam nadzieje ze nie szalejesz z obciążeniem na siłce.

Suplementy zostaw w spokoju.
 

mrjakob1997

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Tak jak chcesz napisz mi na gg 1655909 mogę ci wysłać filmik :D... bo specjalnie dla kumpli zrobiłem bo mi nie wierzyli co maja +16 ale jak na mój wiek t bardzo duzo co?:D

Albo piszesz w jednym temacie, albo wcale nie pisz..po co dublujesz posty. Jeszcze jeden raz i BAN
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
mi bardziej chodziło czy w treningu zbytnio nie szalejesz z obciążeniem podczas ćwiczeń,
bo to co wyciskasz to mi to koło ptaka lata.
 

mrjakob1997

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Nie szaleje :D ale wiem że bardzo dobrze :pP cwicze na kalte :pP na siłe wiesz np 30 x12 pozniej 40 x12 50 x10 55 x10 60 x7 :D Tylko to mnie wkurza że ja wyciskam tyle 75kg a pompki robie 40 max rzy 38 juz nie moge ledwo ledwo do 40 :p
 

papla170

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2010
Posty
94
Punkty reakcji
8
Dzieciaku Ty lepiej idź pobiegać z kolegami pograć a siłownie odstaw sobie jeszcze na blisko 3 lata... ewentualnie na siłowni lekkie ciężary max 40kg... Jeszcze nawet dojzewać nie zacząłeś. Będziesz miał problemy ze zdrowiem, nie będziesz rósł itp itd..
 

mrjakob1997

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Ostrów Wielkopolski
No własnie nie bende do 18 lat czekał jak wyntyl bende wyglądał !:D czym łodczy tym lepiej a za 3 lat bende jakoś wyglądać a wgl to moja spr. czy mam cwiczyc czy nie :D ale ja robie wszystko klate bica,tricepsa, barki kaptury i cały dzien cwicze oprucz :D soboty i nidzieli :p:pP

i dzięki widze że mnie skalpel1992 szanujesz i do ceniasz :D..
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Siema Jest sprawa czy macie jakies ćwiczenia na plecy ??:pP bardzo bym poczebowal:D

stwórz własny temat, w odpowiednim dziale z trapiącymi cie pytaniami, a nie żerujesz na czyimś temacie pytając o wszystko.


ZAMYKAM
 
Status
Zamknięty.
Do góry