Jakie lody lubicie?

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Najbardziej lubię lody ze świeżych owoców. :blush: W sezonie owocowym robię lody sama. Polecam przepis z bloga Pani Tereski na lody truskawkowo-kokosowe z wanilią :zakochany: Są pyszne.
2016_06_21-Lody-Truskwkowo-kokosowe-z-wanilia-4blog.jpg
 

K1K1

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
kiedyś bym powiedziała, że owocowe, ale ostatnio moje serce skradły miętowe z czekoladą od braci koral :)
 

ama_deo

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2015
Posty
34
Punkty reakcji
1
a nie widziałem takich jeszcze, gdzie kupowałaś? moje ulubione są kawowe, w lodziarni koło swojego bloku zawsze kupuję
 

K1K1

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
no bo one są chyba nowe, też ich wcześniej nie widziałam, tydzień temu chyba pierwszy raz w kauflandzie :)
 

langolo

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
ja zawsze sprawdzam blogi testerów najpierw chociaż niby to nic nie daje ale jakoś tak łatwiej mi wtedy zaufać :p
 

ama_deo

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2015
Posty
34
Punkty reakcji
1
K1K1 napisał:
no bo one są chyba nowe, też ich wcześniej nie widziałam, tydzień temu chyba pierwszy raz w kauflandzie :)
byłem w kaufie jak mówiłaś. Miętowych nie było, ale dorwałem też od braci koral ale smaku cafe latte i jestem nieźle zaskoczony.
 

martorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
19
Punkty reakcji
2
langolo napisał:
ja zawsze sprawdzam blogi testerów najpierw chociaż niby to nic nie daje ale jakoś tak łatwiej mi wtedy zaufać :p
i co dobrego ci testerzy polecili? :p
 

PANEOD

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2015
Posty
19
Punkty reakcji
1
a różne rzeczy, jak chodzi o skład to lody na rynku się praktycznie nie różnią, wiec skupiam się na smaku :D
 

K1K1

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
jest taki jeden blog - testujemyjedzenie.pl i tam własnie trafiłam na rożki braci koral. Dostały ocenę coś powyżej 7/10. Wydaje mi sie, że ten gość jest dość rzetelny, czasem ludzie pisali o jakichś produktach same superlatywy, a on potrafił dostrzec wady i na odwrót. Trudno stwierdzić, ale fajnie pisze i ciekawe rzeczy testuje więc wpadam czasem zobaczyć coś nowego
 

martorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
19
Punkty reakcji
2
Oo, rożki są pycha, zawsze wsuwam cytrynowe, ale pamiętam że kiedyś orzechowymi się zajadałam cały czas. Aż bym sobie kupiła jakiegoś rożka "premium" :D (bo ileż można jeść te z lidla)
 

mroz_ek

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
martorka napisał:
Oo, rożki są pycha, zawsze wsuwam cytrynowe, ale pamiętam że kiedyś orzechowymi się zajadałam cały czas. Aż bym sobie kupiła jakiegoś rożka "premium" :D (bo ileż można jeść te z lidla)
Wydaje mi się że bracia koral właśnie mają rożki premium. Cena na pewno jest premium :p nie wiem jak ze smakiem
 

sikorka_007

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
w smaku te rożki są nawet spoko. ale ja ostatnio zrobiłam lepsze, waniliowe w multicookerze (mam redmonda). robiąc ręcznie w misce jak to pokazywał kiedyś food emperor nie zawsze mi wychodziło, a tak jest o wiele łatwiejsze, odpada problem że coś pójdzie nie tak ;) pozdrawiam
 

martorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
19
Punkty reakcji
2
ja najbardziej lubię bakaliowe lody, im więcej dodatków tym lepiej. zresztą jak kupuję lody to później dorzucam sama rodzynek i orzechów bo mi wiecznie za mało :)
 

butter_flies

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
martorka napisał:
ja najbardziej lubię bakaliowe lody, im więcej dodatków tym lepiej. zresztą jak kupuję lody to później dorzucam sama rodzynek i orzechów bo mi wiecznie za mało :)
a jakie kupujesz te bakaliowe? Bo na przykład bracia koral mająw składzie tych dodatków tyle że nie ma gdzie doruzcać :p chyba że chcesz jeść bakalie z lodami zamiast lodów z bakaliami
 

martorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
19
Punkty reakcji
2
butter_flies napisał:
ja najbardziej lubię bakaliowe lody, im więcej dodatków tym lepiej. zresztą jak kupuję lody to później dorzucam sama rodzynek i orzechów bo mi wiecznie za mało :)
a jakie kupujesz te bakaliowe? Bo na przykład bracia koral mająw składzie tych dodatków tyle że nie ma gdzie doruzcać :p chyba że chcesz jeść bakalie z lodami zamiast lodów z bakaliami
a różne, zależy gdzie się trafią jakieś dobre. jak jestem w sklepie i jest mój smak to biorę
 

Tananek

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
72
Punkty reakcji
4
Ja mogę jeść lody cały rok, te z Lidla lubię w czekoladzie z migdałami, albo jak jest tydzień amerykański, to wtedy też są pyszne lody :)
 

martorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
19
Punkty reakcji
2
W ogóle te tygodnie ze smakami z różnych krajów to jest super pomysł. Też wtedy staram się upolować jakieś ciekawe smaki, chociaż akurat te amerykańskie dla mnie są za słodkie
 
Do góry