Jaki wózek 3w1?

karolinaeff

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2016
Posty
28
Punkty reakcji
1
Jaki model polecacie? Na miejskie tereny, nie za duży, ze zwrotnymi solidnymi kołami. Najlepiej żeby zmieścił sie w budżecie 2000zł, ale byłabym w stanie doplacic stowke dwie, jesli model bylby tego warty. Bede wdzieczna za wasze podpowiedzi!!
 

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
Hmm, wydaje mi sie, ze modele 3w1 zazwyczaj sa dosc duze, wiec nie wiem czy znajdziesz cos malego. A wagowo czego poszukujesz? Mieszkasz w bloku? Nie kupuj za ciezkiego, jesli czeka cie wizja wnoszenia go po schodach albo gdy nie masz duzo miejsca (nawet po zlozeniu takie wozki zajmuja sporo miejsca).
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
No, współczuję tym, co muszą mieszkać na 3 lub 4 piętrze, w bloku bez windy. Wnoszenie jest karkołomne.
 

karolinaeff

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2016
Posty
28
Punkty reakcji
1
Dzieki za odpowiedź!Mieszkam w bloku i ogolnie bedziemy spacerowac glownie po miejskich terenach. Zalezy mi na czyms dosc lekkim, ale zdaje sobie sprawe z tego, ze wozek 3w1 to nie parasolka i swoje wazyc musi :p
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Z takich nowoczesnych modeli to ja niedawno kupilam Xenona od Expandera i polecam :) Jesli chodzi o gabaryty to jest wlasnie taki zgrabny, proporcjonalny i dosc lekki jak na model 3w1. Ma dobra amortyzację (kola sa pompowane i mają regulowaną twardosc tylnego zawieszenia).
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
sunkiss napisał:
Z takich nowoczesnych modeli to ja niedawno kupilam Xenona od Expandera i polecam :) Jesli chodzi o gabaryty to jest wlasnie taki zgrabny, proporcjonalny i dosc lekki jak na model 3w1. Ma dobra amortyzację (kola sa pompowane i mają regulowaną twardosc tylnego zawieszenia).
Znam tą markę, tzn. kiedys miałam od nich wózeczek Mondo i byłam zadowolona z jakosci. Teraz to pewnie unowocześnili te modele i pod wzgledem funkcjonalnosci tez poszlo wszystko do przodu.
 

naus

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
1
my też jezdzimy wózkiem marki Expander ale zdecydowaliśmy się na model Storm. Przede wszystkim dlatego, że ma funkcję regulacji wysokości siedziska i gondoli. poza tym super materiały, które łatwo utrzymać w czystości. Dobra amortyzacja, mocne koła i stabilny stelaż. No i nie oszukujmy się, ceny tych wózków też są super :)
 

adicki

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2018
Posty
8
Punkty reakcji
0
w xenonie fajna jest ta dodatkowa amortyzacja pod gondolą i siedziskiem. Doceniamy to z żoną szczególnie wtedy gdy jedziemy w odwiedziny do dziadków na wieś i tam spacerujemy po delikatnie mówiąc mniej równych terenach :) Poza tym ma też fajny wygląd, szerokie siedzisko z wysokim oparciem. Gondolę też wspomniam ok.
 

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
Ja akurat swojego xenona mecze glownie w miescie :) Polecam na takie tereny. To typowo miejski wozeczek, bardzo zwrotny, dobrze zamortyzowany, wiec jezdzi leciutko, nie sprawiaja mu problemu waskie chodniczki czy nawet w galerii jak jest tłok to latwo sie nim manewruje. No i gabaryty sa ok, nie za duzy, nie za maly, zgrabiutki :)
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
Fajny miejski wózek to jest x-lander x-cite ale ja mam x-move, to bardzo solidny idealny wózek na każdą nawierzchnię, poradzi sobie nawet na śniegu więc jest idealny na zimę a ma też diody led w podnóżku poprawiające widoczność po zmroku a teraz wcześnie się robi ciemno
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
arizona89 napisał:
Ja akurat swojego xenona mecze glownie w miescie :) Polecam na takie tereny. To typowo miejski wozeczek, bardzo zwrotny, dobrze zamortyzowany, wiec jezdzi leciutko, nie sprawiaja mu problemu waskie chodniczki czy nawet w galerii jak jest tłok to latwo sie nim manewruje. No i gabaryty sa ok, nie za duzy, nie za maly, zgrabiutki :)
tak, te nowe expandery to modele typowo przeznaczone do miasta. fajnie, ze popracowali nad ich gabarytami, bo jednak w miescie czasem ciezko sie przepychac z duzym wozkiem...
 

zmija85

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2019
Posty
31
Punkty reakcji
0
ja jestem świeżo po zakupie wózka i miałam dylemat ale w końcu wybrałam anexa e type od razu w sklepie wpadł mi w oko i nie żałuję, jest to pożadny solidny i bezpieczny wóżek dla dziecka, bardzo łatwy w obsłudze, koła żelowe duże i zwrotne , amortyzacja zdaje egzminan na 10, no i wygląda obłednie
 

fiomal

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2020
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja zaś zdecydowałam się na Riko Molla , wózek który jest wózkiem głębokim, a na takim mi zależało czyli brak spacerówki. Do tego gondola jest duża i wygodna, koła bezdętkowe z poliuretanu i do tego przednie i tylne zawieszenie amortyzowane. Wózek jeździ lekko i płynnie, obsługa wózka jest prosta.
 
Do góry