Jaki suplement na odchudzanie polecacie?

KamilaJA

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja czytałam o morwie białej lepszytrener.pl/blog-trenera/mowa-biala-na-odchudzanie-i-dla-cukrzykow

Tutaj masz opisane dlaczego warto
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Herbatke z morwy białej pijam ale raczej chciałam cos więcej. Wziełam sobie ten Citrosept Slim , bo jednak potrzebuję troche podkręcic metabolizm po prostu. Cholina przyczynia się do zapewnienia prawidłowego metabolizmu tłuszczów i do prawidłowego funkcjonowania wątroby. Więc chyba to coś co warte jest spróbowania.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
A długo już to bierzesz? Zauważyłaś już jakieś efekty? I w jakiej to jest formie? Bo mówisz o wspomaganiu wątroby, to chyba tabletki nie za bardzo, bo mogą ją dodatkowo obciążać.
 

KamilaJA

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja po suple bym od razu nie sięgała. Moim zdaniem lepiej mieć dobrze ułożoną dietę i oczywiście ćwiczyć!

Polecam zajrzeć do tej bazy lepszytrener.pl

Sa tu trenerzy, dietetycy i firmy sportowe z każdego miasta. Nie trzeba wydawać milionów na specjalistów, wystarczy, że ktoś nas nakieruje :)
 

janpasek70

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2017
Posty
53
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z poprzedniczką. Odpowiednia dla nas dieta i maksymalna ilość ruchu - to jest to. Suplementy to niepotrzebne faszerowanie się chemią.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
koozka napisał:
A długo już to bierzesz? Zauważyłaś już jakieś efekty? I w jakiej to jest formie? Bo mówisz o wspomaganiu wątroby, to chyba tabletki nie za bardzo, bo mogą ją dodatkowo obciążać.
Teraz będzie 2 tygodnie. Ograniczyłam słodycze i chipsy do 0 i pije dużo więcej wody. Citrosept Slim to krople. Pije się je razem z woda. 30 kropli rozpuszczone min. w 500 ml wody 3 razy dziennie.
 

Oaza1

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2019
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja jakoś nie ufam tym wszystkim suplementom. Zdrowe odżywianie to podstawa :) Polecam dietę pudełkową, a konkretnie to Wygodną Dietę - jak do tej pory to najlepszy catering z jakim miałam do czynienia :)
 

alina.kuta

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław
Z suplementem będzie ciężko, bardziej ić w stronę leków hamujących apetyt typu meridia czy też zelixa, adipex
 

maksyma22

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2020
Posty
7
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Ćwiczenia i lkarnityna. Trzymaj się z daleka od tzw. "spalaczy". Ja raz spróbowałam i pikawa by mi wysiadła :)
 

kamila3212

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja odchudzam się bez suplementów. Boję się, że po ich odstawieniu uzyskam efekt jojo.
 

mirelaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2020
Posty
5
Punkty reakcji
0
Żadnych suplementów - warzywa i owoce, dieta musi być zbilansowana i to wystarczy w zupełności. Nie wiem, kto Wam takich głupot naopowiadał, że trzeba się suplementować, z diety należy dostarczyć wszytkich niezbędnych składników, można się udać do dietetyka on wszystko wytłumaczy.
 
Do góry