Jakie konto osobiste

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
Powiem tak, większość telefonu ma takie funkcję teraz. Ostatnio znajomy kupił honora 7a za jakieś 600 pare złotych i oprócz faceid miał też nfc Także aktualnie to żadne "wow" ta funckja
Szczerze mówiąc dal osoby która w ogóle nie korzysta z takich funkcji to jest wow :D chociaż telefon mam już od roku teraz dopiero się tym zainteresowałam



Volian napisał:
Coś w tym jest. Najszybciej z tego co widziałem dostają osoby które we wrześniu ogarnęły konto, bo wtedy mają od połowy listopada już możliwość korzystania z obiektów współpracujących z oksystem.
No ale trzeba było wiedzieć o nim we wrześniu, ja dopiero się w październiku dowiedziałam, no ale lepiej późno niż wcale :D



Volian napisał:
Jeżeli załatwiałabyś to w dużym mieście to jest szansa że zmarnowałabyś całe popołudnie. W mniejszych miasteczkach nie ma z tym problemu więc można się osobiście pofatygować do placówki
Na co dzień siedzę we Wrocławiu więc już sobie wyobrażam ile bym czasu spędziła. masakra :pokrecony:
 

mymyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
33
kotka10 napisał:
Szczerze mówiąc dal osoby która w ogóle nie korzysta z takich funkcji to jest wow chociaż telefon mam już od roku teraz dopiero się tym zainteresowałam
ja jakos nie mam zaufania do takich aplikacji, niby fajnie że daje taką mozliwość ale jednak pozostaję tradycjonalistą i wolę płacić kartą normalnie :)



kotka10 napisał:
No ale trzeba było wiedzieć o nim we wrześniu, ja dopiero się w październiku dowiedziałam, no ale lepiej późno niż wcale
Grunt, że w ogóle się załapałaś na benefit ;) będzie można uzywać go do spalania świątecznych grzeszków :D



kotka10 napisał:
Na co dzień siedzę we Wrocławiu więc już sobie wyobrażam ile bym czasu spędziła. masakra

Pewnie całkiem sporo, ale ta opcja online i z kurierem też nie należy do najgorszych :)


W ogóle co sądzicie o tych bonach do allegro i biedronki ?
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
mymyk napisał:
ja jakos nie mam zaufania do takich aplikacji, niby fajnie że daje taką mozliwość ale jednak pozostaję tradycjonalistą i wolę płacić kartą normalnie
Kwestia odważenia się. Moja siostra też wolała płacić kartą, ale ostatnio spróbowała przez aplikację bgż i sie jej spodobało. Teraz jak idzie gdzieś z koleżankami to zostawia portfel w domu, bo może telfonem płacić.


mymyk napisał:
Grunt, że w ogóle się załapałaś na benefit będzie można uzywać go do spalania świątecznych grzeszków
W sumie licząc dobrze to karnet przyjdzie w styczniu więc idealnie do robienia formy na lato :D Jak dobrze mieć siłownię w domu... ale na ściankę wspinaczkową to bym się wybrał.


mymyk napisał:
W ogóle co sądzicie o tych bonach do allegro i biedronki ?
Właśnie siostra mi coś mówiła, że wyczytała na jakimś forum o tych bonach - wiecie coś więcej w tym temacie?
 

mymyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Volian napisał:
Kwestia odważenia się. Moja siostra też wolała płacić kartą, ale ostatnio spróbowała przez aplikację bgż i sie jej spodobało. Teraz jak idzie gdzieś z koleżankami to zostawia portfel w domu, bo może telfonem płacić.
Pewnie masz rację, może byłabym bardziej odważna gdybym miała zaufanie do swojego telefonu, wiedząc że nei odwali mi żadnej głupiej akcji z płatnościami :D



Volian napisał:
W sumie licząc dobrze to karnet przyjdzie w styczniu więc idealnie do robienia formy na lato Jak dobrze mieć siłownię w domu... ale na ściankę wspinaczkową to bym się wybrał.
Ścianki mi też się marzy :D Karnet w styczniu to dobra rzecz na spalanie świątecznych grzeszków:D



Volian napisał:
Właśnie siostra mi coś mówiła, że wyczytała na jakimś forum o tych bonach - wiecie coś więcej w tym temacie?

Z tego co kojarzę to wychodzi po 50zł do allegro i biedronki.

A tak btw, dnośnie tych bonów wiecie może czy jest ich jakaś ograniczona pula? Trzeba się śpieszyć ??
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
mymyk napisał:
Pewnie masz rację, może byłabym bardziej odważna gdybym miała zaufanie do swojego telefonu, wiedząc że nei odwali mi żadnej głupiej akcji z płatnościami
Nie no chyba sam telefon nie może za bardzo nic odwalić, no chyba że się zatnie, albo po prostu wyłączy :p



mymyk napisał:
Ścianki mi też się marzy Karnet w styczniu to dobra rzecz na spalanie świątecznych grzeszków:D
No fakt fajna zabawa jest na ściance ale jest naprawdę męcząca no i trzeba mieć sporo siły w rękach :D Co prawda trochę trzeba czekać na karnet, no ale wydaje mi że szybko zleci



mymyk napisał:
Z tego co kojarzę to wychodzi po 50zł do allegro i biedronki.
Tutaj znajdziecie informacje odnośnie tej promocji,



mymyk napisał:
A tak btw, dnośnie tych bonów wiecie może czy jest ich jakaś ograniczona pula? Trzeba się śpieszyć ??
Tylko warto wspomnieć że ta promocja chyba też jest do końca października i tych bonów jest 3000
 

mymyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
33
kotka10 napisał:
Nie no chyba sam telefon nie może za bardzo nic odwalić, no chyba że się zatnie, albo po prostu wyłączy :p
No albo sam się odblokuje w kieszeni i coś się pouruchamia, różna rzeczy się zdarzają. Ale może to czas żeby zrobić z tym porządek i przemóc się do rozpoczęcia nowych czasów płatnościami mobilnymi :D



kotka10 napisał:
No fakt fajna zabawa jest na ściance ale jest naprawdę męcząca no i trzeba mieć sporo siły w rękach Co prawda trochę trzeba czekać na karnet, no ale wydaje mi że szybko zleci
Poćwiczę cierpliwość do stycznia :D A potem bicepsy :D



kotka10 napisał:
Tutaj znajdziecie informacje odnośnie tej promocji,
Chyba jakiś załącznik/link Ci się nie wkleił :p Z tego co pamiętam to chyba trzeba wykonać 13 płątności aplikacją żeby móc otrzymać te bony :p



kotka10 napisał:
Tylko warto wspomnieć że ta promocja chyba też jest do końca października i tych bonów jest 3000
Zgadza się, troche wyścig o fanty z tego wyszedł ale może to i dobra metoda na złapanie nowego klienta :D


A wiecie może czy ta promocja z bonami ma też swoje ograniczenia wiekowe??
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
mymyk napisał:
No albo sam się odblokuje w kieszeni i coś się pouruchamia, różna rzeczy się zdarzają. Ale może to czas żeby zrobić z tym porządek i przemóc się do rozpoczęcia nowych czasów płatnościami mobilnymi
Samo się nic nie dzieje, a tym bardziej nie uruchamia się aplikacja mobilna banku. Poza tym nawet jeśli jakimś cudem to musisz mieć terminal płatniczy i nabity rachunek. Wiec co się moze stac?


kotka10 napisał:
No fakt fajna zabawa jest na ściance ale jest naprawdę męcząca no i trzeba mieć sporo siły w rękach Co prawda trochę trzeba czekać na karnet, no ale wydaje mi że szybko zleci
Przed świętami i tak nikt nie ma czasu na siłownię, bo jest koniec roku, przygotowywanie świąt etc. Jednym słowem karnet by się marnował. Lepiej go dobrze wykorzystać od stycznia.


mymyk napisał:
Z tego co pamiętam to chyba trzeba wykonać 13 płątności aplikacją żeby móc otrzymać te bony :p
I to wszystko? Myślałem, że bardziej skomplikowane zasady. To jak ktoś płaci cały czas telefonem to ma w sumie 2 bonusy w jednym w pełni darmowym koncie maksymalnym? Chyba też przejdę na to konto...


mymyk napisał:
A wiecie może czy ta promocja z bonami ma też swoje ograniczenia wiekowe??
Jak promocja o bony może mieć ograniczenie wiekowe? Przecież to nie miałoby sensu żadnego. Karnet do oksystem to rozumiem, że promocja na zachęcenie młodych odbiorców do 26 roku życia, ale bony? Na pewno nie ma żadnego ograniczenia.
 

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
Samo się nic nie dzieje, a tym bardziej nie uruchamia się aplikacja mobilna banku. Poza tym nawet jeśli jakimś cudem to musisz mieć terminal płatniczy i nabity rachunek. Wiec co się moze stac?
ja jeszcze nie słyszałam aby komuś telefon sam za coś zapłacił. Słyszałam o przypadkach zczytywania kart za pomocą jakichś urządzeń i wykorzystywaniu ich później ale nigdy nie słyszałam o jakichś problemach płatniczych z telefonami


Volian napisał:
Przed świętami i tak nikt nie ma czasu na siłownię, bo jest koniec roku, przygotowywanie świąt etc. Jednym słowem karnet by się marnował. Lepiej go dobrze wykorzystać od stycznia.
można też rzec, że nowy rok = nowe ciało :D W sumie dobra okazja na rozpoczęcie zdrowego trybu życia


Volian napisał:
I to wszystko? Myślałem, że bardziej skomplikowane zasady. To jak ktoś płaci cały czas telefonem to ma w sumie 2 bonusy w jednym w pełni darmowym koncie maksymalnym? Chyba też przejdę na to konto...
Też się nad tym zastanawiam bo promocja wydaje się być genialna i jest masa zadowolonych osób


Volian napisał:
Jak promocja o bony może mieć ograniczenie wiekowe? Przecież to nie miałoby sensu żadnego. Karnet do oksystem to rozumiem, że promocja na zachęcenie młodych odbiorców do 26 roku życia, ale bony? Na pewno nie ma żadnego ograniczenia.
sugerujesz, że osoby po 26 roku życia przestają o siebie dbać? :p No co Ty, często 30stka to dopiero początek ;) To konto wydaje się być super dla każdego ale faktycznie osoby do 26 najbardziej z niego skorzystają


barrys napisał:
Niezła promocję ma obecnie millenium bank https://www.tanie-ko...bank/konto-360/ W sensie na ich konto oszczędnościowe- 2,7%..... Minusy tutaj są dwa. Aby konto było bezpłatne należy przelać na nie miesięcznie min 1000 zł oraz trzeba dokonać jednej płatności kartą debetową
niby spoko ale dla młodych osób to tak średnio... chociażby nie każdy student ma wpływy na 1000 zł miesięcznie :/ pod tym względem bgż wygrywa
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
corka napisał:
ja jeszcze nie słyszałam aby komuś telefon sam za coś zapłacił. Słyszałam o przypadkach zczytywania kart za pomocą jakichś urządzeń i wykorzystywaniu ich później ale nigdy nie słyszałam o jakichś problemach płatniczych z telefonami
Dokładnie. A aplikacja BGŻ oprócz tych płatności ma jeszcze wiele innych świetnych dodatków. Przede wszystkim podoba mi się możliwość sprawdzania konta bez konieczności logowania :)



barrys napisał:
Minusy tutaj są dwa. Aby konto było bezpłatne należy przelać na nie miesięcznie min 1000 zł oraz trzeba dokonać jednej płatności kartą debetową
Zależy od tego jakie warunki ma dane konto. Faktycznie niektóre banki mają taki warunek, że trzeba przelać miesięcznie jakąś minilaną kwotę. Są jednak też banki które oferują pełną darmowość swoich produktow. BGŻ o którym gadaliśmy właśnie takie rzeczy oferuje dla swoich klientów.
 

joaska01

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2014
Posty
17
Punkty reakcji
0
[SIZE=10pt]Ja mam konto osobiste w banku Raiffeisen. Nie płacę za prowadzenie i za wypłaty z bankomatów. Mogę bankować przez smartfona a konto jest oprocentowane.[/SIZE]
 

Akiko

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2018
Posty
31
Punkty reakcji
0
Toyota bank może należy do mniej popularnych, ja akurat mam full serwis w tym banku ale obadaj sobie
Ich aplikacja do obsługi konta oszczędnościowego jest bardzo fajnie zaprojektowana
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Santander, ale chyba z przyzwyczajenia. Nie lubię zmian, a już na pewno nie będę ich wykonywał dla różnicy rzędu 5, 10 zł rocznie.

Bardzo na plus konta walutowe. Wystarczy trzymać 70 euro / dolarów na koncie i grosza się nie płaci za utrzymanie konta, sam przelicznik przewalutowania mega korzystny, korzystniej chyba tylko w revolucie. :)
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Więc wystarczy mieć mały, bo 500 zł wpływ na konto i zrobić transakcję kartą, by konto z numeru 13 w rankingu było korzystniejsze od tego z nr1.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Pytanie kto czego dziś wymaga od konta osobistego? Myślę że kiedyś ważne było jego oprocentowanie. Ono nigdy nie było wielkie bo było to po aby klienta przyciągnąć a o czymś co powiększało koszty konta sie nie mówiło. Nie wiem co jest ważne dzisiaj. W mBanku mam darmowe przelewy
(jeszcze) ale konto miało mi służyć do funduszy czy do giełdy. Do wpływów mam w Pekao. Tu za przelewy , za konto czy za kartę płacę. W powiatowym mieście mam minimum trzy bankomaty Pekao. W sumie nie sa mi bardzo potrzebne bo od wirusa "znielubiałem" gotówkę i płacę kartą. Co dadzą bankomaty osobie zamieszkałej na wsi? Co najlepsze nawet konto jeśli nie ma się regularnego dostępu do internetu?
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Oczywiście, ale to pokazuje jak bezsensowny jest ten ranking. Ja rozumiem, że to zależy do czego używasz konta, Ty to rozumiesz, ale przeciętny Kowalski (dobra, nie obrażajmy przeciętnego, więc poniżej przeciętny Nowak) powie "no ale niby dlaczego miałbym mieć konto w banku, który jest na 10 pozycji, a nie na 1?"

Mimo, że on ma obok bankomat innego banku i pewnie płaci wyższą prowizję za wyciąganie gotówki z tego "lepszego" konta :)

Dla Ciebie moje konto w Santanderze byłoby bez sensu do celów giełdowych, ale już ma sens konto, na którym wystarczy mieć odpowiednie saldo, np. 2000 zł i wtedy nie płacisz prowizji. Ja mam do tego celu revoluta, który mimo podniesienia opłat nadal jest bardziej atrakcyjny, o wiele bardziej atrakcyjny od XTB i ich prowizji. Jednak jego zmierzch nadchodzi wielkimi krokami, tak coś czuję i niedługo trzeba się będzie przenieść na nowy start-up, albo na tradycyjne, droższe, aczkolwiek bezpieczniejsze konto. (Tak, wiem, że XTB to nie bank, piłem do opłat za wpłatę i wypłatę środków)
 
Do góry