Jaki tablet ?

Juzek

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.
Chciałbym kupić tablet, którego jedyną obowiązkową funkcjonalnością będzie możliwość podłączenia go pod tv, jednoczesne wyświetlanie obrazu zarówno na wbudowanym wyświetlaczu jaki i na tv oraz nagrywanie tego obrazu razem z dźwiękiem.

Dziękuję za pomysły.

Pozdrawiam.
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Herotab C8

41BXE5nGtfL.jpg
  • 7.0" 800x480 pixels 3-Point-Touch-Screen, 16:9
  • G-sensor
  • Samsung S5PV210 1/1.2 Ghz
  • GPU: SGX540
  • Android 2.3.3 OS PL
  • 8GB pamięci + gniazdo mini sd do 32GB
  • HDMI max 1920*1080, 1080P
  • 802.11b/g/ WiFi
  • Zewnętrze wsparcie 3G
  • port OTG + USB
  • Kamera 1.3 MP
  • Batteria: 2600mAh, Li-ion


Aino Novo 7

MERI0723-2.jpg
  • 7.0" 800x480 pixels 5-Point-Touch-Screen, 16:9
  • G-sensor
  • Adopts Many Cortex-A10 1/1.2GHz CPU, 512MB DDR3
  • GPU: Mail 400
  • Android 2.3.4 OS PL
  • 8GB pamięci + gniazdo mini sd do 16GB
  • 2160p video!
  • HDMI max 1920*1080, 1080P
  • 802.11b/g/n WiFi 'n'
  • Zewnętrze wsparcie 3G
  • port OTG
  • Kamera 3 MP/0.5MP
  • Batteria: 4000mAh, Li-ion
Świetne sprzęty za niewielkie pieniądze - odpowiednio ok 650zł/550zł :)

Oba mają wyjście mini HDMI więc odtwarzanie FULL HD na TV nie powinno stanowić problemu ;)
 
E

Ekspe_zbanowamy

Guest
Witam serdecznie,
Polecam Acer Iconia tab a500 na Androidzie 3.2. Urządzenie posiada złącze mini HDMI tak więc bez problemów podłączysz je do telewizora. Poza tym jest bardzo szybki. W tej cenie myślę, że nie znajdziesz niczego lepszego. Sam go osobiście używam od ok 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolony.
Pozdrawiam.
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Witam serdecznie,
Polecam Acer Iconia tab a500 na Androidzie 3.2. Urządzenie posiada złącze mini HDMI tak więc bez problemów podłączysz je do telewizora. Poza tym jest bardzo szybki. W tej cenie myślę, że nie znajdziesz niczego lepszego. Sam go osobiście używam od ok 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolony.
Pozdrawiam.

^^ Za ponad 1500zł można znaleźć lepsze tablety bez problemu :p
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
<p>A taki? ;-) <a href="http://www.alsen.pl/notebooki,k19/tablety,k354/tablety,l355/sony-sony-tablet-s-sgpt111-16gb-android-3-2-9-4,p55682.html">Sony S SGPT111</a></p>

Za mniejszą cenę można znaleźć Transformersa ze stacją dokującą w postaci klawiatury. :p

Poza tym, aktualnie tabletu kupować się nie opłaca. W grudniu pojawią się nowe lepsze generacje. ;)
 

Yossarian

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0

2327 zł? Jak dla mnie za duża kasa. Nie ma nic tanszego z rozsądnymi parametrami? Szukam czegoś gównie do pracy, ale:

1. Przynajmniej 1GB RAM
2. Możliwość podpięcia kabla HDMI
3. Ekran pojemnościowy
4. 3G - może, ale nie musi być
5. Cena do 1000 zł (plus minus, jak się znajdzie coś ciut droższego a fajnego, to czemu nie...)

Ktoś doradzi?
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Również mogę poswiadczyć o wysokiej jakości tabletu tscore! Bardzo fajne urzadzenie w niezwykle przyzwoitej cenie, jeśli chodzi o tej klasy tablety. Użytkuje już jakiś czas i jeszcze nie zdarzyło się, żeby się zawiesił, nie mówiąc o innych incydentach.
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Błagam korzystanie z ipada w naszym kraju, to kompletna głupota. Pomijam już słaby dostęp do itunesa, ale ogólnie o konfigurację tych urządzeń. Kupując jedno jesteś zmuszany do korzystania z pozostałych, inaczej nigdy nie uda Ci się wykorzystać 100% potencjału ich możliwości. A jak wszyscy wiemy są one piekielnie drogie i moim zdaniem nie są warte tej ceny. Tablet Tscore oferuje mi takie same możliwości w dużo niższej cenie.
 
I

impresja_switu

Guest
BlueRain napisał:
Błagam korzystanie z ipada w naszym kraju, to kompletna głupota. Pomijam już słaby dostęp do itunesa, ale ogólnie o konfigurację tych urządzeń. Kupując jedno jesteś zmuszany do korzystania z pozostałych, inaczej nigdy nie uda Ci się wykorzystać 100% potencjału ich możliwości. A jak wszyscy wiemy są one piekielnie drogie i moim zdaniem nie są warte tej ceny. Tablet Tscore oferuje mi takie same możliwości w dużo niższej cenie.
Aż tak bym nie uogulniała. Prawda jest taka, że dla większości ludzi tablet to zabawka i tablety typu Tscore z swoimi paramterami w zupełności zaspokoją te potrzeby.
 

ninablue

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2013
Posty
50
Punkty reakcji
0
A może całkiem fajny Shiru Shogun 10 Ultimate , ma znakomita matryca IPS obsługującą 10 punktowy dotyk, tablet działa prawie że bezgłośnie i nie grzeje się zbytnio- jak dla mnie jest ok.


Tablety
 
Do góry