Jakie Buty wybrac?

Mate0o0

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Tak więc już przeczytałem połowe tego działu i jestem zdecydowany na buty Joma do gry w turniejach Futsalowych, tylko jedno mnie zastanawia...mianowicie modele?

Który model polecacie i czym one się tak naprawdę różnią?

Top Flex, top flex II, Lozano, dribling , regate



Dziękuję za odpowiedzi:)
 

sebens

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Czym się różnią to nie wiem, ale miałem halówki Joma Top Flex i mogę powiedzieć, żę naprawdę są wygodne, lekkie i dobrze leżą na stopie, a przede wszystkim długo wytrzymują.Miałem je ok. 2 lat
 
C

C_S_

Guest
Lozano też są bardzo wygodne,więc w sumie to kwestia samego wyglądu- jak wiadomo Top Flex oraz Lozano różnią się właśnie wykonaniem emblematów,iuch położeniem. A nie bierzesz inncyh modeli pod uwagę,np Adidasa czy Nike?
 

kambart

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Buty joma mają miękką podeszwę, jeżeli wolisz grać w sztywniejszych butach to polecam adidas predito
http://www.sklep.kajasport.pl/product-pol-11371-HALOWKI-PREDITO-LZ-IN-BUTY-MESKIE-HALOWE-ADIDAS-WIOSNA-2013.html
 
C

C_S_

Guest
Sztywna podeszwa jak i cały układ butów-moze nie raz ograniczac,wiec proponowałbym jednak pozostać przy butach Jomy,które sa bardzo miękkie i luźne przez co możemy wykonywac nieskrępowane ruchy stopą na wiele sposobów. Teraz u nas znajdziesz kilka bardzo fajnych promocji,więc zapraszam.
 
Do góry