jakie buty sportowe?

hiacynta87

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja jestem fanką klasycznych Nike - lubię je nosić na co dzień, bo są wygodne. Osobiście preferuję zakupy rozsądne, tzn. w dobrych cenach. Szukam butów w sklepach online, które oferują wysokie zniżki. - mają zwykle obniżki na poziomie 20-30%. Wyjątkiem od normy są tutaj air maxy, które kupiłam trochę drożej :p No ale nie umiałam się powstrzymać... :)
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Buty Asics są bardzo wygodne. Sama w nich biegam ( staram się biegać tak od wczesnej wiosny do późnej jesieni). Próbowałam biegać również zimą i wiem,że jest to możliwe niemniej sama nie mam takiej motywacji. Niemniej same buty bardzo wygodne, noga dobrze w nich leży. Praktycznie się ich nie czuje. Pewnie można je dostać w stacjonarnych sklepach z obuwiem.
 

princess_r

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Do biegania zdecydowanie polecam Asicsy, jak koleżanka wyżej. Próbowałam różnych butów jednak największy komfort miałam właśnie w Asicsach. Ewentualnie można pomyśleć jeszcze o Nike Free Run, bo także są bardzo wygodne. Ale to już powinno się iść do sklepu i przymierzyć jedne i drugie. Najlepiej do takiego typowo zajmującego się rzeczami do biegania, wtedy nawet jest szansa, że zrobią testy i sami dobiorą idealne buty.
 

Angelo90

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Tak zdecydowanie Asicsy są dobrym wyborem jeżeli chodzi o buty sportowe.
 
V

Vaffik

Guest
Moja luba kupiła wczoraj takie:
middle_img_57680.jpg

Buciory do pracy. 119zł para. Oglądam i nie mam do czego się przykleić. Jest wyprzedaż na allegro właśnie. Podjechała, przymierzyła i kupiła. Co najlepsze nie ma ich na pułkach w sklepie! Na pułkach wszystko w cenach 250-450 a te tylko na aukcji. Mówi żona że są cholernie lekkie, noga się nie poci, przewiewne i wygodne.
Ponoć to sezon 2013 więc taka cena ale wykonanie solidne. Podwójny szef itp. Znaczków REBOOK jest 6 (podeszwa, tył, wkładka, tył podeszwy,bok, język).

Aha, i jeszcze jedno. Wklejając link ze zdjęciem używajcie ikonki z obrazkiem w edytorze. Lepiej czyta się posty.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
koozka napisał:
Mi się podobają te miętowe sneakersy,
Może nie miętowe, ale zielone - fajnie wyglądają sneakery w tym kolorze Adidasa z serii Superstar Supercolor. Wygodne i najważniejsze, że noga się nie poci.
 
D

Dorka123

Guest
Wpadły mi w oko turkusowe . W sklepie sizeer są za 399 zł i dostawa jest darmowa. Co myślicie?
buty,klasyka,adidas-superstar-supercolor,330694495-big.jpg
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
takie kolory są teraz na topie:) jesli pasują Ci tak do chodzenia na co dzień to większości ubrań, to bym brała:)
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
@Dorka123 Dla mnie rewelacja, ale mi bardziej wpadły w oko czerwone, zielone i żółte. Kurczę taki wybór kolorów że nie wiem na które się zdecydować .
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Wczoraj na innym temacie pytałam o te buty. A dzisiaj byłam na zakupach i wstąpiłam do Sizeera zobaczyć czy je mają. Tylu kolorowych butów to jeszcze nie widziałam. Mierzyłam niebieskie, takie pastelowe. Mega wygodne :D i chyba się skuszę. Widziałam, że nawet blogerki oszalały na punkcie tych butów :)
 
K

KamilKA01

Guest
Jeżeli chodzi o bieganie to najlepsze sa NewBalance, od zawsze mam tylko newbalance ze względu na ich wytrzymałość i wygodę. Dla mnie to są naprawdę najwygodniejsze buty na świecie, nie wiem jak oni to robią ale do biegania i do wszystkich sportów plenerowych sa najlepsze
 
M

maalamy

Guest
Też widziałam w sizeerze te buty, super są! To ta kolekcja Pharrella Williamsa?? Mi się podobały żółte i właśnie te które Ty wrzuciłaś.
 
D

Dobrawa

Guest
Uuu może znajdę jakieś mega różowe skoro w tylu kolorach mają. Gdzie oni w Warszawie maja swoje sklepy, Galeria Mokotów ?
 

alani

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
65
Punkty reakcji
0
też zainteresowałam się ostatnio adidasami zaprojektowanymi przez pharrella wiliamsa. wybrałam żółte :p. wiecie gdzie je można kupić? ktoś na forum pisał, że w sizeerze?
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
tak, większość osób pisze, że właśnie tam jest największy wybór:)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Adidasy można kupić albo w stacjonarnym sklepie, albo online też u nich na stronie Sizeera. Zatem nie trzeba nawet wychodzić z domu :)
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Stacjonarny jest lepszym pomysłem, bo te Adidasy sprzedawane w wielu barwach i jeżeli komuś zależy na konkretnej, to monitorowi raczej nie należy ufać. Choć jak ktoś ma dobrze skalibrowany.
 
Do góry