Jakie biuro rachunkowe dla małej firmy - Wrocław ?

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Hej,
Znajomy jest w trakcie zakładania działalności gospodarczej - mała firma budowlana z dwoma pracownikami, przechodzi z ryczałtu na książkę, 20-30 dokumentów/m-c, VAT itd. jak w małej firmie.
Prosze ewentualnych chętnych o kontakt na priv lub namiar.
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Ja jestem zadowolony ze współpracy z biurem podatek. Mają siedzibę w okolicy galerii borek na hallera. Nie stanowi też problemu i podjeżdżają po dokumenty.Przypominają na maila o terminach podatku, zusu itd. Faktycznie odnosi sie wrażenie że klient to nie tylko wystawiona faktura z miesiąc obsługi tak jak miałem z poprzednikiem.nic nie doradzał, kasował kasę i zbywał, byle szybko.Jestem po kontroli z vatu i okazało się że wszystko gra czyli widać że warto czasami zmienić księgowego.Ceny też uważam są ok, nie kasują za każdy dodatkowy dokument,poradę.
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Nie spotkałem się z problemem w związku z utrudnionym kontaktem. Jest ok. Najlepiej będzie jak Twój znajomy podjedzie, wybada sytuacje, zobaczy co i jak.
pozdr
 
M

mmamba88

Guest
Polecam skorzystać z e-księgowości czyli online :). Z swojej strony mogę polecić szybkafaktura.pl mają bardzo duży zakres usług, a sam program jest banalnie prosty i myślę, że nikomu nie sprawi trudności. No i można zaoszczędzić bo wynajęcie biura rachunkowego nie jest tanie.
 

Iwona90

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Uważam, że w dzisiejszych czasach najlepszym źródłem informacji są portale internetowe, na których można znaleźć wiele ofert biur rachunkowych, porównać je ze sobą oraz poznać opinie innych. Jednym z takich portali jest DoradcyDlaBiznesu.pl zachęcam do odwiedzin
 

Aneta Krupa Kuzera

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Świetnym biurem rachunkowym z Wrocławia jest Goja. Działają bardzo szybko i skutecznie. Współpracuję z nimi już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Polecam goja.biz.pl
 

Izy123

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2013
Posty
16
Punkty reakcji
0
Sprawdź czy mają licencje, ubezpieczenie będą się za Ciebie podpisywać pod dokumentami, kto ma składać deklaracje .
 
I

iwonka88

Guest
ja mogę z wrocławia polecić financialluk. profesjonalne biuro, bardzo dobra obsługa klientów
 
A

alicja973

Guest
Ja nauczona doświadczeniem przy wyborze biura rachunkowego kierowałam sie kilkoma faktami:
1. Doświadczenie biura ( im dłużej na rynku tym większe)
2. Czy mają certyfikaty, ubezpieczenie
3. Czy jest dostęp online do dokumentacji
4. Jakie usługi oferują poza księgowością
5. Jaki mają system kontaktowania sie z klientami ( odbiór dokumentów,spotkania, porady przez telefon itp)
Na te rzeczy warto zwrócić uwagę bo we Wrocławiu biur jest wiele ale nie kazde jest dobre co juz wiem z doświadczenia. Ja wybrałam biuro Super Księgi - obsługują mnie od 2 lat, ale na ryku sa od 2003. Żal że nie znalazłąm ich wcześniej, ale człowiek uczy sie na włąsnych błędach. Obsługa- super. Bardzo wysoka jakość usług, pełna terminowość, szybkośc i nowoczesne sposoby pracy dostosowane pod klienta właśnie z dostępem online i odbiorem dokumentów włącznie. Bo ja nie zawsze mam czas dostarczyć je sama. Wszechstronność usług ( kadry, bhp, windykacja, pomoc prawna, finansowa ) czyli wszystko w jednym miejscu co bardzo pomaga.
Zdecydowanie polecam http://superksiegi.pl/#/about/ sa naprawdę skuteczni i warci zaufania
 

darianowa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
nie wiem czy słyszałaś juz o wrocławskim Biurze Rachunkowym Super Księgi- superksiegi.pl
, znajoma ma sklep i korzysta z ich usług, jest zadowolona. I konkurencyjne ceny maja . Poleciła je tez mojemu mężowi bo tyle co zaczoł prowadzić własną działalność
 
Do góry