jakie chusteczki nawilżane? Ranking

Nowamama

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam,

jakie lubicie, polecacie, używacie chusteczki nawilżane dla swoich dzieci? Poleciłybyście jakieś nowości?
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Ja używam chusteczki z rossmana, babydream aloe vera (coś tam coś tam) i te polecam.
Natomiast raz pomyliłam opakowania i kupiłam też babydream z olejkiem jojoba i były okropne.
Opakowania różnią się zdjęciem dziecka, na polecanych jest mały dzidziuś, na tych z olejkiem przedszkolak.
 

Nowamama

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dawno ich nie używałam, ale z tego co pamiętam, dla mnie były zbyt suche. Ale widzałam w Rosmannie parę rodzajów chusteczek Kindii, może ktoś już używał?
 

gabakulka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
zdecydowanie jak dla małego alergika to nivea, u nas tylko te się sprawdzają
 

Nowamama

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja wypróbowałam te Kindii więc mogę dać znać na ich temat. U mnie się świetnie sprawdziły, użyłam New Baby Care i są bardzo delikatne. Są delikatne i lekko natłuszczają ale nie zostawiają tłustej warstwy na skórze.
V.
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
Ja mam już dość duże dzieci i chusteczek używam sporadycznie, do rąk i twarzy, i w sumie wszystko mi jedno jakich używam. Nie lubię tylko, jak na rękach pozostaje mi maź po użyciu takiej chusteczki
 

SiSi003

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2015
Posty
29
Punkty reakcji
0
te z rossmanna są spoko, ale ostatnio szarpnęłam się na chusteczki z pampers :D i powiem wam, że jednak jest różnica niestety... w cenie również, ale jakość nieporównywalnie lepsza :)
 
O

oladobak

Guest
zawsze wierna dadom :D zwykle uzywalam zielonych, teraz przerzucilismy sie na rózowe, ladniej pachną :)
 

Saszca

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
ja kupuję w biedronce i tak samo pieluchy tanie i bardzo dobre, porównywalne z pampersami a dwa razy tansze
 

annamaria1982

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
a ja to tylko na wyjazdach uzywam. Staram sie tego nie robic, nie wiem, jakos wbilam sobie to w szkole rodzenia. Rzeczywiscie wystarczy odpowiednia pielegnacja np podczas kapieli. Ja dodaje emulsje do kapieli eloderm do wanienki i jest pieknie. Poźniej jak w ciagu dnia myje mala, to po prostu wacikiem, albo gazą z wodą. Jakos te chusteczki do mnie nie przemawiają do konca...
 

Marseille

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2017
Posty
77
Punkty reakcji
2
Niektóre mają bardzo dobre składy, a wygoda użytkowania nieporównywalna.
 

ankaAwA

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2017
Posty
8
Punkty reakcji
0
U nas najlepiej sprawdzają się Johnson's te bezzapachowe extra sensitive. Dla mnie brak substancji zapachowych jest dużym atutem.
 
Do góry