jakie mleko modyfikowane?

uncle_sailor

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2017
Posty
39
Punkty reakcji
2
Jakie mleko modyfikowane najlepsze przy ulewaniu? Lekarz nam polecił bebilon AR, sa tu osoby dające to MM swoim dzieciom? Gdzie kupujecie? koleżanka mi podpowiedziała że w Doz mają fajne ceny na te mleka. Szybko dziecku się poprawia po zmianie mleka?
 

uncle_sailor

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2017
Posty
39
Punkty reakcji
2
Jest poprawa po tym bebilonie, problem się wyraźnie zmniejszył, jak też chcesz to mleko dla swojego kupić to w DOZ są ceny podobne do tych jakie mają w necie.
 

scandal

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2007
Posty
271
Punkty reakcji
1
Wiek
43
Podpisuję się pod tym. Sama szukałam jakiś czas temu, gdzie kupić mleko Bebilon w dobrej cenie i faktycznie, DOZ wypadł najlepiej :)
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
moje dziecko jest na hipp bio combiotik, wszystko jest w porządku, mała nie ma wzdęć, zaparć, dobrze przesypia noce
 

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
Na pewno nie Bebiko, bo ono ma zwyczajnie najgorszy skład dlatego jest najtańsze. Moje dzieci piły Bebilon - drogie, ale dobre. A odnośnie jeszcze kolek, to nie ważne jakie mleko podasz kolki i tak się pojawią, bo to oznaka niedojrzałego układu pokarmowego, a nie mleka ;) Polecam zaopatrzyć się w dobry probiotyk dla niemowlaków i czopki Viburcol.
 

waler1

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2021
Posty
39
Punkty reakcji
1
Miasto
łódź
poczytaj sobie artykul o Lecytynie sojowej w mleku modyfikowanym

"Lecytyna sojowa w mleku modyfikowanym jest składnikiem niepożądanym. Znacznie lepszym wyborem może być lecytyna słonecznikowa. Lecytyna sojowa może pochodzić z tzw upraw GMO. Na etykiecie mleka dla dzieci można też znaleźć substancje, które nie są korzystne dla młodego organizmu, a pełnią jedynie funkcje smakowe. Lecytyna w naturalnej postaci nie jest szkodliwa, jest zdrowa dla organizmu. Jest substancją, która podnosi poziom HDL – dobrego cholesterolu, a obniża LDL, czyli złego. Problem tkwi w tym, że 95% soi pozyskiwanej na świecie jest modyfikowana genetycznie, a więc, jeśli nie zostało to zaznaczone na opakowaniu, prawdopodobnie jest to lecytyna GMO. "
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
jeśli kupujecie Bebilon to w DOZie różne rodzaje są dostępne od ręki i mają świetne ceny na to mleko
 
Do góry