Jaki to narkotyk?

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Mówisz o dragach jakby to była muzyka albo filmy. Napewno robią coś niesamowitego, w to nie wątpie, np. naruszają rownowagę psychiczną. Nie wolno tak zachęcać ludzi do ich zażywania.
 

Andrzej Baczko

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
123
Punkty reakcji
0
Spokojnie to nie uzależnia.
To na impreze pewnie bierze.

Daje kopa i chęć do zabawy, energie. schodzi po 2 godzinach.

Dropsy do nie to samo co MDMA
 

okazja777

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
56
Punkty reakcji
1
dzieki bardzo.. troche sie uspokoilem o ten drag.. ale wiem ze bieze cos jeszcze tylko nie wiem co ale z tego co mi mowi to cos cięzszego.. ale nie amfetamina mam podejzenia o kokaine.. jak poznac ze ktos bral koke? a jeszce co do tego spider mena to jak poznac ze ktos jest po tym srodku zewnetrznie niewiem oczy zachowanie jakies szczegulne?

Co do kokainy jeśli jest uzależniona to zauważysz mniejszą ilość gotówki. Jak bierze to nie koniec świata ale początek jej końca niestety już tak;(
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Kokaina to już poważny narkotyk działa prawie tak samo jak feta lecz mocniej . Nie wiem jak jest po koce ale wiem jak jest po fecie , a jest fajnie czujesz że możesz zrobić wszystko ;p. Co do dropsów sprawdź czy nie bierze kół lub LSD wtedy zacznie sie problem bo to już poważne narkołyki . Oraz pilnuj skoro wciąga koke by nie zabrała sie za mefedron są to takie kryształki gdy zobaczysz że to bierze zrób coś z nią wtedy ...
 
Do góry