Jaki suplement na odchudzanie polecacie?

Lenka_01

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej wszystkim, jaki Waszym zdaniem jest najlepszy suplement na odchudzanie? słyszałam dużo opinii ale czekam na odpowiedzi.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Nie ma żadnego cudownego suplementu-piszę tak ,bo sama przeszłam przez etap próbowania różnych "świństw".Dieta i ćwiczenia jednyn i najlepszy sposób...
 

Miska_01

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
No cudownego suplementu nie ma ale taki co naprawdę wspomaga odchudzanie jest, moja znajoma stosuje suplement Aqua Slim i jest zadowolona z efektów, oprócz przyjmowania suplementu chodzi na basen i siłownię i to naprawdę działa.
 

karrolcia

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miska_01 napisał:
No cudownego suplementu nie ma ale taki co naprawdę wspomaga odchudzanie jest, moja znajoma stosuje suplement Aqua Slim i jest zadowolona z efektów, oprócz przyjmowania suplementu chodzi na basen i siłownię i to naprawdę działa.
Ja również polecam AquaSlim :) Od miesiąca biegam i pije ten suplement i już waga leci w dół. Czekam na dalsze efekty ;)
 

gąbka1

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja też szukam jakiegoś suplementu, chociaż nie wierzę za bardzo w ich "cudowną" moc. Nic samo się nie zrobi. Farmaceutka polecała mi jakieś allevo, które powoduje uczucie sytości po mniejszych posiłkach. W sumie chyba nie byłoby to takie złe - oczywiście w połączeniu z ćwiczeniami. Niestety z dietą u mnie gorzej - do ćwiczeń jakoś potrafię się zagonić, ale drastyczna zmiana jedzonka to nie dla mnie :)
A ten AquaSlim działa też na cellulit? Tzn. czy jakoś widocznie go zmniejsza?
 

Attachments

  • m130603111603791.jpg
    m130603111603791.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 0

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
Kiedyś w żadne suplementy nie wierzyłam, wydawało mi się, że trzeba tylko ćwiczyć. Ale do ćwiczeń też trzeba mieć siłę, też trzeba mieć motywację. Ogólnie ja się wspomagam zieloną kawą i idealnie mi ona podpasowała. Łykam taką, która ma tej zielonej kawy najwięcej w składzie (z be slim), przyspieszony mam metabolizm, nie chce mi się tak jeść słodyczy, lepiej sypiam. Ogólnie na dobre mi to wyszło, nawet mam większą ochotę na ćwiczenia teraz.
 

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
anjaa napisał:
Kiedyś w żadne suplementy nie wierzyłam, wydawało mi się, że trzeba tylko ćwiczyć. Ale do ćwiczeń też trzeba mieć siłę, też trzeba mieć motywację. Ogólnie ja się wspomagam zieloną kawą i idealnie mi ona podpasowała. Łykam taką, która ma tej zielonej kawy najwięcej w składzie (z be slim), przyspieszony mam metabolizm, nie chce mi się tak jeść słodyczy, lepiej sypiam. Ogólnie na dobre mi to wyszło, nawet mam większą ochotę na ćwiczenia teraz.
fakt, z tego co pamiętam ten suplement ma chyba z 600 mg wyciągu z zielonej kawy, a więc całkiem sporo w porównaniu z innymi specyfikami. Ile udało Ci si schudnąć? Pochwal się :)
 

elx

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2014
Posty
57
Punkty reakcji
0
Mi żadna dieta nic nie dawała, oczywiście były to diety internetowe, bez konsultacji z ''kimś mądrym''. W końcu poszłam do dietetyczki, która zaleciła mi przed podjęciem jakiejkolwiek diety wyregulować pracę jelit, i biorę trilac plus od dwóch miesięcy, jem tylko owoce i warzywa, no dobra, czasem zdarzy mi się obiad z mięsem, ale tylko kurczakiem :p Ja widzę efekty, schudłam 6 kilo, i nie mam problemów z zaparciami, które wcześniej mnie prześladowały.
 

katrins

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Lenka_01 napisał:
Hej wszystkim, jaki Waszym zdaniem jest najlepszy suplement na odchudzanie? słyszałam dużo opinii ale czekam na odpowiedzi.
Hej

Trudno powiedziec jaki jest najlepszy suplement diety, ponieważ jest ich na rynku sporo. Jeżeli planujesz skorzystac z tych suplementów to warto zaczerpnąc informacji od dietetyka. Ja osobiście polecam połączyc suplement diety z odpowiednią dietą. Efekt murowany!
 

karrolcia

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
I ja również postawiłam na aqua slim :) Oczywiście nie obyło się bez dodatkowych atrakcji typu dieta, bieganie, pływanie ale 4kg w miesiąc to chyba niezły wynik.
 

oeaquaslim

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
karrolcia napisał:
I ja również postawiłam na aqua slim :) Oczywiście nie obyło się bez dodatkowych atrakcji typu dieta, bieganie, pływanie ale 4kg w miesiąc to chyba niezły wynik.
Witam! Cieszy mnie to, że suplement diety AquaSlim okazał się pomocny. Ze swojej strony dodam, że ten suplement to zestaw 3 aktywnych składników, które uzupełniają dietę podczas procesu odchudzania. W jego składzie zawarte są: L-karnityna, która uzupełnia dietę osób aktywnych fizycznie; garciniacambogia, która pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów oraz zmniejsza uczucie głodu; chrom, który wspiera metabolizm makroskładników odżywczych oraz pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi.

Pozdrawiam
Agnieszka Domańska
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
najlepszym suplementem jest sport a tak na powaznie to sama jedynie suplement 2be slim przyjmuje, poniewaz ma w pełni naturalny skład, zadnej chemii :)
 

Neverdie

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2014
Posty
68
Punkty reakcji
3
Miasto
Nsa
Jak można się szprycowac jaka chemia i po co ?! Nie lepiej wziąć buty, spodenki i iść na siłownię , albo z okazji tego ze bardzo ciepła zima iść pobiegać ? Nie rozumiem podejścia ludzi którzy najpierw się zapasa, a później chcieli by nic nie robic, siedzieć przed tv i przerzucać kanały, ale tracić wagę
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Neverdie napisał:
Jak można się szprycowac jaka chemia i po co ?! Nie lepiej wziąć buty, spodenki i iść na siłownię , albo z okazji tego ze bardzo ciepła zima iść pobiegać ? Nie rozumiem podejścia ludzi którzy najpierw się zapasa, a później chcieli by nic nie robic, siedzieć przed tv i przerzucać kanały, ale tracić wagę
A ja nie rozumiem podejścia ludzi, którzy są tak krótkowzroczni by sądzić, że każda osoba z nadwagą zapuściła się przed tv. Nie pomyślałeś, że czasami przyczyną jest choroba? Że niektórym NIE WOLNO się ruszać? Właśnie dla takich osób są różnego rodzaju diety, takie jak cambridge. Każdy z jakiegoś powodu po te diety sięga i uważam, że nie powinno się takich osób potępiać, lecz wspierać. Wyobraź sobie, że nagle zapadasz na zdrowiu, jesteś na końskich dawkach leków, które ratują Ci życie, ale rujnują sylwetkę. Tyjesz, nie możesz się ruszać, bo lekarz zabronił, wchodzisz sobie na takie forum i czytasz mnie piszącą "weź się człowieku rusz, a nie zapuszczasz sadło przed telewizorem, nie żryj tyle", a Ty sam wiesz, że nie jesz dużo, że Twoja otyłość to w dużej mierze zatrzymana woda, opuchlizna i że nie panujesz nad tym, co się dzieje z Twoim ciałem. Powiedz mi... jak się poczujesz? A tu na forum po wsparcie przychodzi wiele takich osób. Trochę empatii, serio. Sama byłam wśród tych szukających wsparcia i wiem, jak przykro czytać takie rzeczy od ludzi zdrowych, aktywnych, kiedy samemu prawie nie opuszcza się łóżka albo wózka w oczekiwaniu na operację, po której po kilku miesiącach będzie można się ruszać i chudnąć. Ale dopiero po miesiącach właśnie.... I wtedy taka cambridge jest jak zbawienie wiesz? Bo daje wiarę w to, że się uda. Że można...
 

elx

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2014
Posty
57
Punkty reakcji
0
nie wydaje mi się, żeby bieganie było najtańsze... same buty kosztują koło 500zł, no bo strój to może być zwykły dres, ale buty porządne być muszą, jak nie chcecie sobie stawów zniszczyć. Jeszcze w moim przypadku dochodził koszt latarki montowanej na głowie, bo mam blisko las i biegam nocą. Zdecydowanie tańszy był trilac plus, dlatego o nim wspomniałam wyżej
 
D

Dobrawa

Guest
Koszt sportu jakiegokolwiek to wcale nie duże kwoty, ale fakt, że trzeba o tym myśleć, że bieganie chociażby to nie tylko samo wyscie z domu i już gotowe. Wiele trzeba zorganizowac i niekiedy takim ruchem mozna sobie bardziej zaszkodzic niż pomóc. Poza tym ludzie mylą suplementy diety z jakimiś tabletkami cudownie odchudzajacymi. Suplementy to produkty, które mają jedynie wspomagać. One pomagaja chociażby spalać i przyspieszają przemianę materii. Wspomniana dieta Cambridge opira się głównie na zmianie nawyków żywieniowych, a że ma też produkty wspierające to dla wielu osób jest niesamowita pomoc. Przy dużej do zrzucenia ilości kg warto sobie pomóc w zdrowy sposób jeśli jest to możliwe.
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
Ja słyszałam o marce taovital, która sprowadza swoje produkty z Anglii. Są to kosmetyki o naturalnym składzie oraz supelementy właśnie, też całkowicie naturalne. Jest mnóstwo różntych specyfików i myślę, że każdy mógłby znaleźć coś na swoje prywtane dolegliwosci (http://www.taovital.pl/naturalne-zdrowie-27-c.asp dla chętncyh lista prduktow). suplementy sa w porzadku ale tylko jako dodatek do innych czynnosci wspierajacych nasze zdrowie - odpowiednieo odzywiania i aktywnosci fizycznej. nie jest to lek na cale zlo i trzeba pamietac o tym na codzien stosujac takie srodki tylko dorywczo.
 

Cilsak

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Ja w ogóle nie jestem za faszerowaniem się suplementami. Żadnymi.
 
Do góry