Jaki zegarek do garnituru?

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Tamte linki już chyba wygasły. Ale znam dużo mężczyzn, którzy do garnituru noszą klasyczne zegarki marki Atlantic. Znajdziesz m.in. tu te zegarki https://brylant.net/zegarki-atlantic Jednak od razu zaznaczam, że dobry zegarek tej firmy to jest wydatek rzędu tysiąca złotych niestety.
 

plotkara257

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2018
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ostatnio czytałam, i w sumie sporo w tym prawdy, że do garnituru najlepiej prezentują się zegarki z cienka kopertą. Wtedy są takie delikatne i robią większe wrażenie :) Ja ukochanemu kupiłam ostatnio zegarek Bering Classic 11139-402. Grubość koperty to tylko 7 mm i powiem wam, że prezentuje się zjawiskowo :)
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
tassiek napisał:
Tamte linki już chyba wygasły. Ale znam dużo mężczyzn, którzy do garnituru noszą klasyczne zegarki marki Atlantic. Znajdziesz m.in. tu te zegarki https://brylant.net/zegarki-atlantic Jednakod razu zaznaczam, że dobry zegarek tej firmy to jest wydatek rzędu tysiąca złotych niestety.
Generalnie zegarki, które kosztują mniej to takie sobie zegarki. Znaczy można znaleźć coś z mechanizmem seiko nawet za 350-400 zł, ale... Zegarek to także prestiż, a co za tym idzie fajnie jest mieć drogi zegarek, który kosztuje CO NAJMNIEJ tysiąc zł. Wtedy facet nie wstydzi się z nim nigdzie pokazać i chętnie go eksponuje. Któż chętnie eksponowałby zegarek, który kosztuje stówkę, dwie, czy trzy?

Ja osobiście traktuję to jak super ozdobę, lubię chodzic w zegarkach. Nie było mnie stać ( znaczy może i było, ale nie jestem głupi i mierzę siły na zamiary ) na piękne zegarki ze świetnymi mechanizmami, więc kupiłem zegarek BOSS'a, który bardzo mi sie podobał, mimo, iż wiem, że mechanizm w tym zegarku to jakieś kompletne g*wno i za tą cene mógłbym mieć 2 zegarki z mechanizmem seiko.

No, ale kiedys przyjdzie czas na szwajcarski zegarek za kilkanaście tyś. juro, jednak to jeszcze kilka lat :)
 

karol_karol

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2018
Posty
3
Punkty reakcji
0
Pasek od zegarka powinien pasować do butów i paska od spodni - tak kiedyś czytałem. Na pewno o wiele lepiej wyglądają zegarki z cienką kopertą niż grubą, a już na pewno niż sportowe :D Ja mam zegarek Daniela Wllingtona i prezentuje się bardzo dobrze. Warto poczytać wpisy na blogach sklepów z zegarkami albo z moda męską. Może coś się zmieniło... Polecam zajrzeć na stronę zegarownia.pl. Mają duży wybór zarówno droższych jak i tańszych marek, no i tam też są wpisy o zegarkach.
 
Do góry