Jakie anime aktualnie oglądacie?

mariolalunia

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Aktualnie czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki Hellsing Ultimate :026:
 

pick45

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2010
Posty
71
Punkty reakcji
2
Wiek
27
Aktualnie oglądam NANA, niedawno skończyłam oglądać High School DxD.
 

Farex

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Daleko ^^
Osobiście oglądam Naruto i shaman king. Z tym, że na naruto ciągle czekam na najnowsze odcinki z shippuudena a shaman kinga 2 razy całą serie obejrzałem.
 

Sawarabi No Mai

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Ja osobiście jestem fanem Naruto , Obejżałem już wszystko teraz czekam na kolejny odcinek Naruto Shippuuden ep. 267 , Jeszcze tydzien :)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Naruto i dziś zacząłem Fairy Tail. Niesamowite anime, zwłaszcza, że jestem fanem magii i w każdej grze mmo grywam właśnie tą klasą. :D Wygląda na to, że trafiłem na megustaanime. :D
 

Hannx91

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poznań
Death note to nie wątpliwie wiśnia na torcie dla każdego fana Anime czy też mangi. U podstawy tego tortu moim zdaniem Dragon Ball, to on poruszył polaków w stronę anime wiele lat temu. Pewną klasą samą w sobie stało się Elfen Lied, które niestety również jak Pandora Hearts zostało przedstawione tylko w fragmencie, gdzie manga sięga o wiele dalej. Obecnie polecę wam do obejrzenia Requiem of the phantom, wyśmienite anime. Zakończenie co prawda trochę mnie zdziwiło, lecz daje niedosyt kontynuacji tytułu. A jeśli chodzi o mangę, czekam na wersje anime tytułu Psyren.
 

Sygn

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Musz się zabrać za Fairy Tail bo słyszalam, że jest niezłe :]
a tak to bardziej na biezaco jestem z Naruto i Bleachem xD"... standart
 

Gumix3

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Ja nadrabiam zaległości xD Zaczęłam kiedyś NANA i nie skończyłam, więc oglądam teraz p;
 

Revengex33

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Białystok
Aktualnie nie oglądam... ale mam zamiar wziąźć się za DRR lub Kaichou wa Maid Sama.... jak dla mnie najlepsze Anime jakie są.... choć te 2 ma dość brzydką kreskę.
 
Do góry