Jakie anime aktualnie oglądacie?

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
'Suzuka' (romans, okruchy życia, komedia, sport)
Przeczytałem całą mangę, która zachęciła mnie do obejrzenia anime.

screeny:

a.png
b.jpg
c.png
d.jpg
 

KowalRDM

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Radom
Ostatnio nie miałem zbyt dużo czasu by oglądać ale oglądam tak to Naruto (końcowe odcinki) i już nie długo będę zaczynał oglądać Naruto Shippuuden
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Teraz oglądam 'Golden Boy'a'. Całkiem ciekawe anime. Dużo humoru i bardzo pozytywny główny bohater :D

screeny:

1.jpg
2.jpeg
4.png
3.jpg
 

Jumping_Bean

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
352
Punkty reakcji
7
Ja obecnie zaczęłam Darker Than Black, ale nie mogę znaleźć działających odcinków i utknęłam w drugim. ;( Zatem przerzucę się chyba na Ergo Proxy. :p
 

patari

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
31
ja ostatnio skończyłam oglądać death note. muszę przyznać, że trochę chore anime , ale mi się akurat podobało :D Teraz oglądam drugi sezon spice and wolf. Muszę przyznać, że to bardziej babskie romantyczne anime, chociaż może spodobać się każdemu, także polecam ^
 

marcin998

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja obecnie oglądam Black Lagoon - dopiero zaczynam, ale jak najbardziej mam pozytywne odczucia. Jeszcze na bieżąco oglądam Fairy Tail - magowie, akcja, walka. Wszystko to co tygryski lubią najbardziej, może to tandetne ale bardzo podobają mi się bohaterowie i ich perypetie.
 

m7ip

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Ronaupra
Mam małą przerwę w oglądaniu anime bo :
1) aktualnie w Bleach'u jak i Naruto Shippuudenie puszczają fillery
2) nie znalazłem innego ciekawego anime wartego obejrzenia, a obejrzałem ich cała masę, że trudno spamiętać wszystkie tytuły :p
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Oglądam Naruto Shippuuden i Dragon Ball'a, ponieważ zachciało mi się wrócić do czasów dzieciństwa:)
 

Life

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
94
Punkty reakcji
27
przeczytałam po raz drugi mangę 'paradise kiss' więc postanowiłam również po raz drugi obejrzeć to anime ;)
 

Kaitlyn

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Clannad After Story. Super kreska i świetny humor na przemian z wyciskaczem łez :p
 

salvi

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
A ja wlasnie dzisiaj skonczylem ogladac Saint Seiya: The Lost Canvas. Jest to historia, ktora wydarzyla sie okolo 200 lat przed wydarzeniami znanymi z pierwowzoru anime. Polecam fanom SS ;p Regularnie ogladam Naruto Shippuden i Bleacha, troche mniej regularnie One Piece. :D
 
R

Rydian

Guest
Ja aktualnie oglądam:
  1. Gintamę (i Gintamę' :p (Gintama z apostrofem, to jest już druga seria :p) - dobra kreska (jeśli są jakieś poważniejsze arc'i, to grafika robi się niesamowita), dobre udźwiękowienie i muzyka, niesamowite, przezabawne, zróżnicowane postacie które są jednym z największych zalet tego anime. Fabuła? Fabuła (zazwyczaj) tam nie istnieje :p, główny bohater jest leniwym dupkiem, który uwielbia drzemać na kanapie i dłubać w nosie... Jednak świat Gintamy tylko pozornie jest całkowicie chaotyczny, po jakimś czasie zaczniemy zauważać genialną historię życia, napisaną przez Hideakiego Sorachiego. Gorąco polecam, mój faworyt!
  2. SKET Dance - Szkolne anime, z początku nie wciąga za bardzo, ale jak już poznamy bohaterów, nie można się oderwać. Anime staje się z każdym odcinkiem coraz lepsze i dojrzalsze, i to nie jest pod żadnym względem przesada.
  3. Durarara!! - Nie jestem w stanie dobrze opisać tego anime :) Łamie schematy, posiada fenomenalnych bohaterów i charakterystyczną kreskę.
  4. Mushishi - Psychologiczne, o ludziach i ich zachowaniach, boskie tła i kreska
  5. Ao no Exorcist - Niespodziewane wydarzenia. (Występuje wątek Polski, i jest z niej kilka postaci :D )
Były jeszcze inne, ale nie zachwyciły mnie na tyle, aby o nich coś napisać :)
Pełną listę moich anime, gdyby ktoś chciał, może znaleźć tutaj: http://myanimelist.n...nimelist/Rydian
 

Aznom

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Druga gwiazda na prawo i prosto aż do poranka.
Odnośnie powyższego - fascynująca i niezwykle skomplikowana fabuła, nagłe zwroty akcji, szaleńcze tempo narracji, no i te dialogi... Nic dodać, nic ująć! Po prostu anime na miarę naszych czasów!
A jeżeli chodzi o mnie, to przymierzając się do ergo proxy natrafiłam na sekaiichi hatsukoi i chociaż momentami bywa irytujące, to już się wciągnęłam.
 
Do góry