Jakie nowoczesne rozwiązania do kuchni?

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
No może masz rację. Czyli nie masz systemów Blum i masz zamiar to uzupełnić? (nie wiedziałam, że tak można)
 

markox

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Nowoczesna kuchnia to moje marzenie. Niestety, jak nowocześnie ją urządzasz, to i sprzęt musi pasować, a ten to juz raczej jest drogi. Np. oststnio szukałam sobie lodówki i znalazałam taką: http://najlepsze-lodowki.pl/samsung/samsung-rb31ferndef/
Jest ładna i świetnie by mi pasowała do całej reszty, blatów, ścian itp. Ale nie jestem pewna, czy warto w ogóle inwestować w takie lepsze sprzęty. Wiadomo, ile to pochodzi?
 

basiaO

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Jak dla mnie Ikea ma wygodne i funkcjonalne rozwiązania do kuchni. Użytkuję i sprawdzają się rewelacyjnie na co dzień. To był dobry wybór bo przy swej praktycznej stronie super się prezentują. Wyspy niestety nie mam bo brak miejsca mi nie pozwolił ale uważam, że to bardzo efektowny motyw.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
basiaO napisał:
Jak dla mnie Ikea ma wygodne i funkcjonalne rozwiązania do kuchni.
Podobaja mi się ekspozycje w ich sklepie, bardzo ciekawe rozwiązania, mnóstwo przydatnych dodatków. Jednak mam spore zastrzeżenia do "doradców" , którzy zniechęcają do robienia tam zakupów. Nie toleruję dyletanctwa w takich miejscach.
 

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
Ikea to fajny sklep, jeśli chodzi o dodatki, ale jakość mebli daleko odbiega od jakości mebli na wymiar.
 

Monikens

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
A ma ktoś z was w górnych szafkach system Avantos? Ciekawa jestem jak to się sprawdza w codziennym użytkowaniu kuchni...
 

anda87

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Ja nim pójdę do sklepu to zawsze sobie poczytam na stronie internetowej o danym produkcie i aż tak bardzo doradztwa nie potrzebuję :) Z takich ciekawych rozwiązań do kuchni to widziałam - też na razie tylko w necie - bradzo fajne drzwi vox, które miały mocowania żeby umieścić na nich doniczki. Od kilku lat hoduję rozmiate ziółka - miętę, rozmaryn itp. to takie udogodnienie by mi się przydało. Muszę tylko przejść się do salonu, zobaczyć jak to w realu wygląda.
 
B

bajderman

Guest
Przejrzyjcie sobie propozycje Tekielak. A szczególnie ofertę Bilard. Nie jest to typowe oświetlenie, takie mamy u siebie i wygląda to świetnie. Ale wiele zależy od tego, jak wygląda wasza aranżacja.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
anda87 napisał:
Z takich ciekawych rozwiązań do kuchni to widziałam - też na razie tylko w necie - bradzo fajne drzwi vox, które miały mocowania żeby umieścić na nich doniczki.
Na to bym się nie zdecydowała, juz widzę te zalane drzwi przy podlewaniu lub przeciągu. Moim zdaniem im mniej udziwnień tym lepiej sie sprząta i minimalizm w kuchni znacznie ułatwia to zadanie. Na fotkach wszystko pieknie wyglada, ale kto faktycznie w kuchni gotuje dobrze wie ile czasu wymaga jej dokładne sprzątanie. Własnie dlatego preferuję nowoczesny styl, może mało kobiecy ale swój czas wolny bardzo cenię. :)

meble-kuchenne.jpg


nowoczesna-kuchnia.jpg


Dla porównania, tu bym się dusiła.

Aida-1.jpg
 

anda87

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
To ja właśnie wolę bardziej ciepłe wnętrza, jak jest zbyt sterylnie to się źle czuję. A te drzwi to pytałam właśnie sprzedawcę jak to w parktyce się sprawdza i to podlewanie to jednak nie jest jakiś problem:) szukałam jakiegoś zdjęcia z tym drzwiami, mam takie tylko
rysunek17.jpg
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Wiele ciekawych i nowoczesnych rozwiązań znalazłam w produktach firmy Kler. Na sferawnetrz.com.pl znaleźć można przykład kuchni z atrakcyjnie wbudowanym okapem nad wyspą
 

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
Co to takiego ta szuflada grzewcza? Nie słyszałam o tym nigdy.
A te drzwi to nie wiem... dla mnie trochę bez sensu.
 

Monikens

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Czytałam o tej szufladzie grzewczej na blogu iKuchnie- niestety nie da rady wkleić linku, więc musiałabyś znaleźć sama tą stronę.
 

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
Znalazłam ten artykuł, o którym piszesz (przynajmniej tak mi się wydaje, że to ten- przynajmniej o tej szufladzie grzewczej przeczytałam, nawet jeśli to nie ten). Rzeczywiście fajna sprawa. Można włożyć ciepłe jedzenie, gdy nie chcemy aby wystygło, a gości jeszcze nie widać. Poza tym widzę, że ma wiele innych funkcji też. Ciekawe.
 

Monikens

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Dokładnie tak :) Ciekawa jestem ile taka szuflada może kosztować... gdzieś widziałam jakiś komentarz, że wcale nie tak dużo jak mogłoby się wydawać.
 

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
Nie mam pojęcia ile to może kosztować. Zajrzałam dziś jeszcze raz na ten blog iKuchnie i jest tam nowy artykuł na temat winiarki do zabudowy w kuchni- też nie miałam pojęcia o istnieniu takiego sprzętu.
 

Monikens

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Faktycznie. WIniarka ta prezentuje się świetnie, ale czy jest niezbędna? Dobry bajer :)
 

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
Niezbędna na pewno nie jest, ale fajnie byłoby taka mieć :) Chociażby na kilka butelek. Bardzo ładnie się prezentuje.
 

Monikens

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Racja. Wygląda naprawdę świetnie. Jest jeszcze podświetlana... Fajnie, że jest szybka, a nie zwykła płyta- dzięki temu widać co to jest. Ciekawa jestem tej ceny.
 
Do góry