Jakie lakiery żelowe wybrać?

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Jak w tytule :) jakie polecacie? dopiero zaczynam swoja przygode z żelami, wiec jestem w tym temacie zielona :D jesli polecacie cos porzadnego i w miare dobrej cenie, ktora nie zrujnuje mojego portfela :D to bede wdzieczna :D
 

karolinaeff

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2016
Posty
28
Punkty reakcji
1
Mam fajne z EM nail- sa mega tanie, a wbrew pozorom ladne i trwale. moj ulubiony to glamour numer 30 :D ekstra wyglada :D
 

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
Slyszalam o hybrydach,o żelach nie. Do żeli tez trzeba miec lampe i pozostale produkty- baza top cleanser- czy jak?
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
karolinaeff napisał:
Mam fajne z EM nail- sa mega tanie, a wbrew pozorom ladne i trwale. moj ulubiony to glamour numer 30 :D ekstra wyglada :D
one serio sa dobre jakosciowo? bo widzialam ceny i myslalam, ze lepiej kupic droższe. sa trwale? jak dlugo ci sie trzymaja??

arizona89 napisał:
Slyszalam o hybrydach,o żelach nie. Do żeli tez trzeba miec lampe i pozostale produkty- baza top cleanser- czy jak?
ja wlasnie tez nie wiem jak to dziala :D
 

karolinaeff

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2016
Posty
28
Punkty reakcji
1
tak, do żeli tez potrzebny jest odpowiedni sprzet, wpisz w gogle 'co jest potrzebne do paznokci żelowych' i wyskocza ci informacje ( nie moge tutaj wstawic linku do przykladowego artykulu)
a co do żeli z em nail- nie mam z nimi zadnych problemow. tez bylam troche sceptyczna, bo raczej panuje przekonanie, ze tanie= kiepskie, ale jak na razie paznokcie wygladaja spoko, wszystko ladnie sie trzyma :) ale oczywiscie mozesz sobie sprawdzic tez inne marki :)
 
Do góry