Jaki suplement na odchudzanie polecacie?

adamu

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
mi pomogły przy odchudzaniu tabsy Alli, dlatego mogę je z czystym sumieniem polecić innym
całkiem dobrze dzięki nam zapanowałem nad chęcią zajrzenia do lodówki :)
ogólnie poza suplementacją trzeba się jeszcze sporo ruszać, żeby pobudzić metabolizm i żadne tabsiki nie pomogą, jeśli ciągle będziecie szukać wymówek, żeby zostać na kanapie :p
 
I

Ika112

Guest
U mnie świetnie sprawdza się acetomale, bez wspomagaczy mimo wysiłku moja waga wcale nie chce spadać, mimo aktywności i przeróżnych diet.
 

Aliali

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
A to zależy chyba od organizmu, ja próbowałam najpierw samej diety, potem samych ćwiczeń a doopiero teraz jak połączyłam to wszystko z fat blockerem od nutree to waga ruszyła z miejsca:D Także proponuję przejrzeć informacje na ten temat i rozpisać sobie plan działań....u mnie to trwało równo 3 miesiące czyli tyle ile trwa cała kuracja...
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
Zadnych specifików, brałem wiele, do bani, waga wraca, wybierz sie do dobrego dietetyka w klinice, pomoze zobaczysz
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem odpowiednio dobrany suplement jest ok. Ja kupuje zawsze na nutreca com ostatnio meiers lab.Ale tez pamiętać trzeba o tym, że przy braniu kapsułek nie wolno zapominac o zdrowej diecie i aktywności ruchowej.
 
W

wiemlepiej

Guest
A ja nie mam trochę zaufania do tych wszystkich suplementów w tabletkach. Tak naprawdę to nikt nigdy nie zbadał jak sie to wchłania. Wolę naturalne, ziołowe środki. Lubię Aloe Live Bio - jest to naturalny sok z aloesu . 99% samego aloesu, słodzony zdrową stewią. Sama zamawiałam przez internet ale widziałam również w miejscowej aptece. Jestem zadowolona z efektów. Odchudzanie jest skuteczniejsze, czuję się o wiele lżej.
Poczytajcie sobie o diecie oczyszczającej. Od kiedy na nią przeszłam schudłam bez żadnych problemów 7 kg ( nie od razu ale wciągu 2 miesięcy). Zniknęły również problemy z trawieniem.
 
D

Dobrawa

Guest
Ja ostatnio jako suplement bardzo sobie chwalę dodatek do wody, który sprawia, ze woda jest smakowa, a jednoczeście wspomaga przemiane materii.

02.jpg
 
N

Naxxramas

Guest
Dobrawa - jedyne co Twój doskonały Sunshine Orange wspomaga raka mózgu i wątroby.
 

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
na początku trzeba się skonsultować z dietetykiem. nie można się odchudzać na własną rękę bo to może poważnie wpłynąć na nasze zdrowie. odchudzam się od jakiegoś czasu pod okiem specjalisty i polecono mi oeparol. jeszcze nie wiem jak działa, ale na pewno dam znać :)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
A jaki konkretnie Oeparol? Ja jestem na diecie od 3 tygodni. Może bym się czyms wspomogła :p
 
D

Dorka123

Guest
Ja ostatnio zaszalałam i kupiłam suplementy nutree, cały zestaw, 3 preparaty, Garcinia Cambogia, Fat Blocker i Carbo Blocker, a wszystko w 100% naturalne :)
 
N

Naxxramas

Guest
Dorka123
a wszystko w 100% naturalne
Chciałbym wam przypomnieć, że cukier, kokaina czy "syntetyczne" witaminy też są w 100% naturalne, ale ekstrakt niekoniecznie musi dobrze działać. Ekstrakt jest taką ilością, którą wasz organizm odrzuciłby gdyby chciało się go przyjąć w takiej dawce przez zjedzenie tych produktów, które go zawierają.

Dorka nie chcę krytykować ani odradzać Ci tych produktów bo z kolei nie wszystkie ekstrakty są negatywne w swojej ilości - chciałem Ci tylko zwrócić uwagę na fakt abyś nie dała się łapać na każde marketingowe słowo "100% natury" xD

Z drugiej strony gdybyście byli weganami problem nadwagi i deformacji ciał po prostu by nie istniał.
 

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
KarolowaOla napisał:
A jaki konkretnie Oeparol? Ja jestem na diecie od 3 tygodni. Może bym się czyms wspomogła :p
ja mam akurat zwykły oeparol. są jeszcze dostępne pakiety na ładną cerę, paznokcie itp. będę informować o efektach ;)
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Dorka123 napisał:
Ja ostatnio zaszalałam i kupiłam suplementy nutree, cały zestaw, 3 preparaty, Garcinia Cambogia, Fat Blocker i Carbo Blocker, a wszystko w 100% naturalne :)
@Dorka123 - I bierzesz to wszystko naraz? A czemu aż tyle czy to ma jakieś znaczenie razem? Czy można osobno?
 

karola_karola

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Polecam nie brać suplementów - dieta, sport i ogólnie zdrowy tryb życia wystarczą, nie ma sensu wydawać kasy na suple.
 

sylkaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
80
Punkty reakcji
1
spróbuj lepiej pic soki znam osobe ktora pijac rozne soki oczywiscie zrobione samemu poprawila sobie zdrowei i schudla 30kg
 

morele12

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jestem na diecie pod nadzorem dietetyka, ćwiczę 3 razy w tygodniu i po konsultacji zdecydowałam się na młody jęczmień. Przeszukałam rynek i według mnie najlepszy był Green Barley Slim, bo ma największe stężenie wspomnianego zielonego jęczmienia. Przemawiało za nim również to, że autentyczne osoby poświadczają skuteczność tych kapsułek. Zamówiłam i jestem zadowolona. Wcześniej chudłam 1 kg na tydzień, a teraz po zażywaniu zielonego jęczmienia mam 1,5kg/tydzień. Mam więcej energii, sił, zdecydowanie poprawiła mi się skóra.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
sylkaa napisał:
spróbuj lepiej pic soki znam osobe ktora pijac rozne soki oczywiscie zrobione samemu poprawila sobie zdrowei i schudla 30kg
Ale na samych tylko sokach, to też nie jest zbyt mądrze. Pamiętajmy, że owszem - dostarczają witamin - ale owoce mają w sobie dużo cukrów i jak zostaniesz na samych tylko sokach, to możesz sobie źle zbilansować węglowodany, a potrzebujemy też białka i tłuszczów.
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Nie wierz w suplementy. Poprostu dobrze dobrana dieta i ćwiczenia czynią cuda.
 
Do góry