Jaki telefon wybrac ?

ftnumber9

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witam, Od dłuższego czasu mysle nad kupnem jakiegos telefonu. Wczesniej nie miałem pieniedzy, ale teraz troszke zarobiłem i już sa :p
Chciałbym sie Was poradzic jaki telefon mi polecicie. Zależy mi by telefon miał Wi-fi by szybko chodził, nie mulił, miał w miare fajny aparat, i duży wyswietlacz, nie mówie o Mp3, bluetoothach i innych, ponieważ to w dzisiejszym świecie standard.
Na telefon moge przeznaczyc około 400-500 zł. Mi osobiscie bardzo podoba sie Samsung i550w, ale cieżko o opinie o nim, ponieważ mało osób go posiada.
Najlepiej jakby telefon miał jakas regularna budowę chodzi mi by nie miał klapek itp. Jakos za tym nie przepadam :p
Liczę na waszą pomoc i doradzenie mi w wyborze telefonu :p
Z góry dziekuje za wasze odpowiedzi, każda wypowiedz na pewno będzie przydatna :D
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Izunia, ten telefon ma się nie 'zamulać' więc Nokia N73 odpada na starcie - wszyscy których znam i mieli ten kom narzekali,
straszny muł - bo i symbianowiec.. :p

IMO dobrym wyborem w tych pieniądzach byłaby Nokia N80 - też symbian, ale szybszy, ma wszystkie 'bajery' tyle
że to slider - Twój wybór..
 
W

wroneczki4

Guest
Ja miałem bardzo dużo telefonów komórkowych w różnych cenach i:
"zdecydowanie odpadają jakiekolwiek nokie z symbianem... ja miałem do niedawna nokię n95 8gb i ona się zamulała chociaż jest jedną z najszybszych... przesiadłem się na iPhone 3G i nigdy bym nie wrócił do "strasznie drogiej" noki!"
Ogólnie polecam na samym starcie wywalić także wszystkie śmieszne telefony z dotykowym wyświetlaczem. Miałem przyjemność z takimi dotykowymi telefonami jak Omnia czy 5800 i jakoś wspaniałe nie są te ich "dotykowe wyświetlacze". Przesiadając się z iPhone na tamten wyświetlacz, palcem nie wiedziałem co mam zrobić.
LG dotykowego ma mój kumpel i mam wielki śmiech jak się bawi tym patyczkiem...

Co do tego samsunga to szału nie ma. Lepiej kupić już jakiegoś SE. Pod modelem jest link do aukcji.
SONY ERICSSON K850i
SONY ERICSSON K610i
SONY ERICSSON K770i
SONY ERICSSON W950i

Te powinny Ci przypasować ;)

PS: Sorry, ale te telefony nie mają WiFi, bo do 500zł takowych nie ma...
 

ram01

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Poznań
Dołączam się do tematu :) w przeszłości nigdy nie miałem szczęścia z telefonami...

Jako pierwsza przyszła Nokia 3510i - ukrał mi ją pewnego razu jakiś narkoman, ale policja znalazła ten sprzęcik po 4 miesiącach (!!). Do dnia dzisiejszego leży u mnie w szafie jako telefon zastępczy ^^
Następnie była Nokia 3100. Fajny, ale ja byłem wtedy nastawiony na dużą ilość bajerków i chciałem coś innego wówczas mieć ^^ więc go sprzedałem i kupiłem SE K300i.
Lecz ten po 4 miesiącach miał już kompletnie joystic rozwalony ;P dostałem potem Sagema MyX6-2. Telefon całkiem niezły, byłem z niego zadowolony. Do czasu... 8 miesięcy po jego otrzymaniu rozładował się do końca. Chciałem podłączyć go do ładowania, lecz ten padł mi na amen... Już nigdy więcej nie powstał, bo wejście od ładowarki padło na wieki wieków.
półtora roku temu kupiłem sobie SE W300i... lecz i ten, po 5 miesiącach, musiał być oddany do serwisu, bo wyłączał się po zamknięciu klapki. kolejne 5 mięsięcy później umarł, żeby po 4 miesiącach, tak po prostu, powstał ponownie z martwych. Miałem w tym czasie Nokię 5200, która nie do końca mi pasowała... Ta też szybko się psuła ;P teraz używam dalej SE, z tym że czasem ma odchyły i się psuje i naprawia - systematycznie co jakiś czas.

Nie miałem szczęścia do telefonów, jak widać... Albo po prostu może brałem złe modele? ;P co byście mi doradzili, jeśli miałbym kupować jakiś nowy? Od dłuższego czasu z zainteresowaniem patrzę na ten model - LG KS 360. Ktoś już może używał tego telefonu? Może znacie jakieś dobre telefony, za ok. 400-500 zł, albo po prostu dobre telefony, takie, które nie zepsują mi się po kilku miesiącach ;P używam głównie telefonu do GG, sms, rozmów... czasem coś wyślę przez bluetootha ;) proponowano mi SE K800i, ale sceptycznie podchodzę do telefonów z joyem...
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Mówisz że nie lubisz joystickiem?To idealnym wyborem dla ciebie będzie SE T650i.
3,2 mpix,3G,320x240,idealnie pisze się SMS'y.I ten świetny wygląd!Sam go mam i nie zamieniłbym go na ŻADEN inny.
 
Do góry