Jakie lody lubicie?

0livia

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
A propos ciekawych smaków to jakie jadłyście najdziwniejsze lody ever? Ja chyba o smaku spaghetti na wakacjach We Florencji. Koleżanka mnie namówiła i poszłyśmy do lodziarni z takimi dziwnymi smakami, różne tam były ale już nie pamiętam dokładnie jakie
 

Julia Mroczek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2017
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ostatnio kupuje sobie czesto lody pistacjowe z Lidla. Nie są to w sumie żadne firmowe lody ale mi osobiście smakują ponieważ są moim zdaniem świetne. W lodach są prawdziwe kawałki pistacji. Normalnie jak w tych Grycanowych tylko cena jest o wiele niższa.

Uwielbiam również mrozić sobie ptasie mleczko. Najlepiej pasuje do tego ptasie mleczko Wedla. Albo białe cytrynowe albo to nowe o smaku latte. Zawsze w zamrażarce trzymam opakowanie ptasiego mleczka. I jak mam ochotę na coś słodkiego to wyciągam sobie kawałeczek ( super smakuje do ciepłej kawki).
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Najlepsze są lody waniliowe z grycana. A z lidla lubię lody bakaliowe w takim niebieskim opakowaniu.
 

Marseille

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2017
Posty
77
Punkty reakcji
2
Tananek napisał:
Ja mogę jeść lody cały rok, te z Lidla lubię w czekoladzie z migdałami, albo jak jest tydzień amerykański, to wtedy też są pyszne lody :)
Zgadzam się. Lody z masłem orzechowym i czekoladą z tygodnia amerykańskiego to najlepsze lody ever!
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Zakochany i oddany do końca śmietankowym. Po prostu, bez żadnych dodatków. Lody śmietankowe tylko i włącznie.
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam lody cytrynowe... Taki kwaskowaty sorbecik to świetna sprawa.
 

kasina_333

Zbanowany
Dołączył
4 Lipiec 2019
Posty
43
Punkty reakcji
1
Ostatnio odkryłam Słony Karmel Marletto, pycha. Ale chyba tylko sezonowo dostępny w biedronce
 
Do góry