jakie buty sportowe?

Modna Polka

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2016
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja w wakacje rok temu kupiłam sobie New Balance do biegania. Świetnie mi służą i nie ma problemy z przemakaniem.
 

g0cha

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2015
Posty
39
Punkty reakcji
0
jeżeli chodzi o takie typowo sportowe buty do bieganie itp to u mnie sprawdza się new balance i asics. Miałam i jedne i drugie i bardzo spoko. Ze sportowych butów na co dzień to w sumie też new balance ;) poza tym jestem zadowolona z relaksów wojasa. To takie trampki ale nie szmaciane jak conversy tylko skorzane
 

Karmya

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
g0cha napisał:
jeżeli chodzi o takie typowo sportowe buty do bieganie itp to u mnie sprawdza się new balance i asics. Miałam i jedne i drugie i bardzo spoko. Ze sportowych butów na co dzień to w sumie też new balance ;) poza tym jestem zadowolona z relaksów wojasa. To takie trampki ale nie szmaciane jak conversy tylko skorzane
Pokażesz jakie masz te trampki? Wyglądają tak jak conversowe czy inaczej?
 

g0cha

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2015
Posty
39
Punkty reakcji
0
ja mam akurat te

main_img_18720.png


białe ale przynajmniej nie ma problemy z czyszczeniem tak jak ze szmacianymi ;)
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Zerknijcie. Ponad 200 zł na Merg. Teraz sobie porównajcie ile zapłacicie za dokładnie to samo na mieście, albo w galerii...

56662_2.jpg
 

katekaroll1

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja kupuje buty tylko i wylacznie przez quick-shop buty super, mam juz jedna pare 2 lata i kompeltnie nic sie z nimi nie dzieje, sa naprawde super , piore jej w pralce bardzo dobrze sie zachowuja
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
zależy do czego. Na pewno musisz zwrócić uwagę na to jaką mają podeszwę bo im wyższa tym są bardziej wygodne, No i teraz na lato no to przede wszystkim buty z siateczek różnych
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Ja do biegania zawsze od dłuższego czasu używam Asicsy, odkąd polecił mi je dobry kumpel!
 

marhita

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
mam już dosyć new balanców, mają je wszyscy :/ nie są brzydkie, ale bez przesady...i na dodatek wcale malo nie kosztują. reebok ma bardzo podobne modele a na allegro da się je kupić nawet za stówkę
 

apaczko

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
do tej pory byłam wierna butom od adidasa, ale para, która kupiłam w zeszłym roku mi się porozłaziła na szwach. niestety wyrzuciłam paragon i nie mogę rekalmowac :( i raczej będe teraz szukała butów z innej firmy
 

berila

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
0
W Decathlonie mają fajne buty. Chociaż to też zależy głownie od partii na jaką się trafi. Dwa razy byłam zadowolona z zakupu . Jeden raz niestety nie za bardzo .....
Z tych bardziej znanych marek najwygodniej nosi mi się Janoski od Nike.
 

kak4tusz

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
do tej pory byłam wierna butom od adidasa, ale para, która kupiłam w zeszłym roku mi się porozłaziła na szwach. niestety wyrzuciłam paragon i nie mogę rekalmowac :( i raczej będe teraz szukała butów z innej firmy
 

martorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
19
Punkty reakcji
2
nie za bardzo lubię adidasy, jezeli juz zakładam jakies sportowe buty to raczej tenisówki albo najlepiej trampki. mozna je prać w pralce i mają bawełniane wyściółki, wiec stopa się tak nie poci. i chyba pasują do wiekszej ilosci rzeczy niż adidasy, takie jest moej zdanie ;)
 

Przecinek1234

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Kupują sportowe na pewno rozejrzałabym się za czymś ciekawym wśród sklepów internetowych. Osobiście preferuję ten sklep matshop. Mają szeroki zakres produktów i ejszcze ani razu się nie zawiodąłm na ich produktach, :tongue:
 

FAS0LKA

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
też wolę trampki :) mam w domu kilka par conversów i to są buty nie do zdarcia. tylko że z reguły kupuję z jakimiś wzorami dlatego kupiłam sobei tez trampki z wojasa, sa skórzane, jednobrawne i pasują nawet do dzinsów i marynarki
 

martagru

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
ja ostatnio fajne buty zamowilam przez multu.pl. Ceny sa mega okazyjne, wysylka szybciutka a buty super :)
 
Do góry