Jaki tusz do rzęs polecacie?

Flowers21

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Potrzebny jest mi taki, który naprawdę pogrubi moje rzęsy i wreszcie będzie je widać... Aktualnie stosuje tusz z L'Oreal
 
J

jessi_ca

Guest
uzywalam kiedys tusze loreala i bardzo je lubilam- zwlaszcza te z serii telescopic. teraz uzywam max factor false lashes i bardzo ladnie wydluza rzesy wyglada to bardzo ladnie, ale trzeba chwile czasu poswiecic na to :) polecam tak czy inaczej! a z tanszych odpowiednikow- volume celebrities z eveline :)
 

tasso

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ja obecnie używam rimmela wonderfull i jestem bardzo zadowolona. Nie skleja rzęs, wydłuża, ma bardzo ładną głęboką czerń, szybko zasycha na rzęsach i w dodatku ma prześliczne opakowanie co najmniej jak maskara z górnej półki :)
 
M

magiczna

Guest
Ja od kilku dni testuję tą maskarę Rimmela, masz rację tasso, opakowanie jest cudowne:). A tusz też godny polecenia. Używałam go kilka razy, ani razu nie "zgrudkował się". Rzęsy oddzielone, odżywione, ładnie podkreślone.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Antyczny Max Factor. Tostara, wypróbowana firma. Tusz jej nie niszczy rzęs
 
N

nianiaSweet

Guest
a ja właśnie poszukuję kolejnego tuszu bo mój aktualny właśnie się kończy i szukam takiego który nie będzie sklejał i obciążał rzęs, poza tym mnie bardzo często tusze uczulają, oczy są czerwone i łzawią dlatego mam poważy problem jeśli chodzi o wybór tuszu do rzęs.
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
mnie też często pieką oczy od tuszu do rzęs, zaczem nawet łzawią. Jednak niedawno kupiłam tusz rimmel wonderfull i póki co nic się nie dzieje - żadnych objawów alergicznych, a przy poprzednich już przy pierwszym użyciu wiedziałam, że się będę musiała z nim pożegnać. Na opakowaniu wyczytałam, że maskara zawiera olejek arganowy więc ogromny plus za włączenie do makijażu pielęgnacji. Co do efektu jaki daję ta maskara to jestem bardzo zadowolona. Rzęsy są wydłużone i rozdzielone.
 
N

nianiaSweet

Guest
skoro tak pozytywnie wypowiadasz się na temat tego tuszu to chętnie się za nim rozejrzę, czy przy takim zadowalającym efekcie trzeba dużo zapłacić za tą maskarę?
 

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
A powiedzcie mi dziewczyny jak jest z dostępnością tej maskary?Bo chciałabym ją kupić ale nie wiem do której drogerii najlepiej się udać żeby nie szukać :)
 
N

nianiaSweet

Guest
ja w warszawie widziałam ją w praktycznie każdej większej drogerii, idź do tej najpopularniejszej w Twoim mieście i nie powinnaś mieć problemu z otrzymaniem tej maskary.
 

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Poszłam do drogerii w pobliskim centrum handlowym i dorwałam rimmel wonderfull za nieco ponad 20 zł :) więc zaczynam testować i jak tylko wyrobię sobie opinię to się podzielę nią z Wami :)
 
N

nianiaSweet

Guest
to ona teraz jest w promocji? widziałam ją za 30 parę złotych i kupiłam bo i tak wydawało mi się, że to okazja cenowa. Przynajmniej przetestowałam maskarę i jak natrafię na promocję to bez zastanowienia kupię tę maskarę.
 

pchelka1234

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
Mi też się udało kupić za nieco ponad 20 zł maskarę wonderfull :) Jak za taka cenę to jej jakość jest rewelacyjna! Fajnie wydłuża i rozdziela rzęsy.
 
N

nianiaSweet

Guest
muszę zobaczyć czy w mojej osiedlowej drogerii nie ma na wonderfulla w promocji.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
To jest rzeczywiscie bardzo dobry tusz, i mało tego jego opakowanie jest strasznie eleganckie. Naprawde nie jest wstyd wyciągać z kosmetyczki, bo wyglada bardzo ekskluzywnie ;)
 
N

nianiaSweet

Guest
to prawda opakowanie wygląda bardzo elegancko, nie to co te wszechobecne w drogeriach kosmetycznych tusze w kolorowych fluorescencyjnych opakowaniach.
 

kerinia

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
nianiaSweet napisał:
to prawda opakowanie wygląda bardzo elegancko, nie to co te wszechobecne w drogeriach kosmetycznych tusze w kolorowych fluorescencyjnych opakowaniach.
a czy możecie polecic jakies tusze dla wrazliwych oczu?
 

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja mam wrażliwe oczy właśnie na wszelakie maskary czy płyny do zmywania. U mnie wonderfull sprawdza się świetnie oczy mi nie łzawią, nie pieką. wg mnie warto spróbować bo jest naprawdę fajna.


A co do efektu jaki daje to jestem bardzo zadowolona. Super wydłużenie i rozdzielenie rzęs. Fajne jest to, że wonderfull szybko przylega do rzęs i nie ma śladów tuszu na powiekach.
 
N

nianiaSweet

Guest
mnie tez jest ciężko znaleźć odpowiednią maskarę czy płyn do demakijażu, jestem wrażliwa na niektóre kosmetyki, swego czasu kupiłam tusz którego użyłam tylko raz bo miałam przez niego przez cały dzień czerwone oczy, wonderfull to maskara która nie uczula, nawet jak kawałek wpadnie do oka to nie ma obaw że je podrażni.
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
oj znam ten ból :niepewny: niektóre maskary to strasznie na mnie działają, ale ta wonderfull akurat mi przypadła do gustu. dzisiaj widziałam w drogerii że teraz jest w zestawie rimmela w takich pudełeczkach dostępna, od razu pomyślałam o prezentach :D
 
Do góry