jakie buty sportowe?

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Zgodzę się z Jonsi, że warto polecić markę newbalance. Te buty są szerzej znane wśród osób aktywnych i uprawiających sporty intensywniej niż przeciętny zjadacz chleba. I z tego co wiem, to są chwalone. Ale można też znaleźć modele do chodzenia po mieście. Fajna marka i trwała, co jest dużym plusem. Gdybyście byli zainteresowani to uderzajcie na nebalance.pl bo często mają spore przeceny.
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
ja odkryłam reeboki pump, to te z pompką w języku którą można idealnie dopasować buty do stóp, chyba nie ma wygodniejszych :sexy:
ja mam dziewczyńskie białe z pastelowymi wstawkami ale w sklepie były też fajne modele męskie, warto przymierzyć żeby zobaczyć jaki są super wygodne :eek:k:
Kopia 119381.jpg
 

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
za siedmioma górami
Dopiero odkryłaś Pumpy? Legendarne buty z pompką mają właśnie 20 rocznicę i z tej okazji wydano nową kolekcję Pump. Najlepiej o tym wie ich największy kolekcjoner Dj Senatore polecam ten filmik ;)

 
A

angie12

Guest
Puma ma fajne wzory i dobre jakościowo buty - tej firmy polecam do biegania. New Balance mają dobre do kosza, ale też do siatki też nie mają najgorszych. W ogóle to bardzo dużo butów sportowych oferuje sklep tanisport.pl - mają nie tylko duży wybór dobrych, markowych rzeczy, ale i konkurencyjne ceny.
 

Daria Maria

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Najlepiej wejść do profesjonalnego sklepu, który zajmuje się sprzedażą takiego obuwia i poradzić się, bo można kupić naprawdę złe buty do biegania. Szperałam w internecie po różnych sklepach i z informacji zawartych w e-sklepie Presto dowiedziałam się jakie są właśnie odpowiednie buty do biegania, zakupiłam i jestem bardzo zadowolona. Zawsze myślałam, że wszystkie buty typu adidas są dobre do biegania, a okazało się że niekoniecznie. Muszę przyznać, że sprzedawcy znają się na rzeczy.
 

KamilZmil

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja noszę adidasy zx są wytrzymałe,wygodne i jest mnóstwo ciekawych kolorów.Do wyboru do koloru inymi słowy.
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
KarolowaOla napisał:
Ja też ostatnio zaopatrzyłam moje stopy w Adidasy zx flux :) są kolorowe i mega wygodne!
Wygooglowałam je sobie, wyglądają naprawdę świetnie! Może się na nie skuszę :).
 

Ann92

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2014
Posty
17
Punkty reakcji
0
najwygodniejsze na świecie buty to chyba wszystkie te stworzone do biegania, przymierzałam ostatnio kilka par, super!
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Popytać trenera i kolegów z drużyny. Czasem jest mus korzystania z tego, a nie z innego
 

Kowalmar

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2014
Posty
31
Punkty reakcji
0
Do biegania koniecznie lekkie buciki i elastyczne. Ważne, żeby miały odpowiednią podeszwę, żeby stopy nie bolały
 

gjanicki

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
maximum napisał:
Ja też ostatnio zaopatrzyłam moje stopy w Adidasy zx flux :) są kolorowe i mega wygodne!
Wygooglowałam je sobie, wyglądają naprawdę świetnie! Może się na nie skuszę :).

maximum napisał:
Ja też ostatnio zaopatrzyłam moje stopy w Adidasy zx flux :) są kolorowe i mega wygodne!
Wygooglowałam je sobie, wyglądają naprawdę świetnie! Może się na nie skuszę :).
mnie bardziej podoba się model ZX 750. Jest nieco wyższy niż flux.
 

Agata_22

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
W adidasie w Silesia City Center kupiłam buty, w których biega się świetnie - z nowej kolekcji.
 

CitySport

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
97
Punkty reakcji
1
Wiadomo że zawsze te nowe kolekcje będą najdroższe,ale to też zależy od tego gdzie kupujesz buty,moim zdaniem taniej możesz poszukać w sklepach internetowych. Oczywiście inne będą te do wyjścia w góry- powinny być one za kostkę,z kolei z tych sportowych polecam zwracać uwagę na wygodę i podeszwę,nie może być zbyt twarda.
 
3

38weronika

Guest
Duży wybór butów znajdziesz na stronie: e-import.pl
Różne rozmiary, fasony, materiały, kolory i wysokości. Buty bardzo dobrej jakości w konkurencyjnej cenie.
Oprócz butów i dodatków można tam kupić praktycznie wszystko. Ubrania, kosmetyki, elektronikę, biżuterię, zabawki..
Wszystko dobrej jakości i w konkurencyjnych cenach. Sama się tam zaopatruję od kilku miesięcy i jak na razie bardzo sobie chwalę =)
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
Reeboki są bardzo wytrzymałe, sama mam model do biegania podobne do nike run, są nie do zdarcia ;)
 
Do góry