Jakie legginsy na siłke?

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Może polecicie jakieś fajne i niedrogie legginsy na siłowne? :) Linki mile widziane :D
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Patyszka napisał:
Może polecicie jakieś fajne i niedrogie legginsy na siłowne? :) Linki mile widziane :D
Fajne? Nie rozumiem pod jakim względem. Jeśli jakości to na pewno Gatta (ale nie zdają egzaminów na siłowniach), a jeżeli mają być tanie i odpowiednie na siłownię, to musisz zwracać uwagę na zawartość bawełny. Im więcej- tym lepiej. Polecam zwykłe, najtańsze legginsy. Takie dostępne na rynkach lub marketach- np. LIDL. Najważniejsze jest to, aby były zrobione z bawełny, nie prześwitywały. Bo jak widzę kobitki latające w legginsach z Gatty, gdzie widać dokładnie jakie mają majtki- to chodzić się nie chce na tą siłownię.
Ma być wygodnie i sportowo. Więc te tańsze się sprawdzają, bo są "grubsze".
 

cherry_blossom

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
47
Punkty reakcji
0
akurat mam legginsy z Lidla i są bardzo wygodne :D nie wiem jeszcze zniosą pranie...
 

Daria Nowicka

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2016
Posty
13
Punkty reakcji
0
ja mam leginsy z Tesco z F&F. Były tanie (koło 30 zł), używam ich już 2 lata i juest ok.
 

Tananek

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
72
Punkty reakcji
4
Moja dziewczyna kupiła w Lidlu dwa lata temu, ma do dzisiaj i sobie chwali :)
 

VViktoria

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
chyba nie ma co się jakoś szczególnie zastanawiać nad legginsami na siłownie, ale fakt najważniejsze żeby nie prześwitywały, bo to mega porażka. A takie nawet niedrogie można kupić nawet w jakimś butiku przez internet
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Dobre są legginsy np z reserved szare, a tak to może w decathlonie coś kupisz ciekawego
 

mymyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Polecam legginsy z biedronki :D super sie w nich ćwiczy, nic się z nimi nie dzieje, wyglądem niczym nie odbiegają od droższych marek a cena jest aż śmieszna :D
 

Alka12

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2021
Posty
34
Punkty reakcji
4
Ja ostatnio też szukam, ale nie mogę znaleźć żadnego fajnego modelu
 

IzkaFigon

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2021
Posty
40
Punkty reakcji
0
też z chęcią przygarnę, bo nie mogę nic sobie znaleźć, albo jakoś obłażą albo są za cienkie i prześwitują za bardzo
 
Do góry