Jaki utwór na własnym pogrzebie?

W

wiki9969

Guest
Ale fajny temat. :)

Znając repertuar kościelny, to raczej nie mam co liczyć na jakiś wesoły kawałek na moim pogrzebie. :p
Ale jeśli mogłabym wybrać, to chciałabym żeby zagrali mi utwór zespołu Queen "The show must go on." ;)
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Raczej tradycyjnie. Biorąc pod uwagę to, iż nie posłucham tej piosenki, jest mi to w zasadzie obojętne. Ale jeśli już, to polegam na guście mojej rodziny, znajomych, niech oni wybiorą coś co najlepiej do mnie pasowało.
 

ernest_debesciak

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
580
Punkty reakcji
5
Jaki utwór na własnym pogrzebie???
Ja bym zamówił (w miarę możliwości) Donalda Tuska by wygłosił kilka swoich przemówień... śpiewająco...

Od razu byś wstał i powrócił do żywych...
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Maszkowa niegdyś napisała, że jak chce się usłyszeć (na własnym pogrzebie też) coś patriotycznego, a o patriotyczności niewiele się wie, to należy założyć koszylkę z napisem Poland, Polland uber alles i pojechać do Berlina... Tam pokażą - co to jest patriotyzm
 
E

Elen

Guest
Hm..... zdecydowanie ten utwor... <jesli ktos ogladal film "Kruk" to wie o co chodzi> https://www.youtube.com/watch?v=ssqHxLcsVOY
 

Paula889

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja bym chciała żeby u mnie poleciało coś nie smutnego. Wiem że pewnie rodzinie byłoby trudno coś takiego puścić ale ...
 
Do góry