Jakie noclegi w łebie

mrob

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam. Poszukuje noclegów w łebie niedaleko morza. Nie drogie dla dwóch osób dorosłych i dziecka 7 lat. Pokoje z łazienkami. Co polecacie.
 
R

robert1553

Guest
hmm... najlepsze pokoje gościnne w Łebie to OPTY. Przyjemne miejsce, przyzwoity standard.
 
R

robert1553

Guest
Jeżeli pokoje z łazienkami w Łebie to tylko pokoje gościnne OPTY. Fajne miejsce, niedrogo, ale naprawde ładnie i zadbanie. Spokojna okolica Łeby, do morza nie tak daleko. Warto się troszke potargowac, bo z doświadczenia wiem, że możan zejść z ceną.
 

kijek1

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Polecam Ville SWłoneczną. Mili gospodarze, bardzo dobre warunki i przystępne ceny.
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
W Łebie na pewno coś dla siebie znajdziesz, grunt to znaleźć tanie kwatery, masz np. domi wypoczynkowe iza :)
 
R

robert1553

Guest
W Łebie to chyba problemów ze znalezieniem noclegu nie powinno być. Wolę jednak Rowy. dużo spokojniejsze niż Łeba.
 
M

michaltour

Guest
mrob napisał:
Witam. Poszukuje noclegów w łebie niedaleko morza. Nie drogie dla dwóch osób dorosłych i dziecka 7 lat. Pokoje z łazienkami. Co polecacie.
W Łebie bez problemów znajdziesz nocleg, tylko pytanie czy fajnie jest wypoczywać w tłumie zdyszanych turystów. Nie lepiej wybrać spokojniejszą miejscowość? Ja polecam Rowy. Nie ma takich tłumów, jak w innych kurortach, za są spore obszary leśne, ze Słowińskim Parkiem Narodowym na czele. Ze sprawdzonych miejsc noclegowych moge polecić Ośrodek Wczasowy Lazur Bis, dla tych co lubią wypoczywać w tego typu obiektach noclegowych, a dla osób ceniących wakacje w domku polecam domki i bungalowy w Ośrodku Przymorze. Oba miejsca sprawdzone osobiście, więc z czystym sumieniem mogę polecić.
 

MagdaLena13

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wolę spokojniejsze miejscowości niż Łeba..... zbyt dużo tłumów.
 

marasj

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Plaża bez klimatu?? Plaża bardzo ładna, tylko mieścina zatłoczona. Ale gdzie nie jest tłoczno nad morzem, w środku sezonu?
 
P

Piotr12012

Guest
W Łebie polecam Pensjonat Tropikana świetne miejsce na wypoczynek latem jak i zimą
 
Z

Zato_zbanowany

Guest
W samej Łebie jak i okolicach,nie powinno być z tym żadnego problemu z noclegiem. Pozostaje tylko jedno,a mianowicie kwota jaką możecie dać za nocleg,im bliżej plaży tym rzecz jasna drożej.
 

lukas3

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
W Łebie nocowałem kiedyś w schronisku młodzieżowym, nie wiem jednak, czy jeszcze jest czynne. W sumie schronisko bardzo łądne, tuż za wydmą, czyli do morza jakieś 50m.
 

Nastk4

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
mrob napisał:
Witam. Poszukuje noclegów w łebie niedaleko morza. Nie drogie dla dwóch osób dorosłych i dziecka 7 lat. Pokoje z łazienkami. Co polecacie.
Jeśli chodzi o Łebę to bardzo dobry wybór. Strasznie dużo rzeczy jest tam do odwiedzenia. Polecam zajrzeć na lebanoclegi.pl. Jest tam sporo ofert. Myślę, że znajdziesz coś dla siebie.
 

Kostek77

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jak nocleg nad morzem to polecam domki łeba domkiwlebie.pl/ , piękne miasto czuje się tam wspaniale. Co roku tam jeździmy z rodziną i bardzo dobrze wypoczywamy.
 

Dragkamila

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o nocleg to polecam domkiwlebie.pl. Mają dobre ceny, blisko morze i naprawdę fajne pomieszczenia, w których spokojnie można nocować z rodziną.
 
Do góry