Jaki smartfon wybrać ?

TheMoon

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
okolice Krakowa
Witam,
Za niedługo ( 3 miesiące ) kończy mi się umowa w T-Mobile i mogę wziąć nowy telefon. Mam abonament 99.90 + koszty = 160 zł. Chciałbym wziąć smartfona, tylko nie wiem jakiego. Patrzyłem na proponowane, ale jakoś nie wiem który jest najlepszy. Chciałbym mieć telefon z androidem. Aktualnie kieruje się ku SE xperia arc s. Co polecicie ?
 

Drag

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
169
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Bielsk Podlaski
Ja tam na ericssonach się nie znam bo zwarcie trzymam się HTC, ale przed świętami odebrałem Xperię Neo V dla szefa, tak siedzę się bawię i powiem, że w Xperiach denerwują mnie tylko przyciski pod ekranem :D reszta ok, jak to android... do wszystkiego się nadaje ;)

Ps. Sporo na abonament wydajesz. Ja po kilkunastu latach z Orange/Idea przeszedłem do Play na abo (bo mi Orange odgrzewane kotlety oferowało) i nie potrafię do końca się wygadać za 59 zł
 

TheMoon

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
okolice Krakowa
Dzięki, ale abonament 99 zł to minimum :). A co do telefonu - wziąć SE xperia arc s czy może jakiegoś samsunga galaxy ... ?
 

Drag

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
169
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Bielsk Podlaski
Nie lubie samsungów ale uważam że wygodniejszy od Xperii, choć Xperia się ładniej prezentuje :) cudo
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A co powiesz o LG ?
Byc może któryś z tych modeli własnie jest godny uwagi. Osobiście, ja ostatnio tez zwróciłam na nie wieksza uwage, chociazby na to jaką posiadaja baterie i oczywiscie same funkcje telefonów.Jesli liczysz na to ze bardzo czesto bedziesz siedział w necie przez swój telefon to mozesz zwrócic uwage na LG Optimus Black, który jako pierwszy na świecie obsługuje standard Wi-Fi Direct, który umożliwia szybkie przesyłanie wysokiej jakości danych.
 

Frajanek

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
polecam wspomnianego LG optimus black, sam go mam i jestem zachwycony, chociaż apetyt rośnie w miarę jedzenia i chciałoby się mieć już coś większego i mocniejszego... :) aktualnie na topie jest htc one x, ale jak znam życie to w abo za stówkę to i tak będzie kosmiczna cena :/
 
M

moneymaker913

Guest
Odpowiedz jest bardzo prosta. Najlepszy smartfon na rynku to Samsung Galaxy S3
smile.png
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Na pytania tego typu odpowiadają ostatnio Apple i Nokia :

http://www.gsmmaniak.pl/113805/siri-powodem-ostrego-konfliktu-apple-nokia-odpuszczaja/

Cała sprawa jest tak śmieszna, że aż nieprawdopodobna, a mówimy o wielkich korproacjach. Jak dzieci w piaskownicy...
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Jak chcesz SE to już może zainteresuj się Sony Xperia S. Świetny telefon o ciekawym designie. Przy abonamencie 99 zł nie będzie jeszcze pewnie jakiegoś szału cenowego, bo to nowy model, ale telefon jest wart swojej ceny. W korzystnej cenie powinieneś dostać Samsunga Galaxy S+ lub SE Xperia Arc S. Wybrałbym drugi ze względu na lepszy aparat z lampą i w ogóle jakoś smartfony SE bardziej przypadają mi do gustu. Może dlatego, że obecnie używam Xperia Neo V i jestem zadowolony.
 
Do góry