Jakie jest wasze najlepsze anime

A

Aulelia

Guest
W sumie Ci powiem, że dużo akcji w tym jest... Nie wiem czy Ci się spodoba. Ale manga nie ma sensu bez akcji, elementów fantasy
 

AmberMouse

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
W sumie right;) bede musial obadac, dzieki jeszcze raz;)

PS: ogladal juz tutaj ktos Toradore...? Jesli tak to o czym to jest tak w przyblizeniu...?
 

Alice111

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
okolice Koszalina
Kuroshitsuji
Nana
Dragon Ball
Jun jou romantica (pierwsze yaoi jakie oglądałam i jak narazie nic w stanie nie jest go przebić)
Golden Boy
Detroit Metal City ^^
 

kamileek12

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Anime oglądam od końca wakacji. Jak na razie jak dla mnie najlepsze anime to...

NEON GENESIS EVANGELION - poprostu mnie zachwyciło, aż zacząłem zbierać mangę;]
...na zaszczytne drugie miejsce trafia
RAINBOW NISHA ROKUBO NO SHICHININ - świetny dramat... anime na którym się popłakałem (aż wstyd przyznać)
...a pozycja trzecia należy do
DEATH NOTE
...a jeśli pokusić się o czwartą to
HIGURASHI NO NAKU KORO NI KAI.

Dziękuję ;]
 

maria1991

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Moje ulubione to chyba Black Lagoon, choć ciężko jest wybrać jeden tytuł spośród wielu. Później będą Hellsing, Death Note i Kuroshitsuji - część pierwsza.
 

wilk_szary

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
139
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Tarnów
Jeśli o mnie chodzi. Trudno by mi było wybrać moje ulubione anime, bo wiele tytułów mi się podobało. Już łatwiej by mi było wybrać te, których nie lubię. :)
Żeby nie było spamu, mogę napisać że ostatnio bardzo mi się podobały serie od Tatsuya Ishihary czyli "Air", "Clannad", "Kanon" (przy żadnych innych anime nie wzruszyłem się tyle razy ile przy tych).
Poza tym podobają mi się filmy od Hayao Miyazaki'ego.
 

DBZKacper15

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Najlepszym na świecie anime jest oczywiście Dragon ball. niesamowite, wciągające, momentami wzruszające. Polecam każdemu, i nie zniechęcajcie się jak obejźycie ze 100 odcinków i sie wam nie bedzie podobac. jak Goku jest dorosły wtedy dzieje się najlepsza akcja. drugim nie tak wspaniałym jak dragon ball, ale tez fajnym anime jest bleach. jest to wszystko strasznie chaotyczne momentami bez sensu ale naprawde wciągające anime. Również polecam każedemu kto lubi walki mieczem
 

VujekKarl

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
1.Soul Eater (Shinigami polujący na złe dusze, wiedźmy i demony, na początku zaciekawiła mnie kreska i wciągnęło jak cholera),
2.Fairy Tail (Anime o magach, mnóstwo ciekawych postaci i wiele fajnych wątków),
3.Elfen Lied (Brutalnie wciągające),
4.Kurogane No Linebarrels (Nie jestem fanem wielkich robotów, ale to ma w sobie jakiś czar),
5,Bleach (to już bardziej przyzwyczajenie niż miłość, bo pojawiające się non stop w anime fillery są nedzne, a manga jest sztucznie przedłużana walkami które się ciąąąąąągną)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Co prawda już się tym nie interesuję ale pamiętam, że kiedyś bardzo lubiłem takie anime (nie pamiętam oryginalnego tytułu) które leciało na rtl7. Nazywało się chyba Łowcy Dusz.
 

K_Kopytko

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
32
kolejność przypadkowa, lubuję się w dramatach, jak widać:

-Kanon (choć chyab tylko z senstymentu)
-Air (kocham Misuzu)
-Elfen Lied
-Higurashi
-Myself, Yourself
-Ef, a tale of momories
-Ef, a tale of melodies
-Kimi ga nozomu eien
-Irya no sora
-Haibane Renmei
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Gustuję raczej w specyficznych komediach. Dlatego uwielbiam serie takie jak: Sayonara Zetsubou Sensei, Excel Saga, Dragon Half. Załapie się również Puni Puni Poemy, ale niżej niż pozostałe z wymienionych. Potrzeba specyficznego poczucia humoru aby oglądać to OVA. Poza tym lubię Haruhi, Fullmetal Alchemist, Death Note. Czytam GTO i pewnie znajdzie się w moich ulubionych gdy skończę. Na uwagę zasługują też Cowboy Bebop, Evangelion, Azumanga Daioh, Lucky Star, Golden Boy.
 

HrabiaVulpes

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2011
Posty
27
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Kraków
Przez pewien czas oglądałem jak leci, ale świetne było Death Note. Dla lubiących się pośmiać polecam Melanholię Haruhi Suzumii (nie jestem pewien, jak się to pisze).
Dwa różne ujęcia życia Shinigami można ujrzeć w Bleach i Soul Eater. Polecam szczególnie to drugie.
Do tego Clannad - nieco spokojniejsze anime.
 

AkemiIchiro

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem najlepsze anime jakie widziałam to (kolejność przypadkowa):
- Fullmetal Alchemist Brotherhood
- Code Geass
- Kanon
- Angel Beats
- Katekyo Hitman Reborn
- Shaman King (jedno z pierwszych jakie oglądałam)
- Higurashi
- FMP
- Drrr
- Black Lagoon
- Spirited Away (ten film oglądałam z 10 razy, nawet rodzicom się podobało)
- Death Note
- no i Naruto (może nie jest to jedno z moich ulubionych, ale czuję do niego jakiś sentyment)
Trochę tego jest i sądzę że jeszcze tego przybędzie, tak przy okazji ostatnio zaczęłam oglądać Rainbow Nisha Rokubou no Shichinin i muszę przyznać, że zapowiada się naprawde świetnie.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Jak do tej pory Wonderful Days i obie części Armitage III. Zdecydowanie preferuję klimaty cyberpunk.
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Moje ulubione anime:

obyczajowe - Suzuka
sportowe - Aoki Densetsu Shoot! (Piłka w grze)
przygodowe/komedia - Samurai Champloo
sensacyjne - Death Note
horror - Hellsing, Devil May Cry
 

R.A.Z.O.R

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2009
Posty
100
Punkty reakcji
2
Moje ulubione Anime to chyba tylko i wyłącznie Dragon Ball :) lepszego "serialu":p nigdy nie oglądałem. :)
 
Do góry