Jaki zegarek do garnituru?

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Ten drugi , wydaje się być uniwersalny
Nie wiem, czy są jakieś zasady. Wydaje mi się, że nie powinien się za bardzo odznaczać.
Wybierz ten, który Ci się najbardziej podoba.
 

selueno

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2014
Posty
33
Punkty reakcji
1
Z tym jedynym elementem męskiej biżuterii jakim jest zegarek nie warto experymentować.
Idźcie razem na zakupy.
Może Doxa by synchron?
 

grzesio_89

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
228
Punkty reakcji
7
Jak miałbym wybierać z tych trzech to drugi bym wybrał.
Ale szczerze to ani jeden nie jest w moim guście.
 

mmarko

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Drugi jest świetny, jeśli znasz gust narzyczonego, możesz spróbować mu coś wybrać, ale lepiej jednak w miejscu, w którym ewentualnie możesz wymienić.
A z tym dobieraniem do garnituru są dwie szkoły - albo taki, jak ten ostatni, bardzo elegancki, klasyczny, albo zupełna ekstrawagancja i dobór na zasadzie przeciwieństw - wielki, sportowy.
Ale ta druga opcja jest raczej tylko dla tyh, którzy lubią się nosić ekstrawagancko i często to robią.
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Do garnituru raczej skórzany pasek. Jaki budżet? Kwarc, czy mechaniczny?
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Nie raczej, a KONIECZNIE I OBOWIĄZKOWO skórzany pasek pod kolor paska do spodni i butów. Te trzy rzeczy mają być tego samego koloru i w miarę możliwości odcienia. Najpopularniejsze są czarne, więc w zasadzie problemu nie ma. Oczywiście żadnych sportowych modeli. Koperta nie powinna być duża. Z podanych trzech tylko ostatni nadaje się do garnituru.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Nie zgodzę się, że do garnituru powinno się kupować wyłącznie zegarki na skórzanym pasku. Są bowiem eleganckie i proste zarazem zegarki na srebrnej bransolecie, które pasują do marynarki/garnituru jak i koszuli, czy t-shirt'a.
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Na forach zegarkowych jest takie pojęcie "garniturowiec", są to zegarki na skórzanym pasku, no chyba, że ktoś nosi "sportowe" garnitury, wieczór w klubie golfowym, albo spotkanie po meczu polo. :)
 

brodacz

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2014
Posty
14
Punkty reakcji
1
Jeśli chodzi o zegarki to ciekawy artykuł na ten temat znalazłem na stronie /evita.com.pl/news_podglad,43,,,,,,,,21.html#.VO2vWS6axec

ogólnie napisany ale kilka podpowiedzi co do czego powinno się założyć można znaleźć. Trochę z historii i ciekawostek, wiedzy nigdy zbyt wiele.
 

frezja89

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2014
Posty
41
Punkty reakcji
0
To zależy jaki rodzaj garnituru -fason ,materiał. Po za tym są marki zegarków np. aztorin, które robione są w wersji klasycznej, casual, sportowej i wtedy zdecydowanie łatwiej wybrać i dopasować do stroju.
 
G

Georginia40

Guest
Ja również jestem zdania,że o wiele lepiej będzie się prezentował zegarek na skórzanej bransolecie .Taka jest zasada - skórzana bransoleta / garnitur. Ja ostatnio miałam nie lada problem z mężem. Chciałam mu podarować zegarek, w którym będzie dobrze wyglądał w garniturze a jednocześnie wiedziałam,że mąż preferuje styl sportowy.

I jak tutaj zgrać sportowy zegarek z klasyką? Mam nadzieję,że mi się udało. Sprawiłam mu taki model zegarka Hugo Boss:
http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Hugo_Boss_1513154_Orange_New_York-9048.html

Skórzany na ciemnym paseczku i z jasną tarczą ale jednocześnie o bardzo nowoczesnej nucie.
 

Ready_go

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Kłodawa
Ja ostatnio dostałem do na urodziny zegarek od żony Lorus rt378. Zobacz sobie na outletinternetowy.com.pl. Nie mam pojęcia co to za marka, ale zegarek jest git :) Dobry i do garnituru i do porządniejszego ubrania na codzień.
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Lorus to marka Seiko. Żona bardzo dobrze wybrała, dobry stosunek jakości do ceny. Obejrzałem ten model w necie - fajny.
 
J

jagnam

Guest
Zdecydowanie lepiej prezentują się do garnituru zegarki na skórzanych paseczkach .Są bardziej eleganckie.
Ten model jest ładny:
timex-T2P380_MIN.jpg

Ewentualnie coś takiego ekstrawaganckiego:
diesel-DZ1675_MIN.jpg


W wielu sklepach są wyprzedaże tak wiec można znaleźć fajne modele w dobrych cenach.Na przykład tutaj: http://www.czaszegarkow.pl/
 
Do góry