Jaki wózek wybrać dla dziecka?

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
wybierając wózek trzeba wiedzieć co jest dla nas kwestią najważniejszą, w moim przypadku z żoną od poczatku wiedzieliśmy że chcemy wózek 3w1 a więc spacerówka, fotelik no i gondola, najlepiej w miarę duża... dlatego zdecydowaliśmy się na model wózka Primo, który ma dodatkowo wygodną funkcję bujania gondoli :)
 

Patka88

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
No niestety drogie to wszystko, zwłaszcza jak na wózkach się nie kończy :) Ja mam quinny i uważam że jest godna polecenia, lekka, zwrotna i wygodna dla dziecka ;)
 

zlota-raczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
przede wszystkim wygoda,duże koła,łatwość prowadzenia, wygoda dla maluszka bardzo fajne wózki ma quinny, łatwo się prowadzi,mają super kółka no i gondole są spore
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Patka88 napisał:
No niestety drogie to wszystko, zwłaszcza jak na wózkach się nie kończy :) Ja mam quinny i uważam że jest godna polecenia, lekka, zwrotna i wygodna dla dziecka ;)
No tak drogie, wóżek to nie zakup za 50zł, ale sądzę, że taka inwestycja nam się przyda, bo jak kupimy sobie dobry stelaż wózka, w który mozemy wpiąć czy to gondolę czy to spacerówkę to korzystamy z niego kilka lat i wtedy ten koszt wychodzi mniejszy, wybierając wózek sugerujmy się też tym gdzie będziemy nim jeździć, ja lubię chodzić na spacery do lasu, więc wybrałam murę maxi cosi na pompowanych kołach, bo do takich terenów się nadaje, ważne jest też by wózek był skrętny, poręczny i dobrze się prowadził
 

evis

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
16
Punkty reakcji
0
ja nie wybieram co jest modne, tylko co jest bezpieczne. a o recyklingu nie mysle ze zamierzam sprzedać wózek więc potrzebny mi solidny, widziałam w sklepie wózki z quinny i są calkiem fajne, a przede wszystkim bezpieczne. a opcja 3w 1 to moze i drogi zakup jak na raz, ale na pewno tańszy niż kupować wszystko oddzielnie.
 

SylwiaSt

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
evis napisał:
ja nie wybieram co jest modne, tylko co jest bezpieczne. a o recyklingu nie mysle ze zamierzam sprzedać wózek więc potrzebny mi solidny, widziałam w sklepie wózki z quinny i są calkiem fajne, a przede wszystkim bezpieczne. a opcja 3w 1 to moze i drogi zakup jak na raz, ale na pewno tańszy niż kupować wszystko oddzielnie.
zgadzam sie z toba w 100%, bezpieczenstwo jest najwazniejsze, ja staram sie myslec tez ekonomicznie i uwazam ze wybor wozka 3 w 1 jest lepsza opcja niz kupowanie kazdej opcji oddzielnie ( a swoja droga lubie tez fajny design i podobaja mi sie wozki quinny)
 
I

ItaliaAmore

Guest
SylwiaSt napisał:
ja nie wybieram co jest modne, tylko co jest bezpieczne. a o recyklingu nie mysle ze zamierzam sprzedać wózek więc potrzebny mi solidny, widziałam w sklepie wózki z quinny i są calkiem fajne, a przede wszystkim bezpieczne. a opcja 3w 1 to moze i drogi zakup jak na raz, ale na pewno tańszy niż kupować wszystko oddzielnie.
zgadzam sie z toba w 100%, bezpieczenstwo jest najwazniejsze, ja staram sie myslec tez ekonomicznie i uwazam ze wybor wozka 3 w 1 jest lepsza opcja niz kupowanie kazdej opcji oddzielnie ( a swoja droga lubie tez fajny design i podobaja mi sie wozki quinny)
no tak, zestawy 3w1 wychodzą taniej, ale fajnie jak je sobie sama komponujesz, a nie masz narzucone z góry, ja do bloku mam wózek Elea, bo jest lekki i szybki w składaniu i rozkładaniu, a przy tym solidny i wiem, ze bezpieczny, na stelaż mogę wpiąć gondolę, spacerówkę i fotelik, także bardzo uniwersalne podejście, uważam, że akurat na wszystkim z wyprawki dziecka jakoś tam można zaoszczędzić, ale nie na wózku, tym bardziej, ze przecież możemy go potem sprzedać, a wtedy koszta wychodzą niewielkie
 

Biedronka123

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2014
Posty
30
Punkty reakcji
0
my mamy maxo cosi mura plus, kupilam od razu 3 w 1, fajny lekki wozek, do tego wygodnie sie sklada i latwo wrzucic go do samochodu, no i fotelik mozna przypiac do stelaza co bardzo ulatwia rozne wycieczki:)
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
o ja własnie jestem na etapie kupna wozkai takie zastanawialam na mura plus 4, bo mamy zamiar kupic fotelik tez taj firmy wiec rozwiazanie 3w1 wydaje sie naprawde rozsadne... zastanawiamy sie jeszcze ewentualnie nad eleą ale ta z koleii wydaje sie ze nie spisze sie w terenie a mieszkamy poza miastem...
 

Biedronka123

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2014
Posty
30
Punkty reakcji
0
z doswiadczen rodzinnych moge jeszcze ci polecic wozek speedi quinny, moja siostra go ma i bardzo go sobie chwali
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
Jakos nie jestem przekonana do pojazdu na 3 kolach... Starszy jezdzil w takim przez krotki okres czasu i nie bylismy zadowoleni szybko sie go pozbylismy... ale moze to kwestia modelu, narazie mnie 4 kolka interesuja...
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
Z tego co ostatnio ogladalismy w sklepie Mury to sa ok bardzo solidne, moze swoje waza ale dlamnie to nie jest jakas wielka wada... i te nowe modele nie maja juz pompowanych kol tylko mniej awaryjne kola piankowe ktore sa wypelnione pecherzykami powietrza to tez fajnie bo pelnia funkcje pompowanych i tak tez sie zachowuje ale nie peknie ci dentka na spacerze wiec nie ma zmartwien :)Dla mnie bomba, o i jeszcze jest lepiej oslonieta budka niz w starszych modelach takze slonce czy wiatr nie straszne :)
 
I

ItaliaAmore

Guest
dudu23 napisał:
o ja własnie jestem na etapie kupna wozkai takie zastanawialam na mura plus 4, bo mamy zamiar kupic fotelik tez taj firmy wiec rozwiazanie 3w1 wydaje sie naprawde rozsadne... zastanawiamy sie jeszcze ewentualnie nad eleą ale ta z koleii wydaje sie ze nie spisze sie w terenie a mieszkamy poza miastem...
Zależy jaki "teren" masz na myśli. I elea i mura to solidne stelaże, oba nie mają maleńkich kółek, tylko takie moim zdaniem w sam raz. Najlepiej przejdź do większego sklepu gdzie będziesz mieć porównanie, wózkiem trzeba pojeździć wcześniej
 

MistrzTomek

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2014
Posty
6
Punkty reakcji
1
Dlugo sie zastanawialismy z narzeczona nad wozkiem. Szukalismy w wielu sklepach i nie moglismy sie zdecydowac. Chcielismy przeznaczyc na niego 1500zl. W koncu znalezlismy w necie super wozek, polskiej firmy. 3 w 1, do wyboru duzo kolorow, rodzajow kol i jeszcze ta cena: 830 zl z przesylka. Wozek wyglada super i jeszcze do tego 2 lata gwarancji.

Wysłane z mojego GT-I9505
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
U nas teren to jest ulica bez chodnikow rownana ra na ruski rok pelna dziur i nierownosci, a jak popada deszcz to i blotko sie troche utrzyma... dla tego ta Mura tak mi chodzi po glowie... bylismy w sklepie a raczej takiej hurtowni, i oszalalam nie wiedzialam ze jest tyle modeli wozkow ale tak jak sobie upatrzylam to i tylko Maxi cosi mi sie podobalo moze juz nastawiona bylam....
 

Biedronka123

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2014
Posty
30
Punkty reakcji
0
ja wiem czy mura plus 4 tak duzo wazą? niezbyt mi nie wydaje, wlasnie sa dosyc lekkie jak na taką solidną konstrukcję
 

slodziak

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
ja wypróbowałam wózek elea i mogę polecić,łatwo się nim jeździ po różnych nawierzchniach i co bardzo istotne łatwo się składa i pakuje do samochodu
 

zlota-raczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
model elea jest fajny zwłaszcza dla drobniejszych kobiet bo jak wspomniano łatwo się składa,pakuje używa
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
A miał ktoś z tutaj zebranych jakiś model wózka firmy Prampol?
Nas w sumie interesuje model 2w1 albo jeszcze lepiej 3w1.
Jak u nich z wytrzymałością?
 
Do góry