Jakie buty na jesień?

karina2323

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2017
Posty
4
Punkty reakcji
1
Cześć!

Słuchajcie, szukam butów na jesień, najlepiej, żeby były skórzane, zwykłe, klasyczne. Jakieś propozycje?

Słyszałam o firmie NIK butik od znajomych- produkcja polska, podobno dobra jakość, znacie, polecacie?
 

judytka_153

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hmm, ja zawsze kupuję w takim sklepie w mieście, on chyba nie ma strony internetowej, ale jeśli chodzi o NIK butik to bardzo polecam :) Ja za dużo butów nie mam, ale moja koleżanka ma dość blisko ten sklep i łapie promocje na podobno wysoką jakość tych butów :)
 

karina2323

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2017
Posty
4
Punkty reakcji
1
O, dziękuję bardzo :)
Potrzebna mi była szybka decyzja, więc pewnie uda mi się coś zakupić z NIK'a ;)
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Ja na jesień mam dwie pary obuwia, jedne sportowe adidasy oraz drugie powiedzmy bardziej eleganckie- botki lub wyższe kozaki na które teraz zaczynam polować :)
 

Agaat1992

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
żadko kupuję buty, jedne mam od 4 lat z Vaga Bonda i są nadal w świetnym stanie
 

Limonka90

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Te same co na wiosnę :D ja mam trekkingowe od Regatty chodziłam jesienią i będę chodzić wiosną! najlepsze na piesze wycieczki!
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Dokładnie, też mam te same, to chyba normalne. Chciałabym botki fioletowe na obcasie 6 cm, ale nie moge takich znaleźć.
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
No moje Panie, na tym forum z całą pewnością nie znajdziecie żadnego obuwia,wartałoby się przejść po sklepach obuwniczych,nie uważacie? :przewraca:
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Ja nie szukam tu obuwia, ale moze jakis producent to przeczyta i zrobi serię pięknych butow na niewysokim obcasie? ;):p
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Monia101 napisał:
Ja nie szukam tu obuwia, ale moze jakis producent to przeczyta i zrobi serię pięknych butow na niewysokim obcasie? ;):p
Noooo nie przesadzaj ,jest tyle pięknych butów,choćby w CCC,a na brak sklepów obuwniczych nie możemy narzekać. ;)
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
Zdarzało się Wam naprawiać samemu buty? Jaki klej da radę z zimowymi kozaczkami? Co polecacie?
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
Zdarzyło mi się kilka razy, bardzo fajny do klejenia jest klej tadam, szybko łapie, jest niedrogi i nie wymaga jakiegoś sprzętu ani umiejętności :)
 

martagit

Zbanowany
Dołączył
25 Czerwiec 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
Kiedy na zewnątrz jest taka pogoda jak teraz to zakładam botki. Sa bardzo wygodne. Z ekoskóry, za kostkę , cale czarne i wiązane na całej długości. Mają ocieplaną wkładkę dzięki czemu stopa mi nie marznie kiedy jest niższa temperatura. Są łatwe w czyszczeniu, zatem żadna plucha mi nie straszna. Płaska, stabilna podeszwa chroni przed poślizgiem na mokrych liściach. Kupiłam je na e-obuwie. Producentem jest Cross Jeans.
 
Do góry