Jaki suplement na odchudzanie polecacie?

marlus

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
żaden suplement ;p po prostu zdrowe regularne jedzenie i duuużo duzo sportu. nic więcej nie pomoże ;p no i oczywiście dużo wody żeby pobudzić swój metabolizm ;p
 
I

Ika112

Guest
Też schudłam z suplementem, nie bez skutków ubocznych, do tej pory nie mam apetytu i nie czuję głodu, co zresztą najgorsze może nie jest. Dokuczają mi za to zaparcia, albo coś rozregulowałam albo zwyczajnie jem zbyt mało. Nie chcę znowu łykac środków, morelki nie pomagąją, mam w domu tylko dicopeg junior ale dla mnie będzie zbyt łagodny. Stwierdzam że warto wziąć itaki aspekt pod uwagę przy odchudzaniu suplementami. :niepewny:
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
suplement moim zdaniem powinien byc dobrany pod dana osobe, powinien tez byc traktowany jak suplementem a nie magiczny lek przy ktorym nie musimy juz cwiczyc i mozemy podjadac ;) postawilam na naturalny suplement be slim 3 kory ma w swoim skladzie wyciag z morwy bialej
 

Lorellai

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2015
Posty
184
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Katowice
Suplementy to ściema. Nie schudniesz od tego. Najlepiej jest, cóż, niestety - ćwiczyć, wylewać poty i zdrowo jeść.
 

RikiTikki

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
GAL CLA z zieloną herbatą

pomógł mi zrzucić 15 kg w 2 mies.
ruszałam się 2 x/tydz na siłownię.

m
 
A

Aleksa24

Guest
Zgadzam się pomóc może ale do 10%. Na pewno nie więcej pozostałe 90% sukcesu to dieta i sport :)
 

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
Teraz na chwilę musiałam sobie od be slim 3 zrobić przerwe, ale trochę te tabletki brałam i efekty widzę. Oczywiście dieta - to jest podstawa i to każdy ci powie. Ale metabolizm warto sobie czymś podkręcać dodatkowo.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Ja tam bym niczym nie podkręcała.. Nawet jakby to miało zadziałać to kiedy odstawimy, nasz metabolizm zwolni a kg wrócą szybciej niż byśmy chcieli. Po co napychać się chemią to nie wiem..
 

Gondola

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Suplementy diety na odchudzanie to zwykła chemia, poczytajcie uważnie o właściwościach poszczególnych owoców, warzyw, czy innych produktów i się zdziwicie. Żadne suplementy nie są potrzebne. Eksperyment - połowa jadła normalnie, druga przed posiłkiem jadła pół grejfruta i Ci ostatni po miesiącu bez wysiłku mieli 2 kg mniej, oczywiście posiłki normalne bez objadania się. Na ten temat dużo pisze Agnieszka Maciąg w swoich książkach. Polecam.
 

Lorellai

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2015
Posty
184
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Katowice
Suplementy na odchudzanie to ściema. Być może przyspieszają metabolizm, w końcu są one w 90% złożone z ziół... Ale nic poza tym!
 

Wera89

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Lorellai napisał:
Suplementy na odchudzanie to ściema. Być może przyspieszają metabolizm, w końcu są one w 90% złożone z ziół... Ale nic poza tym!
Też tak myślałam dopoki nie wypróbowałam CITRIMAX AND CHROMIUM, polecam nawet niedowiarkom :)
 
B

blondyneczka83

Guest
Nie ma skutecznych suplementów odchudzających. Gdyby one istniały wszyscy byliby szczupli, a ten, który by je wynalazł, byłby najbogatszym człowiekiem na ziemi :)
Jedynym skutecznym sposobem jest MŻ lub ŻP, czyli mniej żreć lub żreć połowę! Do tego ćwiczenia i dużo ruchu. To jest krótka recepta na piękną figurę :)
Jedynym suplementem NATURALNYM, który warto stosować jest błonnik (dobry błonnik owsiany ma firma gal), który poprawia pracę naszych jelit i wypełnia żołądek dając uczucie sytości. Ale z ilością błonnika w diecie też nie można przesadzić!
 

Wera89

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Suplementy pomagają, mam na myśli że wspomagaja proces odchudzania. Ja na wspomaganie odchudzania brałam Slimina Green Coffee z ekstraktem z zielonej kawy. Oczywiście zaczęłam się też równolegle zdrowo odżywiać, efekty już widać
 

Jakaśtam2

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
16
Punkty reakcji
1
Same suplementy sprawy nie załatwią, ale można się wspomagać jakimś preparatem. Trzeba jednak czytać ulotki, a nie wierzyć w hasła na opakowaniach. U mnie sprawdziła się piperyna, to naturalny składnik występujący w czarnym pieprzu. Oczywiście, żeby przyniosła naprawdę widoczne efekty, to trzeba też ćwiczyć, bo ona przyspiesza spalanie tłuszczu, ale jak się tyłka z kanapy nie ruszy, to nie będzie miała czego przyspieszać :p
 

lionka

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja wlasnie stoje przed swoim zaplanowanym zadaniem nie jestem nowicjuszka w cwiczeniach poneiwaz cwicze od 2 lat. Chodze na fitnessy, na silownie z mezem i to nawet 3-4 razy w tygodniu. Problem jest taki ze mimo wszystko mam rozne niedoskonalosci (boczki, lekki brzuszek pod pepkiem, czy masywne uda) Wiem ze bedzie mi juz trudno ruszyc dalej niz to co wypracowalam do tej pory dlatego tez zastanawiam sie nad jakims srodkiem
 

Ramonka

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
30
Punkty reakcji
1
Ja od 6 miesięcy stosuje kapsułki 3dchili. Na każdą porę dnia mam inną kapsułkę, na początku trochę miałam problem żeby pamiętać, bo u mnie posiłki nieregularne, ale teraz idzie to płynnie.
Zmienił mi się metabolizm bardzo, nawet jak nagrzeszę to nie odbija się to już na wadze tak jak kiedyś, więc myślę, że warto.
 
Do góry