Jakie anime aktualnie oglądacie?

rockowa

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
wczoraj obejrzalam pierwszy odcinek devil may cry i musze powiedziec ze ciekawie sie zapowiada :)
 

VujekKarl

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
bleach i Fairy Tail ( w tym drugim przypadku manga jest o wiele lepsza) na bieżąco, a niedawno skończyłem Kurogane No Linebarrels i Soul Eater(zwłaszcza to polecam goąco).
 

Loona30

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
Jedno z lepszych anime jakie ostatnio widziała to Chrno Crusade, po prostu coś wspaniałego, groza, dramat, historia nasycona po brzegi poleca.
 

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
Jako, że skończyłem Seitokai Yakuindomo wczoraj to zabrałem się za Kamen no Maid Guy aktualnie ^.^
 

szwarc994

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Gdańsk - Wrzeszcz
Ja tam oglądam z anime Naruto Shippuunden a wcześniej Dragon Ball Kai ; D Oby dwie fajne animki dużo akcji i ogólnie wszystkiego ; ]
 

AkemiIchiro

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ostatnio skończyłam Ergo Proxy, a jestem w trakcie oglądania Rainbow Nisha Rokubou no Shichinin, Fate Stay Night oraz Panty and Stocking with Garterbelt.
 

Vess

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Niedawno oglądałam Kuroshitsuji (jedynie pierwszą serię), Vampire Knight i Vampire Knight Guilty.
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Ranma 1/2. Kończę drugi sezon, będę musiał zrobić sobie trochę przerwy, bo oglądam w bardzo dużych ilościach.
W każdym razie, jeżeli kogoś nie odstrasza 20-letnia kreska i lubi absurdalne komedie, polecam. Fabuła się ciągnie, ale nie o to w tym anime chodzi.

Widziałem też trochę odcinków Shinryaku! Ika Musume.
Przejechałem się na tym tytule. Ładne wykonanie, ale zupełnie do mnie nie trafia.
 
Do góry