Jakie buty na zimę ?

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
Jakieś trapery typu timberlandy są ok. Na mocniejsze zimy fajne są też śniegowce. Ja choruję na relaksy z wojasa :)
main_img_9312.png
 

asi_a

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
3
fajne te relaksy. Od razu mi sie skojarzyly z wyjazdem na narty do jakiego kurortu :D
 

martorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
19
Punkty reakcji
2
Aaaa, to mi się relaksy kojarzyły z tymi butami
 

Attachments

  • main_img_11662.png
    main_img_11662.png
    257,5 KB · Wyświetleń: 0

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
No te też są spoko. Takie jak z czasów naszych rodziców :) Ja wolę w każdym razie te bardziej stonowane
 

arkadiuszmaniek

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2016
Posty
19
Punkty reakcji
1
Ja zimą chodzę w trekkingach. Wygodnie, ciepło, nic mi nie przemaka. Nawet nie zapłaciłem jakoś specjalnie dużo ( niecałe 300 zł, z nikbutik).
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Timberlandy na zimę spoko opcja. A jeżeli chodzi o coś tańszego, to na bank śniegowce. Ile w tym radochy było, jak po lodzie się nimi ślizgało. Chociaż ja nawet w zimę śmigam i śmigałem w sportowych butach.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
53629_2.jpg

Od Merg - cena koło stówki. Wystarczy, żeby na butach nie było znanej marki i nagle cena leci w dół kilkukrotnie.
Czy ta znana marka jest aż tak ważna?
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
8458_2.jpg


To był prezent dla mojej kobiety znaleziony na Merg. Mała kasa, a jednak buty spoko. Same przyznajcie ;-)
 

Mollbook_pl

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2017
Posty
8
Punkty reakcji
1
A ile dokładnie kosztują? Pytam bo akurat wątek dotyczy butów na zimę ale dla mężczyzny. Przede wszystkim polecam ocieplane o ładnym fasonie- sam wzór czy kolorystyka to oczywiście kwestia gustu, natomiast lepiej dołożyć i wybrać buty na kilka sezonów.
 

patrykczaplinski

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Myślę, że najlepiej będzie kupić dobre buty zimowe. Ja sam posiadam eoryginalne.pl/4973-buty-adidas-jake-boot-20-by4110.html i na prawdę nie dość, że świetnie wyglądają to na dodatek świetnie się noszą. Ja szukając dla siebie butów najpierw buty przymierzałem w sklepie tradycyjnym a później postanowiłem kupić w sklepie internetowym by zaoszczędzić trochę kasy....W moim przypadku wyniosło to prawie 300 zł, więc oszczędność jest jak by nie mówić.
 

Menua_pl

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2017
Posty
18
Punkty reakcji
0
Dobre to znaczy takie buty, które nam się podobają oraz które będą wygodne i ciepłe na zimę, to ma moim zdaniem kluczowe znaczenie. Teraz można poszukać w sklepach internetowych gdzie mamy szereg rabatów i promocji.
 

kasiawojcie

Zbanowany
Dołączył
5 Luty 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Śrem
Ja z zimowymi butami mam zawsze problem, bo chcąc wyglądać ładnie i żeby buty pasowały do płaszcza to niestety nie mogę sobie pozwolić na jakieś trapery czy ciężkie buciory. No i zazwyczaj chodziłam w półbutach + gruba skarpeta. Wczoraj coś mnie podkusiło, żeby po wyprzedażach poświątecznych popatrzyć i na 1but.pl/promocje,wyprzedaze/poziom-50 znalazłam bardzo fajne kozaki z Caprice. Dużo przecenione, szykowne. Oby teraz tylko zima przyszła :p
 

KoszuleVictorio_pl

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2018
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wygoda to podstawowa kwestia, ale liczy się też wygląd i nie ukrywajmy że to również bardzo istotne :) Teraz są ciekawe promocje i wyprzedaże właśnie na obuwie zimowe, można upolować naprawdę fajne modele :)
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Do butów na zimę przyda się również jakaś fajna torebka. Polecam w takim razie torebki ze strony manzana - na tej stronie znajdziemy wiele wzorów i kolorów torebek w super cenach.
 

janpasek70

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2017
Posty
53
Punkty reakcji
0
Buty powinny być przede wszystkim wygodne, ciepłe, o niezłym wyglądzie. By nam się podobały i pasowały do ubioru. Rzecz gustu, jakie zakupimy.
 
Do góry