Jakie buty na zime ?

B

benjamima

Guest
Glany są wytrzymałe, ale nie są nieprzemakalne ani ciepłe. Porządne buty na zimę są produkowane specjalnie pod tym kątem, np. jak Meindl'e - obuwie dla wymagających ludzi, świetne go chodzenia po górach i w ciężkich warunkach pogodowych. B. duży wybór tego typu butów jest na www.siulagrande.pl, także jak ktoś chce to można pooglądać ;p
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Damskie od Merg to np. takie jak niżej. Może średnio sexy, ale przede wszystkim wygodne i zapewniające ciepełko ;-)

53713_1.jpg
 

Piniata

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Lubię takie traperowate buty, podoba mi się taki styl, a poza tym zwykle są ciepłe. Właśnie się rozglądam za dobrymi butami na zimniejszy czas i znalazłam taki poradnik: tematmoda.pl/buty-zimowe-trapery-i-sniegowce. Niektóre mają całkiem dobre ceny, nie wiem tylko, czy się szybko nie rozwalą, więc chyba kupię nieco droższe. Zima w tym roku póki co jest lekka, ale kto nie, wie nas czymś nie zaskoczy.
 

daga80

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2017
Posty
29
Punkty reakcji
1
Ja chodzę w Nike Air i jakoś daję radę ;-). Bardzo ciepło i wygodnie jest w Emu. Miałam kiedyś ale na własne życzenie mi się zniszczyły :-/
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Ja też mam trapery takie wyższe, w środku tzw baranek i na co dzień są okay. Ale jak mam dużo czasu spędzić na zewnątrz np. zwiedzając to wkładam ogrzewacze ze sklepu sportowego w buty i nie marznę. Bo bez nich to niestety kiepsko nawet mając wełniane skarpety.
 

snookie80

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2017
Posty
19
Punkty reakcji
4
Ja śmigam w Emu. Baaaardzo wygodne i przy okazji modne. Mam beżowe i szare czyli pasujące do wszystkiego. Czasem widzę dziewczyny w różowych i dziwię się jak mogą w czymś takim chodzić (bez urazy jeżeli ktoś ma różowe ;-)).
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
snookie80 napisał:
Ja śmigam w Emu. Baaaardzo wygodne i przy okazji modne. Mam beżowe i szare czyli pasujące do wszystkiego. Czasem widzę dziewczyny w różowych i dziwię się jak mogą w czymś takim chodzić (bez urazy jeżeli ktoś ma różowe ;-)).
Ale oryginalne? Wiem, że jest masa podróbek, a mnie interesują oryginalne czy np są takie cieplutkie, że w gołej stopie można w zimie w nich chodzić?
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Oryginalne zwłaszcza na Zalando jak dla mnie mają kosmiczne ceny. Ale może faktycznie są tego warte.
 

paulina9421

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wszystko jest zależne od budżetu, jaki przeznaczyła na ten cel. Jest wiele sklepów oferujących bogaty wybór butów :) Jeśli coś markowego, to polecam urban city i worldbox a jeśli coś mniej kosztownego to polecam: born2be.pl. Najprościej aby przejrzała ofertę tych sklepów i sama wybrała :)
 

Ninka

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2017
Posty
13
Punkty reakcji
1
[SIZE=12pt]Ja zawsze na zimę wybieram ocieplane kozaki. W takich butach czuję się najlepiej. Poza tym do eleganckiego płaszczyka raczej nie pasowałyby mi bardziej sportowe buty typu glany czy trapery.[/SIZE]
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Zależy kto co nosi, ja najczęściej chodzę w spodniach i normalnych kurtkach parkach. Kupiłam sobie Caterpillary, bo akurat były 70 zł taniej niż normalnie. Ale mają strasznie twardy tył i już 3 dni próbuje je rozbić ;/
 

Limonka90

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja zimą przywykłam do stawiania na wygodę i komfort. Obecnie mam buty z Regatta.pl, model traperowaty, ale wygląda bardzo miejsko. Zastanawiam się jednak nad kupnem bardziej eleganckiej pary. Z tym że dopiero podczas kolejnych promocji. W czarny piątek nie znalazłam nic sensownego. :C
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Na zimę mam workery. Teraz zastanawiam się jeszcze nad zakupem kozaków, ale nic mi się nie podoba.
 

Limonka90

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Dużo kozaków jest teraz dośc nieprzystosowana do warunków zimowych. Czasem mam po prostu wrażenie, że idzie się w stronę wyglądu, a nie funkcjonalności.
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Ja jak narazie nie znalazłam butów idealnych. Zawsze coś. Jak ładne to nie ciepłe - taka obowiązuje zasada ;)
 

martagit

Zbanowany
Dołączył
25 Czerwiec 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
Elo, koleżanka chce kupić sobie jakies buty na zime, ale jej sie nic nie podoba. Chodzi w rurkach najczęściej do tego buty Adidas mid czarne czyli nic co sie wyróżnia, jezdzilem z nią kilka razy po sklepach i nic, Może znajdziecie coś dla niej na allegro co by paswowało do jej stylu ?
Polecam Ci buty firmy Cross Jeans. Są bardzo wygodne, wiązane, za kostkę. Wyściółka jest wyłożona ciepłym polarem a gruba podeszwa chroni przed zimnem.
 

Attachments

  • BUTY-ZIMOWE-TRZEWIKI-MESKIE-CROSS-JEANS-EE1R4115C-Kod-producenta-EE1R4115C.jpg
    BUTY-ZIMOWE-TRZEWIKI-MESKIE-CROSS-JEANS-EE1R4115C-Kod-producenta-EE1R4115C.jpg
    68,2 KB · Wyświetleń: 0

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 365
Punkty reakcji
84
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Witam, miło.

Ja zamierzam teraz kupić jakieś buty na zimę i być może cos kupię na bazarze. Byłem w sklepach z butami i tam popatrzyłem, ale nie było takich butów, jakie by mnie zaciekawiły.
A interesują mnie najbardziej TRAPERY, bo takie są na zimę, na zimno i śnieg najlepsze.
One słyną z tego, że są mocne i wytrzymałe. A dobre, porządne buty zimowe ze skóry, dobrej marki polskiej potrafią kosztować i do 400 zł.
Ja miałem kiedyś buty, wprawdzie nie zimowe, a wiosenne i jesienne, ale ze skóry, od firmy Wojas, które 300 zł. kosztowały.
Wojas to jest jedna z najlepszych firm na polskim rynku, bo słynie z jakości.
Ale ceny za buty są też wysokie.

No i tylko polskie marki, a nie żadne zagraniczne. Chociaż i włoskie marki butów również są jakościowe.
 
Do góry