Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie ?

I

Infiner

Guest
Może ktoś z Was robi właśnie podyplomówkę w Warszawie? Szukam obecnie dobrego, biznesowego kierunku, na którym warto byłoby podjąć studia w tym zakresie.
Co sądzicie o zarządzaniu zasobami ludzkimi?
Jakie uczelnie mają w Warszawie w miarę dobre czesne?
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Myślę,ze to ma sens. Niby w Warszawie obecnie łatwo jest znaleźć pracę ale z drugiej strony konkurencja na rynku jest bardzo duża tak więc warto jest mieć ten dodatkowy zawód w rękawie. Sama również zastanawiałam się ostatnio nad dobrą podyplomówką ale mnie z kolei zainteresowały bardziej kierunki menadżerskie.
 
I

Infiner

Guest
Dzięki za odpowiedź. Wczoraj zrobiłem sobie pewne rozeznanie w studiach podyplomowych w Warszawie i zainteresowało mniej najbardziej zarządzanie zasobami ludzkimi na Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie.
Może ktoś studiował na tej uczelni i coś powie na ten temat?
 
W

wiemlepiej

Guest
Ja aktualnie studiuję na WSIZiA w Warszawie. Wprawdzie nie robię tam podyplomówki ale jestem na 3 roku licencjatu niemniej jestem bardzo zadowolony z podjętej pracy ponieważ nauczyciele bardzo fajni. Większość z nich jest związanych z zawodem. Tak więc nie nauczają głupot ale samych konkretów.
Zawsze można się również dogadać jak akurat któregoś dnia nie jesteś w stanie przyjść na zajęcia. Zazwyczaj wystarczy donieść usprawiedliwienie albo po prostu sobie szczerze pogadać. Zrozumieją.
 
I

Infiner

Guest
Czy orientujesz się mniej więcej co ile są zjazdy na tej uczelni? Co tydzień czy co dwa? NIe ukrywam,że bardziej by mnie satysfakcjonowała druga opcja ponieważ pracuję na tygodniu a i czasami przydałby się wolny weekend tylko dla siebie ;)
A nie tylko praca i szkoła.
 

zbychwawawa

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Infiner napisał:
Dzięki za odpowiedź. Wczoraj zrobiłem sobie pewne rozeznanie w studiach podyplomowych w Warszawie i zainteresowało mniej najbardziej zarządzanie zasobami ludzkimi na Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie
Może ktoś studiował na tej uczelni i coś powie na ten temat?
Ja skończyłem tą uczelnie i powiem Tobie że było warto. Co prawda studia jak studia uczyłem i przygotowywałem się sam do egzaminów na sesję - ale wszystko dało radę zdać w terminie:) najlepiej wspominam zajęcia praktyczne - dzięki nim nauczyłem się wielu praktycznych rzeczy które przydają mi się w pracy zawodowej:)
 
W

wiemlepiej

Guest
Nie, nie Zjazdy są co dwa tygodnie. Czasami nawet co 3.... Nie przesadzają tak więc nie martw się,że będziesz musiał tam jeździć co tydzień :p Człowiek czasami lubi sobie odpocząc. Jest poza tym wiele osób, które studiują drugi kierunek zaocznie i udaje im się to wszystko pogodzić. Sam bym sobie coś takiego raczej jednak odpuścił poneważ jest to ciężkie ale się da.
Czesne również spoko. Nie jest takie wysokie w porównaniu do innych uczelni warszawskich.
 
S

Shanea

Guest
Co do podyplomówki to nie wiem, ale ostatnio znalazłam w internecie, na stronie Lingwistycznej Szkoły Wyższej ciekawą ofertę studiów wieczorowych. Chodzi o anglistykę - Komunikacja w Biznesie Międzynarodowym i Administracji.
 
Do góry