Jakie buty na zimę ?

nutellka

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
A mi z zimowych butów dla Panów podobają się takie za kostkę, wysokie jak MB 773br z http://butynatopie.pl/23-zimowe. Tego typu buty zawsze świetnie będą wyglądać do jeansów czy bardziej sportowego stylu. Może zmieniłabym kolor na granatowy, ale ciemny brąz też dobrze wygląda. Fason ten dobrze komponuje się z kurtką lub z płaszczem, więc buty są do codziennego użytku. Szkoda, że nie ma takich małych rozmiarów jak mam ja, bo sama bym sobie je sprawiła...
 
S

szyszana

Guest
pol_il_STYL-Glanow-Meskie-Ocieplane-BUTY-za-KOSTKE-17213.jpg

Takie jakby glanowe, ale świetne i efektowne, robiące wrażenie. Foto jest z Merg. na zimę idealne. Wprawdzie dosyć ciężki, ale czemu nie?
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Świetne są - dawno nie widziałam tak ładnych butów męskich na zimę - zazwyczaj są strasznie nudne i brzydkie. Tutaj ten wzór jest rzeczywiście mega ciekawy - jestem pod wrażeniem.
 
K

Kamil Brz

Guest
Ja bym polecał kupić sobie zimowe buty Reebok. Ze wszystkich sportowych marek obuwia te lubię najbardziej bo są wygodne, dobrze wykonane oraz jeszcze nie miałem sytuacji, w której musialbym na przykład oddawać ich buty na gwarancję ( co zdarzało się w przypadku innych marek obuwia). W sieci ceny są korzystne:
http://supersklep.pl/buty-zimowe/reebok

Spokojnie kupicie sobie wygodną parę skórzanych butów za jakieś 2-3 stówy. W stacjonarkach może być trochę drożej.
 
S

szyszana

Guest
Reeboki moim zdaniem nie mają odpowiedniej jakości. Popatrz pod linkiem, gdzie pokazuję damskie trapery.
Kobiece obuwie ma przede wszystkim odpowiednio wyglądać - w żaden sposób nie byle jak.

Idąc bardziej w damskim kierunku, nie tak efektowne, co wygodne, i odpowiednie na ten czas. Co powiecie? ;-)

39116_1.jpg
 

Bruno123

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja polecam Timberlandy lub Caterpillary . Spory wybór mają na Eastend . Teraz mają tam kod rabatowy "SUPER20" na wszystkie modele nieprzecenione .
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Modne i na czasie buty można kupić w sklepie internetowym KAJA-SPORT , teraz można skorzystać z ciekawych rabatów :) .
 
S

szyszana

Guest
Buty trekingowe od Merg.I co takiego zdecydowanie wystarczy. Nie jest to drogi zakup. Takie same buty mogą kosztować kilka razy więcej - tylko na nich pojawi się znana marka. A gdzie logika korzystania z takiego obuwia? Ja jej nie widzę.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
aifoza napisał:
Modne i na czasie buty można kupić w sklepie internetowym KAJA-SPORT , teraz można skorzystać z ciekawych rabatów :) .
Kupiłam synowi :) .
 

Attachments

  • xxlarge.jpg
    xxlarge.jpg
    110,2 KB · Wyświetleń: 0
A

amisia

Guest
Fajne. Mój syn kiedyś miał podobne. Teraz zamienił adidasy na skórzane buty. Znaleźliśmy takie w ryłko na wyprzedaży, za kostkę. Cieplutkie i nieprzemakalne.
 

Irgman_80

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2015
Posty
81
Punkty reakcji
3
[SIZE=12pt]No niestety ale buty na zimę nie mogą być tanie bo liczy się ich bardzo dobre jakościowo wykonanie. Średnio trzeba wydać tak mniej więcej jakieś 300 – 500 złotych. To ogólnie średnio cenowo bo są też takie po 600 – 100O złotych więc nie ma co narzekać. Mi osobiście najlepiej śmiga się w saszkach które kupiłem na stronie Coqui. Mają to co trzeba czyli są przede wszystkim ciepłe i wygodne. Raz kupiłem kiedyś w siecówce tańsze buty i szybko zaczęła się odklejać podeszwa przez śnieg :-/ [/SIZE]
 

Karolina Ryska

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
Mój mężczyzna jak nie ma ostrej zimy to nosi glany. Uważa, ze to najlepsze buty pod słońcem. Lubi Steele, ma chyba je już z piąty rok.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Buty trekingowe, albo bardziej typowe trapery - popatrzcie na Merg.
Buty za 100 zł, na kilka lat. Po co przepłacać za takie tematy? Tym bardziej w przypadku dzieci?
Zresztą... zimą ma być przede wszystkim wygodnie i ciepło, a nie mega efektownie.
Chyba zapominamy o tym, co powinno być dla nas kluczowe.
 
Do góry